INFO:

NOWOŚCI:

SZKOŁA TALENTÓW:


PIERWSZA DRUŻYNA

NAJBLIŻSZY MECZ:

ŚLĄSKI ZPN LIGA OKRĘGOWA GRUPA III

KOLEJKA 16, SOBOTA 19.03.2016, GODZ. -----

 

-

-

NAPRZÓD

RYDUŁTOWY

SILESIA

LUBOMIA

OSTATNI MECZ:

3

0

NAPRZÓD

RYDUŁTOWY

ZAMECZEK

CZERNICA


NASZE PROFILE:

STATYSTYKI:

PROFIL:

KANAŁ TV:

PROFIL:


"Szkolenie w zakresie

sportu - piłki nożnej"

realizowane w

2015 roku

jest dofinansowane z budżetu:

Online:

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

Logowanie



LICZNIK ODWIEDZIN

Dzisiaj65
Wczoraj90
Wizyt w tygodniu513
Wizyt w miesiącu1091
Wszystkie98490

VCNT - Visitorcounter

TABELA

AKTUALNE ZESTAWIENIE DRUŻYN
PO 15 KOLEJCE:

źródło: www.90minut.pl


 
delta.jpg
HARMONOGRAM TRENINGÓW PDF Drukuj Email
Wpisany przez j.machnik    piątek, 12 lutego 2016 13:56
HARMONOGRAM  TRENINGÓW na hali w dniach 22.02.2016 - 27.02.2016
           
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA
           
9.00 - 10.30                 DŁUGOSZ            2002/03                               9.00 - 10.30                       MACHNIK                2007                                  9.00 - 10.30                 DŁUGOSZ            2002/03                               9.00 - 10.30                       MACHNIK                2007                                  9.00 - 10.30                 DŁUGOSZ            2002/03                                
10.30 - 12.00                       MOŚCICKI                       1999/01           10.30 - 12.00                       MOŚCICKI                       1999/01 ORLIK           10.30 - 12.00                       MOŚCICKI                       1999/01           10.30 - 12.00                       MOŚCICKI                       1999/01 ORLIK           10.30 - 12.00                       MACHNIK                2007                                  10.30 - 12.00                      ADAMCZYK              2008                                   
15.30 - 18.00                  ADAMCZYK                  2008/  SP  1                                            15.30 - 18.00                  MOŚCICKI                  1999-01/  SP  1                                      13.30 - 15.00                  JORDAN                       2005                                    
16.00 - 17.30                  BRZOSKA                2007                                      16.00 - 17.30                 BIELICA                                  2004                                     16.00 - 17.30                  BRZOSKA                2007                                      16.30 - 18.00                  ADAMCZYK              2008                                      16.00 - 17.30                  BRZOSKA                2007                                       
17.30 - 19.00                      BIELICA                                  2004                                                    17.30 - 19.00           JORDAN                     2005                                                              18.00 - 19.30            JORDAN                 2005                                                            17.30 - 19.00             BIELICA                                  2004                                                              

 

 
HARMONOGRAM TRENINGÓW PDF Drukuj Email
Wpisany przez j.machnik    piątek, 12 lutego 2016 13:54
HARMONOGRAM  TRENINGÓW na hali w dniach 15.02.2016 - 20.02.2016
           
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA
           
9.00 - 10.30                 DŁUGOSZ            2002/03                                 9.00 - 10.30                 DŁUGOSZ            2002/03                                 9.00 - 10.30                 DŁUGOSZ            2002/03                               9.00 - 10.30                  BRZOSKA                2007                                     
10.30 - 12.00                       MOŚCICKI                       1999/01           10.30 - 12.00                       MACHNIK                2007                                  10.30 - 12.00                       MOŚCICKI                       1999/01           10.30 - 12.00                       MACHNIK                2007                                  10.30 - 12.00                       MACHNIK                2007                                  10.30 - 12.00                      ADAMCZYK              2008                                   
15.30 - 18.00                  ADAMCZYK                  2008/  SP  1                                      17.00 - 18.30                       MOŚCICKI                       1999/01 - SPARING              15.30 - 18.00                  MOŚCICKI                  1999-01/  SP  1                                      13.30 - 15.00                  JORDAN                       2005                                    
16.00 - 17.30                  JORDAN                  2005                                      16.00 - 17.30                 BIELICA                                  2004                                     16.00 - 17.30                  BRZOSKA                2007                                      16.30 - 18.00                  ADAMCZYK              2008                                      16.00 - 17.30                  BRZOSKA                2007                                       
17.30 - 19.00                      BIELICA                                  2004                                                    17.30 - 19.00           JORDAN                     2005                                                            17.30 - 19.00           ADAMCZYK              2008                                                             18.00 - 19.30            JORDAN                 2005                                                            17.30 - 19.00             BIELICA                                  2004                                                              

