INFO:

 


Mikołowski Bank Spółdzielczy

Nr. konta: 40 8436 0003 0101 0427 4225 0002


POSTAW 1% NA NAPRZÓD

KRS 0000001681


SZKOŁA TALENTÓW:


PIERWSZA DRUŻYNA

NAJBLIŻSZY MECZ:

SOBOTA, 21.03.2020
GODZ. 15.30

17 KOLEJKA KLASY "A"
 

GOSPODARZ GOŚCIE

NAPRZÓD -23 RYDUŁTOWY

DECOR BEŁK II


OSTATNI MECZ:

 

5

1

POLONIA NIEWIADOM

NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY 


NASZE PROFILE:

STATYSTYKI:

PROFIL:

KANAŁ TV:

PROFIL:


"Szkolenie w zakresie

sportu - piłki nożnej"

od marca 2019 roku

do grudnia 2019 roku

jest współfinansowane

w kwocie 92 000,00 zł

z budżetu:

 

Online:

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

Logowanie



LICZNIK ODWIEDZIN

Dzisiaj7
Wczoraj96
Wizyt w tygodniu439
Wizyt w miesiącu1147
Wszystkie204916

VCNT - Visitorcounter

TABELA

TABELA A KLASA ŚLZPN

źródło: http://www.90minut.pl

 


 
HARMONOGRAM GIER NASZYCH DRUŻYN 27.04 - 01.05.2019 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    wtorek, 23 kwietnia 2019 11:08
HARMONOGRAM GIER w dniach 27.04.2019 – 01.05.2019
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE BOISKO NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER
1 28.04.2019 NIEDZIELA 14.30 DOM ORLIK MICKIEWICZA TURNIEJ KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 2011 BRZOSKA G.
2 28.04.2019 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD BOISKO ROWIEŃ TURNIEJ SKF ROWIEŃ 2010 GRUPA B WOJTKOWIAK
3 27.04.2019 SOBOTA 10.00 WYJAZD ORLIK NIEDOBCZYCE GÓRNOŚLĄSKA TURNIEJ RYMER RYBNIK 2010 GRUPA A STANIEK
4 27.04.2019 SOBOTA 10.00 WYJAZD BOISKO GOSŁAW JEDŁOWNIK TURNIEJ APN ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI 2009 BRZOSKA K.
5 27.04.2019 SOBOTA 12.00 WYJAZD ORLIK RADLIN MIELĘCKIEGO 15 GÓRNIK RADLIN 2008 BIELICA
6 27.04.2019 SOBOTA 12.00 DOM RYDUŁTOWY STADION GMINA LUBOMIA 2007 DŁUGOSZ
7 28.04.2019 NIEDZIELA 12.00 WYJAZD RYBNIK GLIWICKA 72 RKP ROW RYBNIK 2006 MOŚCICKI ARTUR
8 28.04.2019 NIEDZIELA 12.30 DOM RYDUŁTOWY STADION RYMER RYBNIK 2005 JORDAN
9 1.05.2019 ŚRODA 10.00 WYJAZD CZERNICA STADION ZAMECZEK CZERNICA 2005 JORDAN
10 1.05.2019 ŚRODA 10.00 DOM RYDUŁTOWY STADION JEDNOŚĆ JEJKOWICE JUNIORZY MOŚCICKI ROBERT
11 27.04.2019 SOBOTA 17.00 WYJAZD CZERWIONKA BOISKO MKS CZERWIONKA SENIORZY BRZOSKA G.
12 1.05.2019 ŚRODA 11.00 WYJAZD ŚWIĘTOCHŁOWICE ŁAGIEWNICKA 80 NAPRZÓD LIPINY SENIORZY BRZOSKA G.

 

