INFO:

NOWOŚCI:

SZKOŁA TALENTÓW:


PIERWSZA DRUŻYNA

NAJBLIŻSZY MECZ:

     SOBOTA 19.11.2016           GODZ. 13.00

15 KOLEJKA LIGI ORĘGOWEJ

II GRUPY ŚLĄSKIEGO ZPN

2

2

NAPRZÓD

RYDUŁTOWY

RYMER

RYBNIK

OSTATNI MECZ:

4

1

KS 94

RACHOWICE

NAPRZÓD

RYDUŁTOWY


NASZE PROFILE:

STATYSTYKI:

PROFIL:

KANAŁ TV:

PROFIL:


"Szkolenie w zakresie

sportu - piłki nożnej"

realizowane

od 11.03.2016 roku

do 31.12.2016 roku

jest współfinansowane

w kwocie 92 000,00 zł

z budżetu:

Online:

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

Logowanie



LICZNIK ODWIEDZIN

Dzisiaj63
Wczoraj71
Wizyt w tygodniu281
Wizyt w miesiącu541
Wszystkie125508

VCNT - Visitorcounter

TABELA

źródło: www.90minut.pl


 
screen shot 09-16-16 at 09.12 am 001.jpg
TURNIEJE HALOWE ROCZNIKÓW 2007, 2008, 2009. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 05 grudnia 2016 20:25

Na przełomie listopada i grudnia 2016 w hali KS „Naprzód” Rydułtowy odbył się cykl turniejów piłki nożnej dzieci, w którym oprócz naszej drużyny grali chłopcy z zaproszonych klubów całego Śląska.

 

Szczegółowe wyniki poszczególnych turniejów:

Więcej…
 
WSZYSTKIM GÓRNIKOM "SZCZĘŚĆ BOŻE" - BARBÓRKA 2016 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    niedziela, 04 grudnia 2016 13:47

Pamiętając o naszych korzeniach z okazji Górniczego Święta „Barbórki”

wszystkim górnikom, osobom pracującym w sektorze wydobywczym, Zarząd Klubu składa najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i w pracy zawodowej. Życzymy, aby praca w górnictwie – trudna i ofiarna – dawała Wam dużo satysfakcji i osobistych korzyści, by była zawsze należycie doceniana i opłacana. Niech tradycje górnicze będą nadal kultywowane, a umiejętność dobrej, uczciwej pracy przekazywana tak jak do tej pory z pokolenia na pokolenie. Życzymy Wam, aby nawet w tych trudnych czasach praca w kopalni zapewniała godziwy byt, a Święta Barbara nieustannie otaczała Was i Wasze Rodziny swoją opieką, zapewniając poczucie bezpieczeństwa i pewności dnia jutrzejszego.


 

 
OSTATECZNE TERMINY OBOZÓW SPORTOWYCH LATO 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    czwartek, 01 grudnia 2016 11:06

Terminy wyjazdów na obóz sportowy:

- 1 turnus drużyny: r. 2001-2002, 2003, 2004, 2005 - Stronie Śląskie w terminie od 29.07.2017 do 4.08.2017 r.

- 2 turnus drużyny: r. 2006, 2007, 2008 - Milówka w terminie od 7.08.2017 do 13.08.2017 r.


 

 
ŚWIĄTECZNA PACZKA NAPRZODU RUSZA PO RAZ KOLEJNY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    wtorek, 29 listopada 2016 13:49

Zarząd, trenerzy, kibice oraz zawodnicy klubu po raz kolejny zapraszają wszystkich serdecznie do wzięcia udziału w "Świątecznej paczce Naprzodu". Podobnie jak w zeszłym roku zbieramy długoterminowe artykuły spożywcze, środki czystości, słodycze, zabawki oraz artykuły szkolne. Paczki można przekazywać trenerom lub składać w siedzibie klubu. Główny cel zbiórki zostanie podany w późniejszym terminie. Zostaną również przygotowane paczki dla najbardziej potrzebujących mieszkańców naszego miasta. Mamy nadzieję, że również w tym roku uda nam się zebrać jak najwięcej artykułów na ten szczytny cel !

Cała Naprzód!!!

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem 510 843 049.


 

 
ZAPRASZAMY NA TURNIEJE DRUŻYN MŁODZIEŻOWYCH PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    czwartek, 24 listopada 2016 20:28

Rozpoczęcie turniejów o godzinie 9.00. Zapraszamy - Cała Naprzód !


 

 
15 KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ 2016/17 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    środa, 16 listopada 2016 10:00

Składy:

Więcej…
 
14 KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ 2016/17 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    czwartek, 10 listopada 2016 09:14

Składy:

Więcej…
 
SPOTKANIE TRÓJEK DRUŻYNOWYCH PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    wtorek, 08 listopada 2016 19:24

Zarząd Klubu zaprasza rodziców z trójek drużynowych i trenerów na spotkanie organizacyjne w poniedziałek 14.11.2016 r. o godz. 19.00 - kawiarnia.