 

 
HARMONOGRAM TRENINGÓW PDF Drukuj Email
Wpisany przez j.machnik    piątek, 12 lutego 2016 13:44

W czasie ferii zimowych obowiązuje nowy harmonogram treningów, proszę o kontakt z trenerami poszczególnych drużyn.


 

 
UWAGA BADANIA PDF Drukuj Email
Wpisany przez j.machnik    piątek, 12 lutego 2016 13:40

Od 15.02.2016 rozpoczynamy badania lekarskie. Zawdonicy którzy mieli już badania w przychodni w Raciborzu zapisują się u trenera na termin i jadą z opiekunem, natomiast zawodnicy którzy nie byli badani w ubiegłym roku muszą we własnym zakresie wykonać : Morfologię, OB, Poziom cukru, Badanie moczu ogólne oraz odebrać od lekarza rodzinnego skierowanie do przychodni sportowej i z tym zgłosić sie do trenera w kwestji ustalenia terminu badania w Raciborzu.

Godz. badań od 15.00 do 18.00 co 10 min. jeden zaqwodnik

Terminy : 15.02.1016,  22.02.2016,  29.02.2016,  07.03.2016

Proszę potraktować sprawe poważnie poniewaz po wyznaczonych treminach kazdy będzie musiał wykonac badania we własnym zakresie.

Szczegółowych informacji udziela Janusz Machnik nr tel 509 227 438


 

 
Wyniki sparingów pierwszej drużyny. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Prezes    środa, 10 lutego 2016 20:44

30.01.2016 r. NAPRZÓD - LYSKI 9:0

6.02.2016 r. NAPRZÓD - RZUCHÓW 6:2


 

 
Wyniki sparingów - Juniorzy Młodsi PDF Drukuj Email
Wpisany przez r.mościcki    wtorek, 09 lutego 2016 22:35

W poście niżej podane zostaną wszystkie wyniki naszych meczów sparingowych!

 
Więcej…
 
Gwiazda Cup - wyniki PDF Drukuj Email
Wpisany przez g.jordan    poniedziałek, 08 lutego 2016 20:57

 

Bez porażki ,ale tylko z piątym miejscem wróciły z Rudy Śląskiej Orliki Naprzodu (rocznik 2005)

 

Wyniki grupa A:

 

Naprzód Lipiny-Lukam Skoczów                              0:0

Gwiazda Ruda Śląska I - Orlik Ruda Śląska               5:0

Lukam Skoczów - Gwiazda Ruda Śląska I                 0:2

Orlik Ruda Śląska - Naprzód Lipiny                           2:2

Naprzód Lipiny - Gwiazda Ruda Śląska I                   0:2

Orlik Ruda Śląska - Lukam Skoczów                          0:1

 

Tabela:

 

1.Gwiazda Ruda Śląska I                               3              9              9:0

2.Lukam Skoczów                                        3              4               1:2

3.Naprzód Lipiny                                          3              2               2:4

4.Orlik Ruda Śląska                                       3              1               2:8

 

 

Grupa B:

 

Gwiazda Ruda Śląska II  - Wawel Ruda Śląska        1:1

 

Naprzód Rydułtowy - Juventus Academy               0:0

 

Wawel Ruda Śląska - MFK Lubovna                         1:1

Juventus Academy -  Gwiazda Ruda Śląska II         3:1

 

Naprzód Rydułtowy - MFK Stara Lubovna               0:0

 

Wawel Ruda Śląska - Juventus Academy               0:2

 

Gwiazda Ruda Śląska II - Naprzód Rydułtowy         1:1

0:1 Ligęza

 

