INFO:

 


Mikołowski Bank Spółdzielczy

Nr. konta: 40 8436 0003 0101 0427 4225 0002


POSTAW 1% NA NAPRZÓD

KRS 0000001681


SZKOŁA TALENTÓW:


PIERWSZA DRUŻYNA

NAJBLIŻSZY MECZ:

SOBOTA, 12.10.2019
GODZ. 15.00

10 KOLEJKA KLASY "A"
 

GOSPODARZ GOŚCIE

GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY

LKS BOROWIK SZCZEJKOWICE

OSTATNI MECZ:

 

3

3

LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE

GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY


NASZE PROFILE:

STATYSTYKI:

PROFIL:

KANAŁ TV:

PROFIL:


"Szkolenie w zakresie

sportu - piłki nożnej"

od marca 2019 roku

do grudnia 2019 roku

jest współfinansowane

w kwocie 92 000,00 zł

z budżetu:

Online:

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 

Logowanie



LICZNIK ODWIEDZIN

Dzisiaj3
Wczoraj66
Wizyt w tygodniu132
Wizyt w miesiącu781
Wszystkie195376

VCNT - Visitorcounter

TABELA

TABELA A KLASA ŚLZPN

źródło: http://www.90minut.pl

 


 
WYNIKI MECZY W DNIACH OD 13.10 DO 14.10.2018r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 08 października 2018 16:07
WYNIKI GIER w dniach 06.10.2018 – 07.10.2018
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER WYNIK
1 6.10.2018 SOBOTA 12.00 DOM ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2008 BIELICA 6:2 ZWYC.
2 7.10.2018 NIEDZIELA 09.00 DOM GÓRNIK BOGUSZOWICE 2007 DŁUGOSZ 9:0 ZWYC.
3 7.10.2018 NIEDZIELA 11.30 WYJAZD REKORD BIELSKO BIAŁA 2006 MOŚCICKI ARTUR 2:1 PORAŻ.
4 7.10.2018 NIEDZIELA 12.30 WYJAZD FORTECA ŚWIERKLANY 2005 JORDAN 11:0 PORAŻ.
5 6.10.2018 SOBOTA 09.00 WYJAZD UNIA RACIBÓRZ 2004 MOŚCICKI ROBERT 2:1 PORAŻ.
6 7.10.2018 NIEDZIELA 11.30 DOM WICHER WILCHWY 2002 MASŁOWSKI 3:0 PORAŻ.
7 6.10.2018 SOBOTA 15.00 DOM PIERWSZY CHWAŁOWICE SENIORZY MASŁOWSKI 5:0 PORAŻ.

 

 
10 KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ SEZONU 2018/19 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    piątek, 05 października 2018 08:30


 

 
HARMONOGRAM GIER NASZYCH DRUŻYN 06.10 - 07.10.2018r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 01 października 2018 15:47
HARMONOGRAM GIER w dniach 06.10.2018 – 07.10.2018
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER
1 6.10.2018 SOBOTA 12.00 DOM ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2008 BIELICA
2 7.10.2018 NIEDZIELA 09.00 DOM GÓRNIK BOGUSZOWICE 2007 DŁUGOSZ
3 7.10.2018 NIEDZIELA 11.30 WYJAZD REKORD BIELSKO BIAŁA 2006 MOŚCICKI ARTUR
4 7.10.2018 NIEDZIELA 12.30 WYJAZD FORTECA ŚWIERKLANY 2005 JORDAN
5 6.10.2018 SOBOTA 09.00 WYJAZD UNIA RACIBÓRZ 2004 MOŚCICKI ROBERT
6 7.10.2018 NIEDZIELA 11.30 DOM WICHER WILCHWY 2002 MASŁOWSKI
7 6.10.2018 SOBOTA 15.00 DOM PIERWSZY CHWAŁOWICE SENIORZY MASŁOWSKI

 

