INFO:

NOWOŚCI:

 

Informujemy, że na czas remontu budynku klubowego do dyspozycji kibiców będzie tylko trybuna kryta i sąsiednie z nią sektory. Kibiców prosimy o parkowanie samochodów przy ul. Bema. 

Wjazd na obiekt sportowy dla drużyn gości i sędziów bramą nr 2 od strony ogródków działkowych. 


NR KONTA: BANK SPÓŁDZIELCZY W WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM 

28 8468 0000 0010 0027 4225 0001


POSTAW 1% NA NAPRZÓD

KRS 0000001681


SZKOŁA TALENTÓW:


PIERWSZA DRUŻYNA

NAJBLIŻSZY MECZ:

NIEDZIELA, 11.11.2018
GODZ. 14.00

15 KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ
II GRUPY ŚLĄSKIEGO ZPN

3

0

SOŚNICA

GLIWICE

NAPRZÓD

RYDUŁTOWY

OSTATNI MECZ:

2

1

NAPRZÓD

RYDUŁTOWY

PRZYSZŁOŚĆ

CIOCHOWICE


NASZE PROFILE:

STATYSTYKI:

PROFIL:

KANAŁ TV:

PROFIL:


"Szkolenie w zakresie

sportu - piłki nożnej"

od marca 2019 roku

do grudnia 2019 roku

jest współfinansowane

w kwocie 92 000,00 zł

z budżetu:

Online:

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 

Logowanie



LICZNIK ODWIEDZIN

Dzisiaj5
Wczoraj63
Wizyt w tygodniu280
Wizyt w miesiącu763
Wszystkie178306

VCNT - Visitorcounter

TABELA

TABELA GR. II ŚLZPN

źródło: www.90minut.pl


 
screen shot 10-05-16 at 09.37 am.jpg
NOWY HARMONOGRAM TRENINGÓW OD 04.11.2017 - 31.03.2018 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    niedziela, 05 listopada 2017 12:19

 

TYGODNIOWY PLAN TRENINGÓW DRUŻYN NAPRZÓD od 04.11.2017 do 31.03. 2018
TRENER PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
Rafał Adamczyk
Rocznik 2010
Tel. 798 868 267
      17.00 -18.30          SP 1   16.00 – 18.00  SALA, ORLIK OBYWATELSKA  
Krzysztof Brzoska
Rocznik 2009
Tel. 517 090 335
 17.00 -18.30         SP 2   16.00 – 17.30  SALA, ORLIK OBYWATELSKA        15.00 – 17.00             SP 2
Patryk Bielica
Rocznik 2008
Tel. 510 843 049
16.00 – 18.00  SALA, ORLIK OBYWATELSKA   16.00 – 17.30  ORLIK MICKIEWICZA 16.00 -17.30          SP 1  
Grzegorz Brzoska
Rocznik 2007
Tel. 508 551 876
15.30 – 16.45 ORLIK MICKIEWICZA   17.40 – 19.10         SP 1 16.00 – 17.30  ORLIK MICKIEWICZA       17.00 -19.00              SP 2
Artur Mościcki
Rocznik 2006
Tel. 512 457 909
17.00 -18.30           SP 1 16.00 -17.30    ORLIK KOCHANOWSKI       17.30 -19.00          SP 1 16.00 – 17.30  STADION
Grzegorz Jordan
Rocznik 2005
Tel. 509 227 348
16.45-18.00     ORLIK MICKIEWICZA 18.00 – 19.00        SP 2   18.30 – 20.00        SP 2        16.00-17.30         ORLIK KOCHANOWSKI
Robert Mościcki
Rocznik 2003/2004
Tel. 663 683 841
18.30-20.00           SP 2 17.30-19.00     ORLIK KOCHANOWSKI   17.30 – 19.00  ORLIK MICKIEWICZA 17.00 -18.30              SP 1
Dariusz Długosz
Rocznik 2001/2002
Tel. 505 734 657
18.00 – 19.30 STADION   19.00-20.30           SP 2 18.00 – 19.30 STADION      17.30-19.00         ORLIK KOCHANOWSKI
Mieczysław Masłowski Seniorzy Tel. 505 370 919 18.00 – 19.30  ORLIK MICKIEWICZA   19.10 – 20.40        SP 1 18.00 – 20.00 STADION  
Krzysztof Dudek Trening bramkarski tel: 691 912 960 16.00 – 17.30  SALA, ORLIK SP 3   16.00 – 17.30  SALA, ORLIK SP 3    

 