MFK Stara Lubovna - Juventus Academy                 0:0

 

Naprzód Rydułtowy - Wawel Ruda Śląska               3:1

1:0 Janosz

2:0 Janosz

3:0 Janosz

 

MFK Stara Lubovna - Gwiazda Ruda Śląska II          6:0

 

Tabela:

 

1.Juventus Academy Piekary Śląskie                4           8            5:1

2.MFK Stara Lubovna                                         4           7            7:1

3.Naprzód Rydułtowy                                        4            7            4:2

4.Wawel Ruda Śląska                                         4            2            3:7

5.Gwiazda Ruda Śląska II                                   4             2            3:11

 

Półfinały:

 

Gwiazda Ruda Śląska - MFK Stara Lubovna            2:1

Lukam Skoczów - Juventus Academy                   1:0

 

9 miejsce - Gwiazda Ruda Śląska II

 

mecz o 7 miejsce :  

 

Orlik Ruda Śląska - Wawel Wirek                        2:1

 

mecz o 5 miejsce:

 

Naprzód Lipiny - Naprzód Rydułtowy                0:5

0:1 Ligęza

0:2 Ligęza

0:3 Ligęza

0:4 Ligęza

0:5 Broniszewski

 

mecz o 3 miejsce:

 

MFK Stara Lubovna - Juventus Academy            2:0

 

Finał:

 

Lukam Skoczów - Gwiazda Ruda Śląska I            0:3

 
Turniej o puchar Prezesa BBTS Podbeskidzie PDF Drukuj Email
Wpisany przez g.jordan    niedziela, 07 lutego 2016 20:03

 

Czwarte miejsce zajęły Orliki Naprzodu w turnieju rozegranym w hali GOSiR w Wilkowicach.

 

Wyniki:

 

Podbeskidzie Bielsko-Biała I - Podbeskidzie Bielsko - Biała II                           8:0

Lisek Milówka-ROW Rybnik                                                                                0:1

 

Naprzód Rydułtowy-Iskra Pszczyna                                                                   3:3

1:0 Gunia

2:0 Ligęza      

3:0 Broniszewski

 

Podbeskidzie Bielsko-Biała I - ROW Rybnik                                                      1:1

 

Podbeskidzie Bielsko Biała II - Naprzód Rydułtowy                                         0:1

0:1 Żaba

 

Lisek Milówka-Iskra Pszczyna                                                                          2:0

 

Podbeskidzie Bielsko-Biała I- Naprzód Rydułtowy                                          2:1

0:1 Ligęza

 

ROW Rybnik-Iskra Pszczyna                                                                             1:2

Podbeskidzie Bielsko Biała II - Lisek Milówka                                                 1:1

Podbeskidzie Bielsko-Biała I - Iskra Pszczyna                                                 3:2

 

Naprzód Rydułtowy - Lisek Milówka                                                                2:1

1:0 Mocarski

2:1 Janosz

 

Podbeskidzie Bielsko-Biała II - ROW Rybnik                                                    2:3

Podbeskidzie Bielsko-Biała I - Lisek Milówka                                                  4:0

Podbeskidzie Bielsko-Biała II- Iskra Pszczyna                                                 1:3

 

ROW Rybnik - Naprzód Rydułtowy                                                                   1:0

 

Tabela:

 

1.Podbeskidzie Bielsko-Biała I                                              5                          13                 18:4

2.RKP ROW Rybnik                                                                5                          10                   7:5

3.Iskra Pszczyna                                                                   5                            7                  10:10  

4.Naprzód Rydułtowy                                                            5                           7                   7:7

5.Lisek Milówka                                                                     5                           4                    2:8

6.Podbeskidzie Bielsko-Biała II                                              5                          1                    4:16   

 

 

 

 
Turniejowy weekend Orlików PDF Drukuj Email
Wpisany przez g.jordan    czwartek, 04 lutego 2016 20:41

 

Zbliżający się koniec tygodnia to dwa turnieje naszej drużyny (rocz.2005)

 

Sobota to Turniej o puchar Prezesa BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała, który odbędzie się w hali GOSiR w Wilkowicach.W turnieju udział weżmie sześc druzyn, grać będziemy systemem ,,każdy z kazdym".Pierwszy mecz nasze Orliki zagrają z jedyną drużyną z którą okazji grac jeszcze nie mieli ,czyli Iskrą Pszczyna .Mecze numer dwa i trzy to pierwsza i druga drużyna gospodarzy Podbeskidzia Bielsko-Biała.Kolejny raz spotkamy się też z kolejnym przeciwnikiem Liskiem Milówką ,czyli rewanż za pechową porazkę na Mundialito.Na deser drużyna którą znamy najlepiej, czyli rybnicki ROW.