 
WYNIKI GIER NASZYCH DRUŻYN 29.09 - 30.09.2018r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 01 października 2018 15:45
WYNIKI GIER w dniach 29.09.2018 – 30.09.2018
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER WYNIK
1 30.09.2018 NIEDZIELA 14.00 WYJAZD TURNIEJ RKP ROW RYBNIK 2011 BRZOSKA G. P,P,P
2 30.09.2018 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD TURNIEJSKF ROWIEŃ 2010 STANIEK PAWEŁ P,P,Z
3 30.09.2018 NIEDZIELA 14.30 DOM TURNIEJ W RYDUŁTOWACH MICKIEWICZA 2010 STANIEK PAWEŁ Z,P,R
4 29.09.2018 SOBOTA 10.00 WYJAZD TURNIEJ MOSiR CZERWIONKA 2009 BRZOSKA K. P,R,R
5 29.09.2018 SOBOTA 12.00 DOM UKS FOOTBALL ACADEMY ZORY 2008 BIELICA 13:5 ZWYC.
6 30.09.2018 NIEDZIELA 09.00 DOM PIERWSZY CHWAŁOWICE 2007 DŁUGOSZ 5:2 ZWYC.
7 29.09.2018 SOBOTA 11.00 WYJAZD UNIA RACIBÓRZ 2006 MOŚCICKI ARTUR 5:1 PORAŻ.
8 29.09.2018 SOBOTA 10.00 WYJAZD ZAMECZEK CZERNICA 2005 JORDAN 7:1 ZWYC.
9 29.09.2018 SOBOTA 09.30 WYJAZD GKS 1962 JASTRZĘBIE ZDRÓJ 2004 MOŚCICKI ROBERT 1:0 PORAŻ.
10 30.09.2018 NIEDZIELA 11.30 DOM GÓRNIK RADLIN 2002 MASŁOWSKI 1:1
11 30.09.2018 NIEDZIELA 16.00 WYJAZD TĘCZA WIELOWIEŚ SENIORZY MASŁOWSKI 5:0 PORAŻ.

 

 
HARMONOGRAM GIER NASZYCH DRUŻYN 29.09 - 30.09.2018. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 24 września 2018 16:05
HARMONOGRAM GIER w dniach 29.09.2018 – 30.09.2018
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER
1 30.09.2018 NIEDZIELA 14.00 WYJAZD TURNIEJ RKP ROW RYBNIK 2011 BRZOSKA G.
2 30.09.2018 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD TURNIEJSKF ROWIEŃ 2010 STANIEK PAWEŁ
3 30.09.2018 NIEDZIELA 14.30 DOM TURNIEJ W RYDUŁTOWACH MICKIEWICZA 2010 STANIEK PAWEŁ
4 29.09.2018 SOBOTA 10.00 WYJAZD TURNIEJ MOSiR CZERWIONKA 2009 BRZOSKA K.
5 29.09.2018 SOBOTA 12.00 DOM UKS FOOTBALL ACADEMY ZORY 2008 BIELICA
6 30.09.2018 NIEDZIELA 09.00 DOM PIERWSZY CHWAŁOWICE 2007 DŁUGOSZ
7 29.09.2018 SOBOTA 11.00 WYJAZD UNIA RACIBÓRZ 2006 MOŚCICKI ARTUR
8 29.09.2018 SOBOTA 10.00 WYJAZD ZAMECZEK CZERNICA 2005 JORDAN
9 29.09.2018 SOBOTA 09.30 WYJAZD GKS 1962 JASTRZĘBIE ZDRÓJ 2004 MOŚCICKI ROBERT
10 30.09.2018 NIEDZIELA 11.30 DOM GÓRNIK RADLIN 2002 MASŁOWSKI
11 30.09.2018 NIEDZIELA 16.00 WYJAZD TĘCZA WIELOWIEŚ SENIORZY MASŁOWSKI

 