 
HARMONOGRAM GIER NASZYCH DRUŻYN 31.10 - 05.11.2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 30 października 2017 16:49
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER GODZINA WYJAZDU
1 4.11.2017 SOBOTA 10.00 WYJAZD JASTRZĘBIE ZDRÓJ STASZICA ŻAKI 2010 ADAMCZYK  
2 4.11.2017 SOBOTA 10.00 WYJAZD CHAMPIONS RYBNIK NIEDOBCZYCE ŻAKI 2009 BRZOSKA K.  
3 4.11.2017 SOBOTA 10.00 WYJAZD WINNERS GOŁKOWICE KROSTOSZOWICE ORLIK 2008 JORDAN  
4 31.10.2017 WTOREK 15.00 DOM PIERWSZY CHWAŁOWICE 2006 MOŚCICKI ARTUR  
5 4.11.2017 SOBOTA 10.00 DOM MOSiR JASTRZĘBIE ZDRÓJ 2006 MOŚCICKI ARTUR  
6 5.11.2017 NIEDZIELA 11.00 WYJAZD FORTECA ŚWIERKLANY II LIGA 2005 JORDAN  
7 5.11.2017 NIEDZIELA 13.00 DOM SWD WODZISŁAW ŚLĄKSKI 2004 MASŁOWSKI  
8 5.11.2017 NIEDZIELA 11.00 WYJAZD PNIÓWEK PAWŁOWICE II LIGA 2003 MOŚCICKI 9.15
9 5.11.2017 NIEDZIELA 10.00 DOM KS KOKOSZYCE III LIGA 01/02 DŁUGOSZ  
10 4.11.2017 SOBOTA 13.00 WYJAZD PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE OKRĘG. MASŁOWSKI 10.30

 

 
WYNIKI GIER W DNIACH OD 24.10 - 29.10.2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 30 października 2017 16:44
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER WYNIK
1 29.10.2017 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD RKP ROW RYBNIK „BOISKO ZA RUDĄ” ŻAKI 2010 ADAMCZYK NIE ODBYŁ SIĘ
2 29.10.2017 NIEDZIELA 13.30 DOM ORLIK UK. KOCHANOWSKIEGO ŻAKI 2009 BRZOSKA K. NIE ODBYŁ SIĘ
3 28.10.2017 SOBOTA 10.00 WYJAZD TURNIEJ FORTECA ŚWIERKLANY ORLIK 2008 BIELICA P,P,P
4 24.10.2017 WTOREK 17.00 DOM MKS ŻORY ORLIK MICKIEWICZA 2007 BRZOSKA G. 9:5 PORAŻ.
5 29.10.2017 NIEDZIELA 10.00 DOM KS GKS 1962 JASTRZĘBIE ZDRÓJ 2006 MOŚCICKI ARTUR NIE ODBYŁ SIĘ
6 26.10.2017 CZWARTEK 15.30 WYJAZD APN GKS TYCHY II LIGA 2005 JORDAN 5:1 PORAŻ.
7 28.10.2017 SOBOTA 11.30 DOM REKORD BIELSKO BIAŁA II LIGA 2006 JORDAN 4:2 PORAŻ.
8 28.10.2017 SOBOTA 11.30 WYJAZD MOSiR JASTRZĘBIE ZDRÓJ 2004 DŁUGOSZ 4:2 PORAŻ.
9 28.10.2017 SOBOTA 09.00 DOM APN KNURÓW II LIGA 2003 MOŚCICKI 2:0 ZWYC.
10 29.10.2017 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD MKS ŻORY III LIGA 01/02 DŁUGOSZ 2:0 ZWYC.
11 28.10.2017 SOBOTA 14.00 DOM JEDNOŚĆ PRZYSZOWICE OKRĘG. MASŁOWSKI 2:1 PORAŻ.

 

 
12 KOLEJKA SEZONU 2017/2018 LIGI OKRĘGOWEJ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    piątek, 27 października 2017 12:38

Składy:

Więcej…
 
GŁOSUJEMY NA NASZ NAPRZÓD !!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    środa, 25 października 2017 11:13

Witamy was rodzino Naprzodu 

Jest okazja powalczyć na głosy o nagrody dla naszych małych zawodników.
Zapraszamy do głosowania !!!

Zagłosuj i przekaż dalej:

https://www.sportbonus.pl/klub/klub_sportowy_naprzod_rydultowy-1658

 


 

