INFO:

 


Mikołowski Bank Spółdzielczy

Nr. konta: 40 8436 0003 0101 0427 4225 0002


POSTAW 1% NA NAPRZÓD

KRS 0000001681


SZKOŁA TALENTÓW:


PIERWSZA DRUŻYNA

NAJBLIŻSZY MECZ:

SOBOTA, 15.06.2019
GODZ. 13.00

30 KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ
II GRUPY ŚLĄSKIEGO ZPN

-

-

NAPRZÓD

RYDUŁTOWY

SOŚNICA

GLIWICE

OSTATNI MECZ:

1

0

PRZYSZŁOŚĆ

CIOCHOWICE

NAPRZÓD

RYDUŁTOWY


NASZE PROFILE:

STATYSTYKI:

PROFIL:

KANAŁ TV:

PROFIL:


"Szkolenie w zakresie

sportu - piłki nożnej"

od marca 2019 roku

do grudnia 2019 roku

jest współfinansowane

w kwocie 92 000,00 zł

z budżetu:

Online:

Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 

Logowanie



LICZNIK ODWIEDZIN

Dzisiaj8
Wczoraj65
Wizyt w tygodniu125
Wizyt w miesiącu1008
Wszystkie188963

VCNT - Visitorcounter

TABELA

TABELA GR. II ŚLZPN

źródło: http://www.90minut.pl

 


 
screen shot 11-29-16 at 09.12 pm.jpg
WYNIKI GIER NASZYCH DRUŻYN 06.06 - 11.06.2018 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 11 czerwca 2018 18:31
WYNIKI GIER w dniach 06.06.2018 – 11.06.2018
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER WYNIK
1 10.06.2018 NIEDZIELA 13.30 WYJAZD TURNIEJ W ŻORACH 2010 STANIEK P,P,Z
2 10.06.2018 NIEDZIELA 14,30 DOM TURNIEJ W RYDUŁTOWACH 2009 BRZOSKA K. R,Z,Z
3 9.06.2018 SOBOTA 10.00 WYJAZD TURNIEJ W SUSZCU 2008 BIELICA Z,Z,Z
4 9.06.2018 SOBOTA 09.00 WYJAZD MKS ŻORY 2007 BRZOSKA G. 6:3 PORAŻ.
5 6.06.2018 ŚRODA 16.30 DOM AP UNITED RYDUŁTOWY 2006 MOŚCICKI ARTUR 5:0 ZWYC.
6 10.06.2018 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD RKP ROW RYBNIK 2005 JORDAN 4:2 ZWYC.
7 11.06.2018 PONIEDZIAŁEK 18,00 DOM DECOR BEŁK 2004 MOŚCICKI ROBERT 4:1 ZWYC.
8 10.06.2018 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 03/04 MOŚCICKI ROBERT 3:0 PORAŻ.
9 10.06.2018 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD KS ROW 1964 RYBNIK 01/02 DŁUGOSZ 8:0 PORAŻ.
10 9.06.2018 SOBOTA 17.00 DOM SILESIA LUBOMIA OKRĘG. MASŁOWSKI 5:0 ZWYC.

 

 
OSTATKI! 30 KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ 2017/18 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    piątek, 08 czerwca 2018 12:30


 

 
ZMARŁ KSIĄDZ PROBOSZCZ BERNARD SODZAWICZNY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    środa, 06 czerwca 2018 21:41

W dniu dzisiejszym zmarł ks. Bernard Sodzawiczny, emerytowany proboszcz parafii św. Jerzego w Rydułtowach. Wielki kibic naszego Klubu, z którym był na dobre i na złe bo miał żółto-czarne serce. Przeżył 80 lat, z czego 56 w Chrystusowym kapłaństwie, w Rydułtowach był proboszczem w latach 1975-2003.

Jego pogrzeb odbędzie się w sobotę, 9 czerwca o godz. 9.30 w parafii św. Jerzego w Rydułtowach. Wprowadzenie Ciała z kaplicy MB Bolesnej do kościoła o godz. 8.45, o 9.00 Modlitwa różańcowa, o 9.30 Msza pogrzebowa, następnie odprowadzenie ś.p. Ks Bernarda na cmentarz parafialny.

 

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...