 
HARMONOGRAM GIER NASZYCH DRUŻYN 13.04 - 14.04.2019 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 08 kwietnia 2019 18:48
HARMONOGRAM GIER w dniach 13.04.2019 – 14.04.2019
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE BOISKO NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER
1 14.04.2019 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD BOISKO KAMIEŃ TURNIEJ KP KAMIEŃ 2011 BRZOSKA G.
2 14.04.2019 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD ORLIK WODZISŁAW MIESZKA 10 TURNIEJ ODRA CENTRUM WODZISŁAW 2010 GRUPA B WOJTKOWIAK
3 14.04.2019 NIEDZIELA 14.30 DOM ORLIK RYDUŁTOWY MICKIEWICZA TURNIEJ KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 2010 GRUPA A STANIEK
4 13.04.2019 SOBOTA 10.00 WYJAZD ORLIK JASTRZĘBIE ZDRÓJ STASZICA TURNIEJ GKS 1962 JASTRZĘBIE ZDRÓJ 2009 BRZOSKA K.
5 13.04.2019 SOBOTA 12.30 DOM ORLIK RYDUŁTOWY MICKIEWICZA FORTECA ŚWIERKLANY 2008 BIELICA
6 13.04.2019 SOBOTA 13.00 WYJAZD BOISKO ŻORY WOLNOŚCI 36 CHAMPIONS RYBNIK 2007 DŁUGOSZ
7 13.04.2019 SOBOTA 10.00 DOM RYDUŁTOWY STADION ORZEŁ PALOWICE 2006 MOŚCICKI ARTUR
8 13.04.2019 SOBOTA 10.00 WYJAZD BOISKO KRZANOWICE CEGIELNIANA 3A KS 1905 KRZANOWICE 2005 JORDAN
9 14.04.2019 NIEDZIELA 10.00 DOM RYDUŁTOWY STADION KS ROW 1964 RYBNIK JUNIORZY MOŚCICKI ROBERT
10 13.04.2019 SOBOTA 17.00 WYJAZD MIKOŁÓW ZAMKOWA 1A LKS ORZEŁ MOKRE OKRĘG. BRZOSKA G.

 

 
WYNIKI GIER NASZYCH DRUŻYN 06.04 - 07.04.2019 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 08 kwietnia 2019 17:43
WYNIKI GIER w dniach 06.04.2019 – 07.04.2019  
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER WYNIK
1 7.04.2019 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD TURNIEJ KS SZCZERBICE 2011 BRZOSKA G. Z,Z,Z
2 7.04.2019 NIEDZIELA 14.30 DOM TURNIEJ KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 2010 GRUPA B WOJTKOWIAK Z,R,Z
3 7.04.2019 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD TURNIEJ CHAMPIONS RYBNIK 2010 GRUPA A STANIEK P,P,Z
4 6.04.2019 SOBOTA 12.30 DOM TURNIEJ KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 2009 BRZOSKA K. Z,R,P
5 6.04.2019 SOBOTA 11.30 WYJAZD RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI 2008 BIELICA 7:1 PORAŻ.
6 6.04.2019 SOBOTA 12.00 DOM GKS 1962 JASTRZĘBIE ZDRÓJ 2007 DŁUGOSZ 1:0 ZWYC.
7 6.04.2019 SOBOTA 13.00 WYJAZD UNIA RACIBÓRZ 2006 MOŚCICKI ARTUR 7:3 ZWYC.
8 7.04.2019 NIEDZIELA 12.30 DOM WSP WODZISŁAW ŚLĄSKI 2005 JORDAN 3:0 PORAŻ.
9 7.04.2019 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD CZARNI GORZYCE JUNIORZY MOŚCICKI ROBERT 3:2 ZWYC.
10 6.04.2019 SOBOTA 17.00 DOM UNIA KSIĄŻENICE OKRĘG. BRZOSKA G. 3:1 PORAŻ.

 

 
HARMONOGRAM GIER NASZYCH DRUŻYN 06.04 - 07.04.2019 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 01 kwietnia 2019 16:41
HARMONOGRAM GIER w dniach 06.04.2019 – 07.04.2019
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE BOISKO NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER
1 7.04.2019 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD PIECE RYDUŁTOWSKA ORLIK TURNIEJ KS SZCZERBICE 2011 BRZOSKA G.
2 7.04.2019 NIEDZIELA 14.30 DOM ORLIK MICKIEWICZA TURNIEJ KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 2010 GRUPA B WOJTKOWIAK
3 7.04.2019 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD ORLIK NIEDOBCZYCE GÓRNOŚLĄSKA TURNIEJ CHAMPIONS RYBNIK 2010 GRUPA A STANIEK
4 6.04.2019 SOBOTA 12.30 DOM ORLIK MICKIEWICZA TURNIEJ KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 2009 BRZOSKA K.
5 6.04.2019 SOBOTA 11.30 WYJAZD WODZISŁAW ŚLĄSKI SŁOWIAŃSKA RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI 2008 BIELICA
6 6.04.2019 SOBOTA 12.00 DOM RYDUŁTOWY STADION GKS 1962 JASTRZĘBIE ZDRÓJ 2007 DŁUGOSZ
7 6.04.2019 SOBOTA 13.00 WYJAZD OSIR RACIBÓRZ ZAMKOWA 4 UNIA RACIBÓRZ 2006 MOŚCICKI ARTUR
8 7.04.2019 NIEDZIELA 12.30 DOM RYDUŁTOWY STADION WSP WODZISŁAW ŚLĄSKI 2005 JORDAN
9 7.04.2019 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD GORZYCE BOISKO CZARNI GORZYCE JUNIORZY MOŚCICKI ROBERT
10 6.04.2019 SOBOTA 17.00 DOM RYDUŁTOWY STADION UNIA KSIĄŻENICE OKRĘG. BRZOSKA G.