 
HARMONOGRAM GIER NASZYCH DRUŻYN 24.10 - 29.10.2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 23 października 2017 12:21
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER GODZINA WYJAZDU
1 29.10.2017 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD RKP ROW RYBNIK „BOISKO ZA RUDĄ” ŻAKI 2010 ADAMCZYK  
2 29.10.2017 NIEDZIELA 13.30 DOM ORLIK UK. KOCHANOWSKIEGO ŻAKI 2009 BRZOSKA K.  
3 28.10.2017 SOBOTA 10.00 WYJAZD FORTECA ŚWIERKLANY ORLIK 2008 BIELICA  
4 24.10.2017 WTOREK 17.00 DOM MKS ŻORY ORLIK MICKIEWICZA 2007 BRZOSKA G.  
5 29.10.2017 NIEDZIELA 10.00 DOM KS GKS 1962 JASTRZĘBIE ZDRÓJ 2006 MOŚCICKI ARTUR  
6 26.10.2017 CZWARTEK 15.30 WYJAZD APN GKS TYCHY II LIGA 2005 JORDAN 13.15
7 28.10.2017 SOBOTA 11.30 DOM REKORD BIELSKO BIAŁA II LIGA 2006 JORDAN  
8 28.10.2017 SOBOTA 11.30 WYJAZD MOSiR JASTRZĘBIE ZDRÓJ 2004 DŁUGOSZ 10.00
9 28.10.2017 SOBOTA 09.00 DOM APN KNURÓW II LIGA 2003 MOŚCICKI  
10 29.10.2017 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD MKS ŻORY III LIGA 01/02 DŁUGOSZ 8.15
11 28.10.2017 SOBOTA 14.00 DOM JEDNOŚĆ PRZYSZOWICE OKRĘG. MASŁOWSKI  

 

 
11 KOLEJKA SEZONU 2017/2018 LIGI OKRĘGOWEJ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    wtorek, 24 października 2017 16:30

Składy:

Więcej…
 
WYNIKI GIER W DNIACH OD 18.10 - 22.10.2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 23 października 2017 11:33
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER WYNIK  
1 22.10.2017 NIEDZIELA 11.00 WYJAZD RKP ROW RYBNIK „BOISKO ZA RUDĄ” ŻAKI 2010 ADAMCZYK R,Z,P  
2 21.10.2017 SOBOTA 10.00 WYJAZD ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI UL. MIESZKA ŻAKI 2009 BRZOSKA K. Z,P,P  
3 21.10.2017 SOBOTA 10.00 WYJAZD RKP ROW RYBNIK „BOISKO ZA RUDĄ” ORLIK 2008 BIELICA R,P,P  
4 18.10.2017 ŚRODA 16.00 WYJAZD PIERWSZY CHWAŁOWICE 2006 MOŚCICKI ARTUR 1:0 PORAŻ.  
5 21.10.2017 SOBOTA 11.30 DOM POLARIS ŻORY 2004 MASŁOWSKI 16:0 ZWYC.  
6 21.10.2017 SOBOTA 09.00 DOM KS ROW 1964 RYBNIK II LIGA 2003 MOŚCICKI 3:3  
7 22.10.2017 NIEDZIELA 10.00 DOM GÓRNIK RADLIN III LIGA 01/02 DŁUGOSZ 1:3 PORAŻ  
8 21.10.2017 SOBOTA 15.00 WYJAZD KS 94 RACHOWICE OKRĘG. MASŁOWSKI 4:1 ZWYC.  

 

 
WYNIKI GIER W DNIACH OD 10.10 - 15.10.2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 16 października 2017 10:23
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER WYNIK
1 15.10.2017 NIEDZIELA 13.30 DOM TURNIEJ ORLIK MICKIEWICZA ŻAKI 2010 ADAMCZYK P,P,P
2 15.10.2017 NIEDZIELA 13.00 WYJAZD RKP ROW RYBNIK „BOISKO ZA RUDĄ” ŻAKI 2009 BRZOSKA K. P,P,R
3 14.10.2017 SOBOTA 11.30 DOM TURNIEJ ORLIK KOCHANOWSKIEGO ORLIK 2008 MOŚCICKI ARTUR P,P,R
4 14.10.2017 SOBOTA 12.00 DOM ZUCH ORZEPOWICE 2007 BRZOSKA G. 9:1 ZWYC.
5 15.10.2017 NIEDZIELA 10.00 DOM ODRA CENTRUM WODZISŁAW SLĄSKI 2006 MOŚCICKI ARTUR 3:0 POR.
6 15.10.2017 NIEDZIELA 11.00 WYJAZD RKP ROW RYBNIK II LIGA 2005 JORDAN 4:2 POR.
7 10.10.2017 WTOREK 16.00 DOM SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 2004 MASŁOWSKI 1:0 ZWYC.
8 15.10.2017 NIEDZIELA 13.00 DOM MKS CZERWIONKA 2004 MASŁOWSKI 3:2 ZWYC.
9 11.10.2017 ŚRODA 15.30 WYJAZD TRÓJKA CZECHOWICE DZIEDZICE II LIGA 2003 MOŚCICKI 3:1 ZWYC.
10 15.10.2017 NIEDZIELA 11.00 WYJAZD LUKAM SKOCZÓW II LIGA 2003 MOŚCICKI 3:1 POR.
11 11.10.2017 ŚRODA 16.00 DOM UNIA RACIBÓRZ III LIGA 01/02 DŁUGOSZ 5:2 POR.
12 15.10.2017 NIEDZIELA 14.00 WYJAZD KS ROW 1964 RYBNIK III LIGA 01/02 DŁUGOSZ 1;1
13 14.10.2017 SOBOTA 15.00 DOM DRAMA ZBROSŁAWICE OKRĘG. MASŁOWSKI 3:3