 
WYNIKI MECZY W DNIACH OD 22.09 DO 23.09.2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 24 września 2018 16:02
WYNIKI GIER w dniach 22.09.2018 – 23.09.2018
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER WYNIK
1 23.09.2018 NIEDZIELA 14.30 DOM TURNIEJ W RYDUŁTOWACH MICKIEWICZA 2011 BRZOSKA G. P,P,R
2 22.09.2018 SOBOTA 13.30 DOM TURNIEJ W RYDUŁTOWACH MICKIEWICZA 2010 STANIEK PAWEŁ Z,Z,Z
3 23.09.2018 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD TURNIEJ W SZCZEJKOWICACH 2010 STANIEK PAWEŁ R,Z
4 23.09.2018 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD TURNIEJ KS LESZCZYNY – LESZCZYNY BRONIEWSKIEGO 2009 BRZOSKA K. R,Z,Z
5 23.09.2018 NIEDZIELA 11.30 WYJAZD MKS ŻORY 2007 DŁUGOSZ 4:0 ZWYC.
6 22.09.2018 SOBOTA 09.00 DOM ŻYWIECKA APN SP Z.O.O. 2006 MOŚCICKI ARTUR 7:1 PORAŻ.
7 23.09.2018 NIEDZIELA 09.00 DOM UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 2005 JORDAN 5:2 ZWYC.
8 22.09.2018 SOBOTA 11.30 DOM GOSŁAW JEDŁOWNIK 2004 MOŚCICKI ROBERT 5:5
9 23.09.2018 NIEDZIELA 13.00 WYJAZD MKS ŻORY 2002 MASŁOWSKI 4:0 PORAŻ.
10 22.09.2018 SOBOTA 16.00 DOM NAPRZÓD LIPINY SENIORZY MASŁOWSKI 1:1

 

 
8 KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ SEZONU 2018/19 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    piątek, 21 września 2018 06:46


 

 
TRENINGI BRAMKARSKIE - AKTUALIZACJA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    niedziela, 09 września 2018 10:41

KLUB NAWIĄZAŁ WSPÓŁPRACĘ ZE SZKÓŁKĄ BRAMKARSKĄ "SALI". I JUŻ OD 10_WRZEŚNIA BRAMKARZE NASZYCH DRUŻYN ROZPOCZYNAJĄ TRENINGI POD OKIEM TRENERA SZKÓŁKI "SALI".

 

ZAJĘCIA WE WRZEŚNIU BĘDĄ SIĘ ODBYWAŁY NA STADIONIE W:

- PONIEDZIAŁKI  O GODINIE 16.00 BRAMKARZE DRUŻYN ROCZNIKA 2008 I DRUŻYN MŁODSZYCH

- PONIEDZIAŁKI O GODINIE 17.00 BRAMKARZE DRUŻYN ROCZNIKA 2006,2007

- ŚRODY O GODZINIE 17.30 BRAMKARZE DRUŻYN ROCZNIKA 2005, 2004 I STARSI WRAZ Z BRAMKARZAMI DRUŻYNY SENIORÓW.

 

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ CHĘTNYCH BRAMKARZY Z OKOLICZNYCH KLUBÓW ORAZ OSOBY NIEZRZESZONE, KONTAKT DO TRENERA DANIELA TEL. 504 209 470.

 

PROSIMY O PUNKTUALNOŚĆ I ŻYCZYMY WSZYSTKIM OWOCNEJ WSPÓŁPRACY.

Cała Naprzód !

 


 

 
OBÓZ SPORTOWY 2019 - STRONIE ŚLĄSKIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 17 września 2018 16:56

Zarząd klubu informuje, że obóz sportowy w roku 2019 odbędzie się w Stroniu Śląskim na obiekcie "Górski Poranek" w terminie od 03.08.2019 r. do 10.08.2019 r. dla drużyn młodzieżowych od drużyny rocznika 2010.

