INFO:

 


NR KONTA: BANK SPÓŁDZIELCZY W WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM 

28 8468 0000 0010 0027 4225 0001


POSTAW 1% NA NAPRZÓD

KRS 0000001681


SZKOŁA TALENTÓW:


PIERWSZA DRUŻYNA

NAJBLIŻSZY MECZ:

NIEDZIELA, 11.11.2018
GODZ. 14.00

15 KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ
II GRUPY ŚLĄSKIEGO ZPN

3

0

SOŚNICA

GLIWICE

NAPRZÓD

RYDUŁTOWY

OSTATNI MECZ:

2

1

NAPRZÓD

RYDUŁTOWY

PRZYSZŁOŚĆ

CIOCHOWICE


NASZE PROFILE:

STATYSTYKI:

PROFIL:

KANAŁ TV:

PROFIL:


"Szkolenie w zakresie

sportu - piłki nożnej"

od marca 2019 roku

do grudnia 2019 roku

jest współfinansowane

w kwocie 92 000,00 zł

z budżetu:

Online:

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 

Logowanie



LICZNIK ODWIEDZIN

Dzisiaj1
Wczoraj52
Wizyt w tygodniu383
Wizyt w miesiącu1310
Wszystkie182287

VCNT - Visitorcounter

TABELA

TABELA GR. II ŚLZPN

źródło: www.90minut.pl


 
screen shot 11-29-16 at 09.12 pm.jpg
NOWY HARMONOGRAM TRENINGÓW OD 03.12.2018 R. DO ODWOŁANIA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 26 listopada 2018 20:04
TYGODNIOWY PLAN TRENINGÓW DRUŻYN NAPRZÓD od 03.12.2018 do odwołania
TRENER PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
Grzegorz Brzoska
Rocznik 2011
Tel. 508 551 876
17.00-19.00 ORLIK, SALA Obywatelska   16.00-18.00 ORLIK, SALA Obywatelska 16.00-18.00 ORLIK, SALA Obywatelska

16.00-17.30

HALA STADION

Paweł Staniek
Rocznik 2010
Tel. 698 112 050

15.30-17.00

HALA STADION

16.00-19.00

SP 4

   

16.00-18.00

SP 2 SALA

Krzysztof Brzoska
Rocznik 2009
Tel. 517 090 335

17.00-19.00

SP 2 SALA

15.30-17.30

HALA STADION

 

16.30-18.30

SP 1 SALA

 
Patryk Bielica
Rocznik 2008
Tel. 510 843 049

17.00-18.30

SP 1 SALA

 

16.00-17.00

ORLIK Mickiewicza

16.00-17.30

HALA STADION

 
Dariusz Długosz
Rocznik 2007
Tel. 505 734 657
 

16.00 – 17.30

ORLIK Mickiewicza

16.00-17.30

HALA STADION

17.30 – 19.00

HALA STADION

17.00-18.30

SP 1 SALA

Artur Mościcki
Rocznik 2006
Tel. 512 457 909

17.00 – 18.30

HALA STADION

17.00-18.30

SP 1 SALA

17.30 – 19.00

HALA STADION

 

17.00-18.00

ORLIK Mickiewicza

Grzegorz Jordan
Rocznik 2005
Tel. 509 227 348

16.30-18.00

ORLIK Mickiewicza

17.30 – 19.00

HALA STADION

 

16.30-17.30

ORLIK Mickiewicza

18.00-19.30

SP 2 SALA

Robert Mościcki
Rocznik 2004
Tel. 663 683 841

18.30 – 20.00

HALA STADION

17.30-19.00

ORLIK Mickiewicza

 

17.30-19.00

ORLIK Mickiewicza

17.30 – 19.00

HALA STADION

Mieczysław Masłowski Seniorzy Tel. 505 370 919 18.00 – 19.30 ORLIK Mickiewicza

19.00-20.30

HALA STADION

18.00 – 19.30 ORLIK Mickiewicza  

18.00 – 19.30

ORLIK Mickiewicza


 

 
HARMONOGRAM GIER NASZYCH DRUŻYN W DNIU 17.11.2018 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    wtorek, 13 listopada 2018 16:03
HARMONOGRAM GIER W DNIU 17.11.2018
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER
1 17.11.2018 SOBOTA 09.00 DOM KS UNIA RACIBÓRZ 2006 MOŚCICKI ARTUR
2 17.11.2018 SOBOTA 11.30 DOM KS GKS 1962 JASTRZĘBIE ZDRÓJ 2004 MOŚCICKI ROBERT

 

 
WYNIKI GIER W DNIU 11.11.2018 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    wtorek, 13 listopada 2018 16:01
WYNIKI GIER w dniu 11.11.2018 r.  
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER WYNIK
1 11.11.2018 NIEDZIELA 11.00 WYJAZD ŻYWIECKA APN 2006 MOŚCICKI ARTUR 8:0 PORAŻ.
2 11.11.2018 NIEDZIELA 11.00 WYJAZD GOSŁAW JEDŁOWNIK 2004 MOŚCICKI ROBERT 3:0 PORAŻ.
3 11.11.2018 NIEDZIELA 14.00 WYJAZD SOŚNICA GLIWICE SENIORZY MASŁOWSKI 3:0 PORAŻ.