 

 
10 KOLEJKA SEZONU 2017/2018 LIGI OKRĘGOWEJ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    czwartek, 12 października 2017 09:27

Składy:

Więcej…
 
WYNIKI GIER W DNIU 11.10.2017 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    środa, 11 października 2017 19:00

W dniu dzisiejszym swoje mecze rozegrały dryżyny młodziezowe Naszego Klubu:

- III liga juniorów młodszych Naprzód Rydułtowy - Unia Racibórz 2:5

- II liga wojewódzka trampkarzy: Trójka Czechowice - Dziedzice -  Naprzód Rydułtowy 1:3


 

 
WYNIKI GIER W DNIACH OD 04.10 - 08.10.2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 09 października 2017 08:38
WYNIKI GIER w dniach 04.10.2017 – 10.10.2017
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER WYNIK
1 7.10.2017 SOBOTA 09.00 WYJAZD MKS CZERWIONKA 2007 ADAMCZYK 6:3 ZWYC.
2 4.10.2017 ŚRODA 16.30 WYJAZD UNIA RACIBÓRZ 2006 MOŚCICKI ARTUR 3:2 PORAŻ.
3 8.10.2017 NIEDZIELA 09.00 WYJAZD RKP ROW RYBNIK 2006 MOŚCICKI ARTUR 3:0 ZWYC.
4 7.10.2017 SOBOTA 11.30 DOM AP SILESIA RYBNIK II LIGA 2005 JORDAN 6:0 PORAŻ.
5 8.10.2017 NIEDZIELA 13.00 DOM MKS 32 RADZIEJÓW 2004 MASŁOWSKI 9:1 ZWYC.
6 10.10.2017 WTOREK 16.00 DOM SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 2004 MASŁOWSKI 1:0 ZWYC.
7 7.10.2017 SOBOTA 09.00 DOM ISKRA PSZCZYNA II LIGA 2003 MOŚCICKI 1:0 ZWYC.
8 8.10.2017 NIEDZIELA 10.00 DOM GRANICA RUPTAWA III LIGA 01/02 DŁUGOSZ 3:1 PORAŻ.
9 7.10.2017 SOBOTA 11.00 WYJAZD SLAVIA RUDA ŚLĄSKA OKRĘG. MASŁOWSKI 2:0 PORAŻ.

 

 
9 KOLEJKA SEZONU 2017/2018 LIGI OKRĘGOWEJ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    czwartek, 05 października 2017 08:56

Składy:

Więcej…
 
HARMONOGRAM GIER NASZYCH DRUŻYN 04.10 - 10.10.2017 R PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    środa, 04 października 2017 12:37
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER
1 7.10.2017 SOBOTA 09.00 WYJAZD MKS CZERWIONKA 2007 ADAMCZYK
2 4.10.2017 ŚRODA 16.30 WYJAZD UNIA RACIBÓRZ 2006 MOŚCICKI ARTUR
3 8.10.2017 NIEDZIELA 09.00 WYJAZD RKP ROW RYBNIK 2006 MOŚCICKI ARTUR
4 7.10.2017 SOBOTA 11.30 DOM AP SILESIA RYBNIK II LIGA 2005 JORDAN
5 8.10.2017 NIEDZIELA 13.00 DOM MKS 32 RADZIEJÓW 2004 MASŁOWSKI
6 10.10.2017 WTOREK 16.00 DOM SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 2004 MASŁOWSKI
7 7.10.2017 SOBOTA 09.00 DOM ISKRA PSZCZYNA II LIGA 2003 MOŚCICKI
8 8.10.2017 NIEDZIELA 10.00 DOM GRANICA RUPTAWA III LIGA 01/02 DŁUGOSZ
9 7.10.2017 SOBOTA 11.00 WYJAZD SLAVIA RUDA ŚLĄSKA OKRĘG. MASŁOWSKI

 

 
 
8 KOLEJKA SEZONU 2017/2018 LIGI OKRĘGOWEJ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    środa, 27 września 2017 18:31

Składy:

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 54
Premium joomla themes

Sponsorzy klubu

ZOSTAŃ CZŁONKIEM KLUBU

KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY

DEKLARACJA


Doradztwo Podatkowe DELTA

Partnerzy klubu

 


Kalendarz