 


 

 
HARMONOGRAM GIER NASZYCH DRUŻYN 18.09 - 23.09.2018r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 17 września 2018 16:50
HARMONOGRAM GIER w dniach 18.09.2018 – 23.09.2018
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER
1 23.09.2018 NIEDZIELA 14.30 DOM TURNIEJ W RYDUŁTOWACH MICKIEWICZA 2011 BRZOSKA G.
2 22.09.2018 SOBOTA 13.30 DOM TURNIEJ W RYDUŁTOWACH MICKIEWICZA 2010 STANIEK PAWEŁ
3 23.09.2018 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD TURNIEJ W SZCZEJKOWICACH 2010 STANIEK PAWEŁ
4 23.09.2018 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD TURNIEJ KS LESZCZYNY – LESZCZYNY BRONIEWSKIEGO 2009 BRZOSKA K.
5 23.09.2018 NIEDZIELA 11.30 WYJAZD MKS ŻORY 2007 DŁUGOSZ
6 22.09.2018 SOBOTA 09.00 DOM ŻYWIECKA APN SP Z.O.O. 2006 MOŚCICKI ARTUR
7 23.09.2018 NIEDZIELA 09.00 DOM UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 2005 JORDAN
8 22.09.2018 SOBOTA 11.30 DOM GOSŁAW JEDŁOWNIK 2004 MOŚCICKI ROBERT
9 23.09.2018 NIEDZIELA 13.00 WYJAZD MKS ŻORY 2002 MASŁOWSKI
10 22.09.2018 SOBOTA 16.00 DOM NAPRZÓD LIPINY SENIORZY MASŁOWSKI

 

 
WYNIKI GIER NASZYCH DRUŻYN 12.09 - 16.09.2018 R PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 17 września 2018 16:47
WYNIKI GIER w dniach 12.09.2018 – 16.09.2018
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER WYNIK
1 16.09.2018 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD TURNIEJ KS SZCZERBICE 2011 BRZOSKA G. P,P,R
2 16.09.2018 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD TURNIEJ WINERS GOŁKOWICE – KROSTOSZOWICE 2010 STANIEK PAWEŁ P,P,Z
3 16.09.2018 NIEDZIELA 14.30 DOM TURNIEJ W RYDUŁTOWACH MICKIEWICZA 2010 STANIEK PAWEŁ Z,P,Z
4 15.09.2018 SOBOTA 12.30 WYJAZD TURNIEJ KS ŚWIERKLANY – RÓJ UL. WODZISŁAWSKA 213 2009 BRZOSKA K. Z,Z,R
5 15.09.2018 SOBOTA 12.00 DOM GKS 1962 JASTRZĘBIE 2008 BIELICA 9:4 ZWYC.
6 14.09.2018 PIĄTEK 17.00 WYJAZD CHAMPIONS RYBNIK ŻORY UL. WOLNOŚCI 213 2007 DŁUGOSZ 2:0 PORAŻ.
7 12.09.2018 ŚRODA 17.30 DOM BTS REKORD BIELSKO BIAŁA 2006 MOŚCICKI ARTUR 10:0 PORAŻ.
8 16.09.2018 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD RKP SP ROW RYBNIK 2005 JORDAN 6:2 ZWYC.
9 16.09.2018 NIEDZIELA 11.00 WYJAZD ŻYWIECKA APN SP. Z.O.O. 2004 MOŚCICKI ROBERT 4:2 PORAŻ.
10 16.09.2018 NIEDZIELA 11.30 DOM KS ROW 1964 RYBNIK 2002 MASŁOWSKI 1:0 PORAŻ.
11 15.09.2018 SOBOTA 16.00 DOM MKS MOSiR CZERWIONKA SENIORZY MASŁOWSKI 3:3

 

 
7 KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ SEZONU 2018/19 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    piątek, 14 września 2018 08:06


 