 


 

 
HARMONOGRAM GIER NASZYCH DRUŻYN 06.06 - 10.06.2018 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 04 czerwca 2018 18:51
HARMONOGRAM GIER w dniach 06.06.2018 – 10.06.2018
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER
1 10.06.2018 NIEDZIELA 13.30 WYJAZD TURNIEJ W ŻORACH 2010 STANIEK
2 10.06.2018 NIEDZIELA 14,30 DOM TURNIEJ W RYDUŁTOWACH 2009 BRZOSKA K.
3 9.06.2018 SOBOTA 10.00 WYJAZD TURNIEJ W SUSZCU 2008 BIELICA
4 9.06.2018 SOBOTA 09.00 WYJAZD MKS ŻORY 2007 BRZOSKA G.
5 6.06.2018 ŚRODA 16.30 DOM AP UNITED RYDUŁTOWY 2006 MOŚCICKI ARTUR
6 10.06.2018 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD RKP ROW RYBNIK 2005 JORDAN
7 9.06.2018 SOBOTA 10,00 DOM DECOR BEŁK 2004 MOŚCICKI ROBERT
8 10.06.2018 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 03/04 MOŚCICKI ROBERT
9 10.06.2018 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD KS ROW 1964 RYBNIK 01/02 DŁUGOSZ
10 9.06.2018 SOBOTA 17.00 DOM SILESIA LUBOMIA OKRĘG. MASŁOWSKI

 

 
WYNIKI GIER NASZYCH DRUŻYN 29.05 - 03.06.2018 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 04 czerwca 2018 18:50
WYNIKI GIER w dniach 29.05.2018 – 03.05.2018
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER WYNIK
1 2.06.2018 SOBOTA 11.00 WYJAZD TURNIEJ W KROSTOSZOWICACH 2010 STANIEK R,R,P
2 3.06.2018 NIEDZIELA 10,00 WYJAZD TURNIEJ W ORZEPOWICACH 2009 BRZOSKA K. Z,Z,Z
3 2.06.2018 SOBOTA 11.00 WYJAZD TURNIEJ W WODZISŁAWIE ŚLĄSKIM 2008 BIELICA Z,P,P
4 3.06.2018 NIEDZIELA 14,30 DOM RKP ROW RYBNIK 2007 BRZOSKA G. 18:2 PORAŻ.
5 29.05.2018 WTOREK 18.00 WYJAZD WINNERS GOŁKOWICE 2006 MOŚCICKI ARTUR 2:2
6 29.05.2018 WTOREK 16.00 DOM RKP ROW RYBNIK 2004 MOŚCICKI ROBERT 10:0 ZWYC.
7 3.06.2018 NIEDZIELA 11,00 WYJAZD PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW 2004 MOŚCICKI ROBERT 4:0 ZWYC.
8 3.06.2018 NIEDZIELA 09.30 WYJAZD ISKRA PSZCZYNA 03/04 MOŚCICKI ROBERT PRZEŁOŻONY
9 30.05.2018 ŚRODA 17.00 WYJAZD GÓRNIK RADLIN 01/02 DŁUGOSZ 4:1 PORAŻ.
10 2.06.2018 SOBOTA 09.00 DOM LKS TWORKÓW 01/02 DŁUGOSZ 3:0 ZWYC.
11 30.05.2018 ŚRODA 18.00 DOM PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE OKRĘG. MASŁOWSKI 3:0 ZWYC.
12 2.06.2018 SOBOTA 17.00 WYJAZD ŁTS ŁABĘDY OKRĘG. MASŁOWSKI 4:3 ZWYC.

 

 
ZATRUDNIMY TRENERÓW PIŁKI NOŻNEJ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 28 maja 2018 16:38

KLUB SPORTOWY "NAPRZÓD" RYDUŁTOWY ZATRUDNI TRENERÓW Z UPRAWNIENIAMI DO PROWADZENIA DRUŻYN DZIECIĘCO-MŁODZIEŻOWYCH OD MIESIĄCA LIPCA 2018.

OSOBY ZAINTERESOWANE PRACĄ W NASZYM KLUBIE PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY:
- TRENER KOORDYNATOR ROBERT MOŚCICKI TEL. 663 683 841
- WICEPREZES KLUBU MICHAŁ ZAŁĘGA TEL. 512 080 157


 

 
29 KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ 2017/18 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    sobota, 02 czerwca 2018 09:39

SKŁADY:

Więcej…
 
Dzień Dziecka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    czwartek, 01 czerwca 2017 00:00

Zarząd Klubu i trenerzy z okazji Dnia Dziecka życzy wszystkim dzieciom, by ich dzieciństwo było jak najlepsze i trwało jak najdłużej oraz samych sukcesów w nauce i sporcie. Wszystkiego najlepszego !!! 