 

Jako bardzo ciekawy  zapowiada się również turniej niedzielny Gwiazda Cup w Rudzie Śląskiej.

W turnieju tym zagra kilka ekip, które na hali mogą pochwalić się bardzo dobrymi wynikami.                 Orliki Naprzodu zagraja w Grupie B, a rywalami będą kolejno chłopcy ze Juventus Academy Piekary Śląskie, goście ze słowackiego Spisza  MFK Stara Lubovna, druga drużyna Gwiazdy Ruda Śląska oraz orliki klubu o którym jest ostatnio głośno za sprawą transferu do wielkiego Liverpoolu ich wychowanka Kamila Grabary czyli Wawel Wirek.

W Grupie A znajdują się drużyny AP Bielik Zabrze , UKS Szombierki Bytom ,Lukam Skoczów . Gwiazda Ruda Śląska I i Naprzodu Lipiny.

 

 

 

 
Pierwszy mecz sparingowy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    sobota, 30 stycznia 2016 13:57

Nasza pierwsza drużyna rozegra 30 stycznia o godz. 17.00 w Wodzisławiu Śl. (boisko przy "Budowlance") pierwszy mecz pod wodzą nowego trenera. Pierwszy mecz sparingowy zagramy z drużyną LKS-u Lyski, który występuje w Raciborskiej klasie B.

Zapraszamy kibiców. Cała Naprzód !


 

 
Nowy trener pierwszej drużyny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    sobota, 30 stycznia 2016 13:43

Zarząd Klubu informuje, że nowym trenerem pierwszej drużyny Naprzodu został Pan Witold Wawrzyczek. Trenerowi życzymy sukcesów sportowych i satysfakcji z pracy w naszym Klubie.

Przebieg kariery zawodniczej.

Źródło: www.90minut.pl


 

 
Nadrabiamy zaległości informacyjne związane z pierwszą drużyną PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    sobota, 30 stycznia 2016 13:28

Zarząd Klubu informuje, że zakończył współpracę z trenerem Dominikiem Pluta. Trenerowi dziękujemy za pracę wykonaną w naszym Klubie oraz wyniki sportowe (awans do ligi okręgowej) i życzymy samych sukcesów w dalszej pracy trenerskiej. Zarząd serdecznie dziękuje również Panu Lucjanowi Nowak za wieloletnie pełnienie funkcji kierownika drużyny i jego pomoc w funkcjonowaniu pierwszej drużyny.


 

 
Uwaga rocznik 2004 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    czwartek, 28 stycznia 2016 15:33

Aktualny numer do trenera Patryka Bielica: 510 843 049.


 

 
Żywiec Cup rocznik 2005 PDF Drukuj Email
Wpisany przez g.jordan    niedziela, 24 stycznia 2016 18:27

Piąte miejsce przywiozła nasza drużyna z turnieju Żywiec Cup w Węgierskiej Górce. O wyniku Naprzodu zadecydowały dwa pierwsze mecze w których mimo przewagi zdobyliśmy tylko punkt.