 
HARMONOGRAM GIER NASZYCH DRUŻYN 12.09 - 16.09.2018 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    środa, 12 września 2018 18:25
HARMONOGRAM GIER w dniach 12.09.2018 – 16.09.2018
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER
1 16.09.2018 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD TURNIEJ KS SZCZERBICE 2011 BRZOSKA G.
2 16.09.2018 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD TURNIEJ WINERS GOŁKOWICE – KROSTOSZOWICE 2010 STANIEK PAWEŁ
3 16.09.2018 NIEDZIELA 14.30 DOM TURNIEJ W RYDUŁTOWACH MICKIEWICZA 2010 STANIEK PAWEŁ
4 15.09.2018 SOBOTA 12.30 WYJAZD TURNIEJ KS ŚWIERKLANY – RÓJ UL. WODZISŁAWSKA 213 2009 BRZOSKA K.
5 15.09.2018 SOBOTA 12.00 DOM GKS 1962 JASTRZĘBIE 2008 BIELICA
6 14.09.2018 PIĄTEK 17.00 WYJAZD CHAMPIONS RYBNIK ŻORY UL. WOLNOŚCI 213 2007 DŁUGOSZ
7 12.09.2018 ŚRODA 17.30 DOM BTS REKORD BIELSKO BIAŁA 2006 MOŚCICKI ARTUR
8 16.09.2018 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD RKP SP ROW RYBNIK 2005 JORDAN
9 16.09.2018 NIEDZIELA 11.00 WYJAZD ŻYWIECKA APN SP. Z.O.O. 2004 MOŚCICKI ROBERT
10 16.09.2018 NIEDZIELA 11.30 DOM KS ROW 1964 RYBNIK 2002 MASŁOWSKI
11 15.09.2018 SOBOTA 16.00 DOM MKS MOSiR CZERWIONKA SENIORZY MASŁOWSKI

 


 

 
WYNIKI GIER NASZYCH DRUŻYN 08.09 - 09.09.2018 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    środa, 12 września 2018 18:19
WYNIKI GIER w dniach 08.09.2018 – 09.09.2018
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER WYNIK
1 9.09.2018 NIEDZIELA 11.00 WYJAZD TURNIEJ FORTECA ŚWIERKLANY 2011 BRZOSKA G. P,Z,P
2 9.09.2018 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD TURNIEJ CHAMPIONS RYBNIK 2010 STANIEK PAWEŁ P,R,P
3 9.09.2018 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD TURNIEJ RKP RYBNIK 2010 STANIEK PAWEŁ P,Z,R
4 8.09.2018 SOBOTA 12.00 DOM TURNIEJ W RYDUŁTOWACH MICKIEWICZA 2009 BRZOSKA K. Z,P,P
5 8.09.2018 SOBOTA 09.00 WYJAZD KS SZCZERBICE 2008 BIELICA 8:3 PORAŻ.
6 9.09.2018 NIEDZIELA 11.30 DOM MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2007 DŁUGOSZ 3:1 ZWYC.
7 9.09.2018 NIEDZIELA 11.00 WYJAZD LKS ŁĄKA 2006 MOŚCICKI ARTUR 4:3 PORAŻ.
8 9.09.2018 NIEDZIELA 09.00 DOM GKS JASTRZĘBIE 2005 JORDAN 3:1 ZWYC.
9 8.09.2018 SOBOTA 11.30 DOM MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2004 MOŚCICKI ROBERT 2:0 ZWYC.
10 9.09.2018 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD CZARNI GORZYCE 2002 MOŚCICKI ROBERT 5:0 ZWYC.
11 8.09.2018 SOBOTA 16.00 WYJAZD ZAMECZEK CZERNICA SENIORZY MASŁOWSKI 7:5 ZWYC.

 

 
6 KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ SEZONU 2018/19 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    piątek, 07 września 2018 12:09


 

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 8 z 59
Premium joomla themes

Sponsorzy klubu

ZOSTAŃ CZŁONKIEM KLUBU

GKS "NAPRZÓD-23" RYDUŁTOWY

DEKLARACJA


Doradztwo Podatkowe DELTA

 

 

 

Partnerzy klubu