 

 
WYNIKI GIER NASZYCH DRUŻYN 30.03 - 31.03.2019 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 01 kwietnia 2019 16:15
WYNIKI GIER w dniach 30.03.2019 – 31.03.2019  
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER WYNIK
1 31.03.2019 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD RKP ROW RYBNIK 2008 BIELICA 7:2 PORAŻ.
2 30.03.2019 SOBOTA 12.00 DOM RKP ROW RYBNIK 2007 DŁUGOSZ 1:1
3 30.03.2019 SOBOTA 10.00 DOM MKS ŻORY 2006 MOŚCICKI ARTUR 3:1 PORAŻ.
4 30.03.2019 SOBOTA 10.00 WYJAZD UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 2005 JORDAN 6:1 ZWYC.
5 31.03.2019 NIEDZIELA 10.00 DOM GÓRNIK RADLIN JUNIORZY MOŚCICKI ROBERT 1:1
6 30.03.2019 SOBOTA 11.00 WYJAZD PIAST II GLIWICE OKRĘG. BRZOSKA G. 7:2 PORAŻ.

 

 
HARMONOGRAM GIER NASZYCH DRUŻYN 30.03 - 31.03.2019 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    czwartek, 28 marca 2019 20:39
HARMONOGRAM GIER w dniach 30.03.2019 – 31.03.2019
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE BOISKO NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER
1 31.03.2019 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD RYBNIK GLIWICKA 72 RKP ROW RYBNIK ORLIK 2008 BIELICA
2 30.03.2019 SOBOTA 12.00 DOM RYDUŁTOWY STADION RKP ROW RYBNIK MŁODZIK 2007 DŁUGOSZ
3 30.03.2019 SOBOTA 10.00 DOM RYDUŁTOWY STADION MKS ŻORY MŁODZIK 2006 MOŚCICKI ARTUR
4 30.03.2019 SOBOTA 10.00 WYJAZD ŻORY WOLNOŚCI 36 A UKS AP CHAMPIONS RYBNIK TRAMPKARZ 2005 JORDAN
5 31.03.2019 NIEDZIELA 10.00 DOM RYDUŁTOWY STADION GÓRNIK RADLIN JUNIORZY MOŚCICKI ROBERT
6 30.03.2019 SOBOTA 11.00 WYJAZD GLIWICE LEKARSKA 5 PIAST II GLIWICE SENIORZY BRZOSKA G.

 

 
17 KOLEJKA II GRUPY LIGI OKRĘGOWEJ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    środa, 20 marca 2019 18:09

 
OSTATNI SPARING - LKS 1908 NĘDZA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    sobota, 09 marca 2019 22:00

W dniu dzisiejszym rozgrywamy ostatni sparing przed rundą wiosenną, przeciwnikiem była drużyna LKS 1908 Nędza. Mecz zakończył się naszą porażką 3:2, bramki dla naszej drużyny zdobyli Śleziak Krzysztof oraz Groborz Dawid.

Wystąpiliśmy w składzie: Stankowski - Buliński, Bielica, Brzoska, Wolski Mateusz, Kubiniok, Kubecki - Wolski Łukasz, Handschuh, Mościcki, Śleziak

Rezerwa: Pozimski, Folmert, Groborz, Kotala, Malgrab, Tlon.

Za tydzień rozpoczynamy rundę rewanżową, wyjeżdżając do Przyszowic. Mecz odbędzie się w sobotę 16 marca o godzinie 15.30. Serdecznie zapraszamy.


 

 
SPARING - LKS PIETROWICE WIELKIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    niedziela, 03 marca 2019 12:40

W dniu wczorajszym rozegraliśmy kolejny sparing z A-klasową drużyną Start Pietrowice Wielkie, wygrywając 4:0. Bramki zdobyli Mościcki, Kubecki, Handschuh, Śleziak.

Wystąpiliśmy w składzie: Pozimski - Bielica, Brzoska, Kubecki - Buliński, Malgrab, Kubiniok, Margeciok S. - Mościcki, Śleziak

Rezerwa: Stankowski, Folmert, Mucha


 

 
SPARING NR 3 - PO-RA-WIE WIĘKSZYCE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    niedziela, 17 lutego 2019 21:12

W dniu wczorajszym nasza drużyna rozegrała kolejny sparing. Przeciwnikiem była IV ligowa drużyna PO-RA-WIE Większyce, spotkanie zakończyło się porażką Naprzodu Rydultowy 5:1. Strzelcem jedynej bramki dla naszej drużyny był Mateusz Wolski.