 

 
HARMONOGRAM GIER 12.11 - 13.11.2016 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    wtorek, 08 listopada 2016 18:45
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER
OP.MEDYCZNA
WYNIK
1 12.11.2016 sobota 10.00 WYJAZD LKS
TWORKÓW
III LWT
2003
Mościcki
Piechaczek
0:2
2 13.11.2016 niedziela 11.00 DOM STADION GRANICA
RUPTAWA
III LWJM
2000
Długosz
Mucha
4:1
3 12.11.2016 sobota 13.00 WYJAZD KS 94
RACHOWICE
OKR Wawrzyczek
Fingas
1:4

 

 
13 KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ 2016/17 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    środa, 02 listopada 2016 07:32

Składy:

Więcej…
 
HARMONOGRAM GIER 5.11 - 6.11.2016 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 31 października 2016 12:42
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER
OP.MEDYCZNA
WYNIK
1 5.11.2016 sobota 11.30 DOM ORLIK TURNIEJ
UL.KOCHANOWSKIEGO
ORLIK
2008
Adamczyk
Ryszka
Z,P,Z
2 6.11.2016 niedziela 14.00 WYJAZD TURNIEJ
KS ŚWIERKLANY
ORLIK
2007
Brzoska
Świątek
P,P,Z
3 5.11.2016 sobota 09.30 WYJAZD UNIA
RACIBÓRZ
PLO
2006
K. Machnik
Hadam
2:13
4 5.11.2016 sobota 11.30 DOM STADION MKS ŻORY PLM
2005
Jordan
Gunia
1:4
5 5.11.2016 sobota 09.30 WYJAZD MOSIR
JASTRZĘBIE
III LWM
2004
Masłowski
Habryka
0:6
6 5.11.2016 sobota 10.00 DOM STADION GOSŁAW
JEDŁOWNIK
III LWT
2003
Mościcki
Piechaczek
2:1
7 6.11.2016 niedziela 11.00 WYJAZD RKP ROW
RYBNIK
III LWJM
2000
Długosz
Mucha
0:8
8 5.11.2016 sobota 13.00 DOM
STADION
LKS BUR
RUDY
OKR Wawrzyczek
Fingas
1:0

 

 
12 KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ 2016/17 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    sobota, 29 października 2016 11:59

Składy:

Więcej…
 
HARMONOGRAM GIER 29.10 - 30.10.2016 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 24 października 2016 11:46
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER
OP.MEDYCZNA
WYNIK
1 29.10.2016 sobota 14.00 WYJAZD TURNIEJ
ŚWIERKLANY
ORLIK
2008
Adamczyk
Ryszka
Z,P,P
2 30.10.2016 niedziela 14.30 DOM
ORLIK
TURNIEJ
UL.KOCHANOWSKIEGO
ORLIK
2007
Brzoska
Świątek
R,P,P
3 29.10.2016 sobota 12.00 DOM ORLIK MKS ŻORY
UL.MICKIEWICZA
PLO
2006
K. Machnik
Hadam
2:0
4 30.10.2016 niedziela 14.00 WYJAZD RKP ROW RYBNIK PLM
2005
Jordan
Gunia
2:1
5 29.10.2016 sobota 11.30 DOM
STADION
ORZEŁ
MOSZCZENICA
III LWM
2004
Masłowski
Habryka
1:1
6 29.10.2016 sobota 14.30 WYJAZD MKS ŻORY III LWT
2003
Mościcki
Piechaczek
0:1
7 30.10.2016 niedziela 11.00 DOM
STADION
SYGNAŁY
GOTARTOWICE
III LWJM
2000
Długosz
Mucha
0:1
8 29.10.2016 sobota 14.00 WYJAZD ZAMECZEK
CZERNICA
OKR Wawrzyczek
Fingas
2:3

 

 
11 KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ 2016/17 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    czwartek, 20 października 2016 18:43

Składy:

Więcej…
 
HARMONOGRAM GIER 22.10 - 23.10.2016 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 17 października 2016 09:56
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER
OP.MEDYCZNA
WYNIK
1 23.10.2016 niedziela 09.00 WYJAZD RYBNIK -TURNIEJ ORLIK
2008
Adamczyk
Ryszka
Z,R,P
2 23.10.2016 niedziela 10.00 WYJAZD ŻORY – TURNIEJ ORLIK
2007
Brzoska
Świątek
Z,P,P
3 22.10.2016 sobota 13.00 WYJAZD RKP ROW
RYBNIK
PLO
2006
K. Machnik
Hadam
1:3
4 22.10.2016 sobota 11.30 DOM – STADION SKF ROWIEŃ PLM
2005
Jordan
Gunia
WO 3:0
5 22.10.2016 sobota 11.30 WYJAZD UNIA
RACIBÓRZ
III LWM
2004
Masłowski
Habryka
0:2
6 22.10.2016 sobota 10.00 DOM – STADION GRACZ
LYSKI
III LWT
2003
Mościcki
Piechaczek
5:0
7 22.10.2016 sobota 11.00 WYJAZD MKS
ŻORY
III LWJM
2000
Długosz
Mucha
2:3
8 22.10.2016 sobota 15.00 DOM – STADION PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE OKR Wawrzyczek
Fingas
5:1

 

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 39
Premium joomla themes

Sponsorzy klubu

ZOSTAŃ CZŁONKIEM KLUBU

KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY

DEKLARACJA


Doradztwo Podatkowe DELTA

korbel

Partnerzy klubu

 


Kalendarz