Kibicujesz - sponsorujesz

"GKS Naprzód-23 Rydułtowy współpracuje z Agencją Ubezpieczeniową RGM INSURANCE & TRADE SP. z o. o. (44-310 Radlin, ul. Rogozina 35) specjalizującą się w sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, zdrowotnych, na życie, indywidualnych ubezpieczeń Posagowych, grupowych ubezpieczeń w zakładach pracy, itp.

Zawierając dowolną umowę ubezpieczeniową w niniejszej placówce wspieracie Państwo finansowo Nasz Klub ponieważ część prowizji będzie przelewana na jego konto, dzięki czemu każdy może zostać sponsorem klubu.    

Agencja Ubezpieczeniowa RGM INSURANCE & TRADE SP. z o. o. jest firmą godną polecenia, która dzięki bogatemu doświadczeniu w branży zapewnia profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Kompetentni pracownicy oraz szeroki wachlarz towarzystw ubezpieczeniowych, z którymi współpracuje Agencja, są gwarancją wyboru najlepszej oferty ubezpieczeniowej dostępnej na rynku (więcej informacji na stronie: http://rgmgroup.pl/)

Cały proces przebiega w bardzo prosty sposób.

Osoba zainteresowana zawarciem umowy ubezpieczeniowej powinna zgłosić się do Sekretariatu Klubu lub skontaktować się z Prezesem Jackiem Świątkiem w celu odebrania specjalnej dyskietki, która to potwierdza przynależność do „Naprzodowskiej” rodziny - dyskietki są wydawane w sekretariacie Klubu bezpłatnie. Następnie należy udać się do Agencji Ubezpieczeniowej RGM INSURANCE & TRADE SP. z o. o. (44-310 Radlin, ul. Rogozina 35) i okazać dyskietkę. Po zawarciu umowy Agencja podzieli się z Klubem prowizją dzięki czemu wspiera finansowo Nasz Klub. 

UWAGA!!! 

WSPARCIE FINANSOWE KLUBU W RAMACH NINIEJSZEGO PROGRAMU OBOWIĄZUJE TYLKO I WYŁĄCZNIE W PODANEJ POWYŻEJ PLACÓWCE !"

© GKS Naprzód 23 Rydułtowy 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone. Produkcja: Tomasz.ko.