Wystąpiliśmy w składzie: Jurecki - Kubecki, Brzoska, Kotala, Buliński - Handschuh, Bielica, Kubiniok, Wolski Łukasz - Mościcki, Margeciok Sebastian.

Rezerwa: Pozimski, Gryboś, Groborz, Mucha, Malgrab, Wolski Mateusz.


 

 
1.03.2019 R. WALNE NADZWYCZAJNE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    czwartek, 14 lutego 2019 11:53

NADZWYCZAJNE WALNE SPOTKANIE CZŁONKÓW KLUBU SPORTOWEGO "NAPRZÓD" RYDUŁTOWY.

 

ZARZĄD KLUBU SPORTOWEGO "NAPRZÓD" RYDUŁTOWY ZAPRASZA WSZYSTKICH CZŁONKÓW KLUBU NA NADZWYCZAJNE WALNE ZEBRANIE KLUBU, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ 1.03.2019 ROKU O GODZINIE 18.00 W SALI KONFERENCYJNEJ RYDUŁTOWSKIEGO OŚRODKA SPORTU I REKREACJI PRZY UL. GEN. JÓZEFA BEMA 126C.

 

PORZĄDEK OBRAD WALNEGO ZEBRANIA CZŁONKÓW KLUBU SPORTOWEGO "NAPRZÓD" RYDUŁTOWY:

 

1. OTWARCIE NADZWYCZAJNEGO WALNEGO ZEBRANIA CZŁONKÓW I POWOŁANIE PROTOKOLANTA ZEBRANIA .

2. STWIERDZENIE WAŻNOŚCI OBRAD.

3. WYBÓR PRZEWODNICZĄCEGO ZEBRANIA.

4. ZATWIERDZENIE PORZĄDKU I REGULAMINU ZEBRANIA.

5. WYBÓR KOMISJI UCHWAŁ.

6. DYSKUSJA.

7. DYSKUSJA I GŁOSOWANIE DOTYCZĄCE PRZYWRÓCENIA STOWARZYSZENIU NAZWY: GÓRNICZY KLUB       SPORTOWY "NAPRZÓD-23" RYDUŁTOWY ORAZ ZMIANY STATUTU.

8. PRZYJĘCIE UCHWAŁ ZEBRANIA .

9. ZAKOŃCZENIE ZEBRANIA. 

 

Zapraszamy wszystkich członków Klubu !!!

 


 

 

 
SPARING NR 2 - MKS ŻORY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    sobota, 09 lutego 2019 19:38

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy kolejny sparing przed rundą wiosenną. Przeciwnikiem naszej drużyny był MKS Żory, który pokonaliśmy 4:1 po bramkach Grzegorza Brzoski, Artura Mościckiego, Piotra Bulińskiego oraz Łukasza Wolskiego.

Wystąpiliśmy w składzie: Jurecki, Folmert, Kotala, Brzoska, Kubecki, Handschuh, Margeciok Patryk, Kubiniok, Wolski Łukasz , Mościcki, Groborz.

Rezerwa: Buliński, Malgrab, Wolski Mateusz


 

 

 
IV TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA RYDUŁTOWY - 2011 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    środa, 06 lutego 2019 21:00

 
SPARING NR 2 - MKS ŻORY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    wtorek, 29 stycznia 2019 13:08

Kolejnym przeciwnikiem naszej drużyny seniorów będzie A klasowy MKS Żory, spotkanie odbędzie się 09.02.2019 r. (sobota) o godzinie 14.00 na boisku w Żorach - osiedle Pawlikowskiego. 


 

 
PIERWSZY SPARING - CZARNI GORZYCE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    sobota, 26 stycznia 2019 16:50

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy pierwszy sparing przed rundą wiosenną. Przeciwnikiem naszej drużyny była drużyna Czarni Gorzyce, która na co dzień występuje w lidze okręgowej grypy III. Żółto - czarni ponieśli porażkę 3:1, jedyną bramkę zdobył Kacper Gryboś.
Wystąpiliśmy w składzie:
Pozimski, Bielica,Kotala, Brzoska, Kubecki, Handschuh, Margeciok Patryk, Mucha , Gryboś, Kubiniok, Groborz.
Rezerwa: Buliński, Folmert, Malgrab, Wolski Łukasz.


 

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 8 z 62
Premium joomla themes

Sponsorzy klubu

ZOSTAŃ CZŁONKIEM KLUBU

GKS "NAPRZÓD-23" RYDUŁTOWY

DEKLARACJA


Doradztwo Podatkowe DELTA

 

 

 

Partnerzy klubu