 

 
ZAPRASZAMY! MOBILNA AKADEMIA MŁODYCH ORŁÓW PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    wtorek, 13 listopada 2018 13:03


 

 
HARMONOGRAM GIER NASZYCH DRUŻYN 11.11.2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    wtorek, 06 listopada 2018 07:13
HARMONOGRAM GIER W DNIU 11.11.2018
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER
1 11.11.2018 NIEDZIELA 11.00 WYJAZD ŻYWIECKA APN 2006 MOŚCICKI ARTUR
2 11.11.2018 NIEDZIELA 11.00 WYJAZD GOSŁAW JEDŁOWNIK 2004 MOŚCICKI ROBERT
3 11.11.2018 NIEDZIELA 14.00 WYJAZD SOŚNICA GLIWICE SENIORZY MASŁOWSKI

 

 
WYNIKI GIER NASZYCH DRUŻYN 03.11 - 05.11.2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    wtorek, 06 listopada 2018 07:12
WYNIKI GIER w dniach 03.11.2018 – 05.11.2018  
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER WYNIK
1 5.11.2018 PONIEDZIAŁEK 17.30 WYJAZD TURNIEJ RKP ROW RYBNIK 2011 BRZOSKA G. Z,Z,Z
2 4.11.2018 NIEDZIELA 14.30 DOM TURNIEJ W RYDUŁTOWACH ORLIK MICKIEWICZA 2010 STANIEK PAWEŁ P,R,P
3 4.11.2018 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD TURNIEJ ODRA CENTRUM WODZISŁAW 2010 WOJTKOWIAK ŁUKASZ P,Z
4 4.11.2018 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD TURNIEJ KS LESZCZYNY UL BRZOZOWA 2009 BRZOSKA K. P, P, Z
5 3.11.2018 SOBOTA 10.00 WYJAZD UKS FOOTBALL ACADEMY ŻORY 2008 BIELICA 7:6 PORAŻ.
6 4.11.2018 NIEDZIELA 13.00 WYJAZD PIERWSZY CHWAŁOWICE 2007 DŁUGOSZ 3:0 PORAŻ.
7 3.11.2018 SOBOTA 11.00 WYJAZD MKP ODRA CENTRUM WODZISLAW ŚLĄSKI 2006 MOŚCICKI ARTUR 3:0 PORAŻ.
8 4.11.2018 NIEDZIELA 09.00 DOM ZAMECZEK CZERNICA 2005 JORDAN 5:0 ZWYC.
9 3.11.2018 SOBOTA 11.30 DOM ŻYWIECKA APN 2004 MOŚCICKI ROBERT 1:1
10 4.11.2018 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD GÓRNIK RADLIN 2002 MASŁOWSKI 1:0 ZWYC.
11 3.11.2018 SOBOTA 14.00 DOM PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE SENIORZY MASŁOWSKI 2:1 ZWYC.

 

 
HARMONOGRAM TRENINGÓW OD 30.10.2018 - 30.11.2018 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    niedziela, 28 października 2018 08:45
TYGODNIOWY PLAN TRENINGÓW DRUŻYN NAPRZÓD od 30.10.2018 do 30.11.2018
TRENER PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
Grzegorz Brzoska
Rocznik 2011
Tel. 508 551 876
17.00-19.00 ORLIK, SALA Obywatelska   16.00-18.00 ORLIK, SALA Obywatelska 16.00-18.00 ORLIK, SALA Obywatelska

16.00-17.30

HALA STADION

Paweł Staniek
Rocznik 2010
Tel. 698 112 050

15.30-17.00

HALA STADION

16.00-19.00

SALA SP 4

   

16.00-18.00

SALA SP 2

Krzysztof Brzoska
Rocznik 2009
Tel. 517 090 335

15.30-17.00

ORLIK Mickiewicza

15.30-17.30

HALA STADION

 