 

 

Wyniki:

 

Grupa A

 

AMT Żywiec czerwoni-Futsal Węgierska Górka II                                   2:0

Gwarek Ornontowice-Bory Pietrzykowice                                             1:2

ROW Rybnik-AMT Żywiec                                                                       0:0

Futsal WG II - Gwarek Ornontowice                                                      0:0

Bory Pietrzykowice-ROW Rybnik                                                           0:1

AMT Żywiec-Gwarek Ornontowice                                                        1:0

Futsal WG II - ROW Rybnik                                                                     0:1

Bory Pietrzykowice-AMT Żywiec                                                            0:2

Gwarek Ornontowice -ROW Rybnik                                                        0:3

Futsal WG II - Bory Pietrzykowice                                                         4:1

 

Mecz dodatkowy o I miejsce: ROW-AMT                                               0:0  karne 1:2

 

Tabela:

 

1.AMT Żywiec czerwoni                     4              10            5:0

2.ROW Rybnik                                    4              10            5:0

3.Futsal Węgierska Górka II               4               4             4:4

4.Bory Pietrzykowice                        4               3             3:8

5.Gwarek Ornontowice                      4               1             1:6

 

Grupa B

 

Orlik Rajcza-Naprzód Rydułtowy                                                         2:2

0:1 Żaba

2:2 Ligęza

 

GLKS Wilkowice-AMT Żywiec niebiescy                                               3:0

Futsal WG I -Orlik Rajcza                                                                     2:1

 

Naprzód Rydułtowy -GLKS Wilkowice                                                 1:2

1:2 Broniszewski

 

AMT Żywiec - Futsal WG I                                                                    1:1

Orlik Rajcza - GLKS Wilkowice                                                             0:0

 

Naprzód Rydułtowy-Futsal WG I                                                          1:4

1:2 Gunia

 

AMT Żywiec-Orlik Rajcza                                                                      0:0

GLKS Wilkowice-Futsal WG I                                                                3:3

 

Naprzód Rydułtowy-AMT Żywiec                                                          4:0

1:0 Ligęza

2:0 samobój.

3:0 Ligęza

4:0 Kodura

 

Tabela:

 

1.Futsal Węgierska Górka I                  4               8                10:6

2.GLKS Wilkowice                                4               8                 8:4

3.Naprzód Rydułtowy                          4               4                 9:8

4.Orlik Rajcza                                      4               3                 3:4

5.AMT Żywiec niebiescy                      4               2                 1:8

 

O miejsce 9:   Gwarek Ornontowice-AMT Żywiec niebiescy                  1:1   karne     0:1

O miejsce 7:   Bory Pietrzykowice-Orlik Rajcza                                     0:3

 

O miejsce 5:   Futsal Węgierska Górka II-Naprzód Rydułtowy                0:4

0:1 Broniszewski

0:2 Janosz 

0:3 Gunia

0:4 Ligęza

 

O miejsce 3:   ROW Rybnik-GLKS Wilkowice                                           1:1   karne 0:1

O miejsce 1:   AMT Żywiec czerwoni-Futsal Węgierska Górka I               0:2

 

Zawodnik Naprzodu Michał Janosz został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.

 

Skład naszej drużyny:

K.Bodziony, S.Szlachta, O.Żaba, M.Janosz, M.Ligęza, S.Gunia, J.Antończyk, F.Broniszewski, M.Kodura, W.Rybak, P.Dylong, M.Krakowczyk


 

 

 

 
Turniej rocznika 2008 w Świerklanach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    sobota, 23 stycznia 2016 15:13

Po udanym wyjeździe do Węgierskiej Górki, nasza najmłodsza drużyna z rocznika 2008 udała się na kolejny turniej do Świerklan. W turnieju zameldowało się 8 drużyn, takie jak Ruch Chorzów, Piast Gliwice, Odra Opole i wiele innych zespołów z naszą drużyną na czele.

Wyniki naszej drużyny:

Naprzód – Odra Opole 1:0

Naprzód – Ruch Chorzów 4:2

Naprzód – Odra Wodzisław 2:2

Naprzód – Winners Gołkowice 5:1 

Naprzód – Forteca Świerklany 0:1

Kadra : Tymoteusz Krakowczyk, Dominik Michna, Filip Czogała, Michał Ryszka, Piotr Plutka, Patryk Kłosek, Jakub Szlachta, Jakub Jureczko, Szymon Opioł, Oliwier Duliński!

Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany nasz bramkarz Tymoteusz Krakowczyk!

Cała Naprzód !


 

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 32
Premium joomla themes

Sponsorzy klubu

ZOSTAŃ CZŁONKIEM KLUBU

KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY

DEKLARACJA


Doradztwo Podatkowe DELTA

korbel

Partnerzy klubu

 


Kalendarz