 


 

 
28 KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ 2017/18 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    wtorek, 29 maja 2018 06:32

SKŁADY:

Więcej…
 
HARMONOGRAM GIER NASZYCH DRUŻYN 29.05 - 03.06.2018 R PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 28 maja 2018 16:54
HARMONOGRAM GIER w dniach 29.05.2018 – 03.06.2018
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER
1 2.06.2018 SOBOTA 11.00 WYJAZD TURNIEJ W KROSTOSZOWICACH 2010 STANIEK
2 3.06.2018 NIEDZIELA 10,00 WYJAZD TURNIEJ W ORZEPOWICACH 2009 BRZOSKA K.
3 2.06.2018 SOBOTA 11.00 WYJAZD TURNIEJ W WODZISŁAWIE ŚLĄSKIM 2008 BIELICA
4 3.06.2018 NIEDZIELA 14,30 DOM RKP ROW RYBNIK 2007 BRZOSKA G.
5 29.05.2018 WTOREK 18.00 WYJAZD WINNERS GOŁKOWICE 2006 MOŚCICKI ARTUR
6 29.05.2018 WTOREK 16.00 DOM RKP ROW RYBNIK 2004 MOŚCICKI ROBERT
7 3.06.2018 NIEDZIELA 11,00 WYJAZD PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW 2004 MOŚCICKI ROBERT
8 3.06.2018 NIEDZIELA 09.30 WYJAZD ISKRA PSZCZYNA 03/04 MOŚCICKI ROBERT
9 30.05.2018 ŚRODA 17.00 WYJAZD GÓRNIK RADLIN 01/02 DŁUGOSZ
10 2.06.2018 SOBOTA 09.00 DOM LKS TWORKÓW 01/02 DŁUGOSZ
11 30.05.2018 ŚRODA 18.00 DOM PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE OKRĘG. MASŁOWSKI
12 2.06.2018 SOBOTA 17.00 WYJAZD ŁTS ŁABĘDY OKRĘG. MASŁOWSKI

 

 
WYNIKI GIER NASZYCH DRUŻYN 23.05 - 27.05.2018 R PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 28 maja 2018 16:52
WYNIKI GIER w dniach 23.05.2018 – 27.05.2018
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER WYNIK
1 27.05.2018 NIEDZIELA 14.30 DOM TURNIEJ W RYDUŁTOWACH MICKIEWICZA 2010 STANIEK P,P
2 27.05.2018 NIEDZIELA 10,00 WYJAZD TURNIEJ W ŚWIERKLANACH 2009 BRZOSKA K. Z,Z,Z
3 26.05.2018 SOBOTA 13.30 DOM TURNIEJ W RYDUŁTOWACH MICKIEWICZA 2008 BIELICA P,R,P
4 25.05.2018 PIĄTEK 17.30 WYJAZD GÓRNIK BOGUSZOWICE 2007 BRZOSKA G. 7:4 PORAŻ.
5 27.05.2018 NIEDZIELA 10.00 DOM RKP ROW RYBNIK 2006 MOŚCICKI ARTUR 4:4
6 24.05.2018 CZWARTEK 18.00 DOM RYMER RYBNIK 2005 JORDAN 4:4
7 27.05.2018 NIEDZIELA 11.30 WYJAZD CZARNO GORZYCE 2005 JORDAN 15:0 ZWYC.
8 23.05.201/8 ŚRODA 18.00 WYJAZD GÓRNIK RADLIN 2004 MOŚCICKI ROBERT 1:0 PORAŻ.
9 27.05.2018 NIEDZIELA 13.00 DOM ZAPORA WAPIENNICA 03/04 MOŚCICKI ROBERT 3:0 ZWYC. WALKOWER
10 26.05.2018 SOBOTA 10.00 WYJAZD GRANICA RUPTAWA 01/02 DŁUGOSZ 2:0 PORAŻ.
11 26.05.2018 SOBOTA 17.00 WYJAZD JEDNOŚĆ PRZYSZOWICE OKRĘG. MASŁOWSKI 6:2 PORAŻ.

 

 
HARMONOGRAM GIER NASZYCH DRUŻYN 23.05 - 27.05.2018 R PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 21 maja 2018 19:01
HARMONOGRAM GIER w dniach 23.05.2018 – 27.05.2018
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER
1 27.05.2018 NIEDZIELA 14.30 DOM TURNIEJ W RYDUŁTOWACH MICKIEWICZA 2010 STANIEK
2 27.05.2018 NIEDZIELA 10,00 WYJAZD TURNIEJ W ŚWIERKLANACH 2009 BRZOSKA K.
3 26.05.2018 SOBOTA 13.30 DOM TURNIEJ W RYDUŁTOWACH MICKIEWICZA 2008 BIELICA
4 25.05.2018 PIĄTEK 17.30 WYJAZD GÓRNIK BOGUSZOWICE 2007 BRZOSKA G.
5 27.05.2018 NIEDZIELA 10.00 DOM RKP ROW RYBNIK 2006 MOŚCICKI ARTUR
6 24.05.2018 CZWARTEK 18.00 DOM RYMER RYBNIK 2005 JORDAN
7 27.05.2018 NIEDZIELA 11.30 WYJAZD CZARNO GORZYCE 2005 JORDAN
8 23.05.201/8 ŚRODA 18.00 WYJAZD GÓRNIK RADLIN 2004 MOŚCICKI ROBERT
9 27.05.2018 NIEDZIELA 13.00 DOM ZAPORA WAPIENNICA 03/04 MOŚCICKI ROBERT
10 26.05.2018 SOBOTA 10.00 WYJAZD GRANICA RUPTAWA 01/02 DŁUGOSZ
11 26.05.2018 SOBOTA 17.00 WYJAZD JEDNOŚĆ PRZYSZOWICE OKRĘG. MASŁOWSKI

 

 
WYNIKI GIER NASZYCH DRUŻYN 16.05 - 20.05.2018 R PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 21 maja 2018 18:55
WYNIKI GIER w dniach 16.05.2018 – 20.05.2018
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER WYNIK
1 20.05.2018 NIEDZIELA 14.30 DOM TURNIEJ W RYDUŁTOWACH MICKIEWICZA 2010 STANIEK R,R
2 19.05.2018 SOBOTA 09.00 WYJAZD ODRA CENTRUM WODZISŁAW MIESZKA 2009 BRZOSKA K. R,R,Z
3 19.05.2018 SOBOTA 12.00 WYJAZD ODRA CENTRUM WODZISŁAW MIESZKA 2008 BIELICA R,P,Z
4 19.05.2018 SOBOTA 12.00 DOM LKS BARANOWICE 2007 BRZOSKA G. 4:3 ZWYC.
5 20.05.2018 NIEDZIELA 13.30 WYJAZD PIERWSZY CHWAŁOWICE 2006 MOŚCICKI ARTUR 4:1 ZWYC.
6 19.05.2018 SOBOTA 11.30 DOM AP CHAMPIONS ŻORY 2005 JORDAN 2:1 PORAŻ.
7 20.05.2018 NIEDZIELA 15.00 WYJAZD ROW 1964 RYBNIK 03/04 MOŚCICKI ROBERT 3:0 PORAŻ.
8 16.05.2018 ŚRODA 17.00 WYJAZD LKS RÓJ 01/02 DŁUGOSZ 2:1 ZWYC.
9 19.05.2018 SOBOTA 17.00 DOM KS RACHOWICE OKRĘG. MASŁOWSKI 4:3 ZWYC.

 

 
26 KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ 2017/18 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    piątek, 18 maja 2018 15:04


 

 
HARMONOGRAM GIER NASZYCH DRUŻYN 16.05 - 20.05.2018 R PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 14 maja 2018 17:01
HARMONOGRAM GIER w dniach 09.05.2018 – 13.05.2018
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER
1 20.05.2018 NIEDZIELA 14.30 DOM TURNIEJ W RYDUŁTOWACH MICKIEWICZA 2010 STANIEK
2 19.05.2018 SOBOTA 09.00 WYJAZD ODRA CENTRUM WODZISŁAW MIESZKA 2009 BRZOSKA K.
3 19.05.2018 SOBOTA 12.00 WYJAZD ODRA CENTRUM WODZISŁAW MIESZKA 2008 BIELICA
4 19.05.2018 SOBOTA 12.00 DOM LKS BARANOWICE 2007 BRZOSKA G.
5 20.05.2018 NIEDZIELA 13.30 WYJAZD PIERWSZY CHWAŁOWICE 2006 MOŚCICKI ARTUR
6 19.05.2018 SOBOTA 11.30 DOM AP CHAMPIONS ŻORY 2005 JORDAN
7 20.05.2018 NIEDZIELA 15.00 WYJAZD ROW 1964 RYBNIK 03/04 MOŚCICKI ROBERT
8 16.05.2018 ŚRODA 17.00 WYJAZD LKS RÓJ 01/02 DŁUGOSZ
9 19.05.2018 SOBOTA 17.00 DOM KS RACHOWICE OKRĘG. MASŁOWSKI

 

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 8 z 57
Premium joomla themes

Sponsorzy klubu

ZOSTAŃ CZŁONKIEM KLUBU

KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY

DEKLARACJA


Doradztwo Podatkowe DELTA

Partnerzy klubu