16.30-18.30

SP 1 SALA

 
Patryk Bielica
Rocznik 2008
Tel. 510 843 049

17.00-18.30

SP 1 SALA

 

16.00-17.30

ORLIK Mickiewicza

17.30 – 19.00

HALA STADION

 
Dariusz Długosz
Rocznik 2007
Tel. 505 734 657
 

16.00 – 17.30

ORLIK Kochanowskiego

16.00-17.30

HALA STADION

16.00-17.30

HALA STADION

17.00-18.30

SP 1 SALA

Artur Mościcki
Rocznik 2006
Tel. 512 457 909

17.00 – 18.30

HALA STADION

17.00-18.30

SP 1 SALA

17.30 – 19.00

HALA STADION

  17.30 – 19.00 ORLIK Kochanowskiego
Grzegorz Jordan
Rocznik 2005
Tel. 509 227 348

17.00-18.30

SP 2 SALA

17.30 – 19.00

HALA STADION

 

16.00-17.30

ORLIK Mickiewicza

18.00-19.30

SP 2 SALA

Robert Mościcki
Rocznik 2004
Tel. 663 683 841

18.30 – 20.00

HALA STADION

17.30 – 19.00

ORLIK Kochanowskiego

 

17.30-19.00

ORLIK Mickiewicza

17.30 – 19.00

HALA STADION

Mieczysław Masłowski 2002/2003 Tel. 505 370 919

17.00-18.30

ORLIK Mickiewicza

19.00 – 20.30

HALA STADION

 

19.00 – 20.30

HALA STADION

17.00-18.30 STADION
Mieczysław Masłowski Seniorzy Tel. 505 370 919 18.30 – 20.00 ORLIK Mickiewicza   18.30-20.00 STADION   18.30-20.00 STADION

 

 
HARMONOGRAM GIER NASZYCH DRUŻYN 03.11 - 05.11.2018 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 29 października 2018 16:16
HARMONOGRAM GIER w dniach 03.11.2018 – 05.11.2018
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER
1 5.11.2018 PONIEDZIAŁEK 17.30 WYJAZD TURNIEJ RKP ROW RYBNIK 2011 BRZOSKA G.
2 4.11.2018 NIEDZIELA 14.30 DOM TURNIEJ W RYDUŁTOWACH ORLIK MICKIEWICZA 2010 STANIEK PAWEŁ
3 3.11.2018 SOBOTA 09.00 WYJAZD TURNIEJ ODRA CENTRUM WODZISŁAW UL. MIESZKA 10 2010 WOJTKOWIAK ŁUKASZ
4 4.11.2018 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD TURNIEJ KS LESZCZYNY UL BRZOZOWA 2009 BRZOSKA K.
5 3.11.2018 SOBOTA 10.00 WYJAZD UKS FOOTBALL ACADEMY ŻORY 2008 BIELICA
6 4.11.2018 NIEDZIELA 13.00 WYJAZD PIERWSZY CHWAŁOWICE 2007 DŁUGOSZ
7 3.11.2018 SOBOTA 11.00 WYJAZD MKP ODRA CENTRUM WODZISLAW ŚLĄSKI 2006 MOŚCICKI ARTUR
8 4.11.2018 NIEDZIELA 09.00 DOM ZAMECZEK CZERNICA 2005 JORDAN
9 3.11.2018 SOBOTA 11.30 DOM ŻYWIECKA APN 2004 MOŚCICKI ROBERT
10 4.11.2018 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD GÓRNIK RADLIN 2002 MASŁOWSKI
11 3.11.2018 SOBOTA 14.00 DOM PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE SENIORZY MASŁOWSKI

 

 
WYNIKI GIER NASZYCH DRUŻYN 27.10 - 28.10.2018 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 29 października 2018 16:15
WYNIKI GIER w dniach 27.10.2018 – 28.10.2018  
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER WYNIK
1 27.10.2018 SOBOTA 09.30 WYJAZD TURNIEJ MKS 32 RADZIEJÓW RADZIEJÓW UL SZYB MARCIN 2011 BRZOSKA G. Z,Z,Z
2 28.10.2018 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD TURNIEJ KS 25 KOKOSZYCE 2010 STANIEK PAWEŁ ODWOŁANE
3 28.10.2018 NIEDZIELA 13.00 WYJAZD TURNIEJ CHAMPIONS RYBNIK NIEDOBCZYCE GÓRNOŚLĄSKA 2010 STANIEK PAWEŁ ODWOŁANE
4 27.10.2018 SOBOTA 10.00 WYJAZD TURNIEJ FORTECA ŚWIERKLANY 2009 BRZOSKA K. Z,Z,P
5 28.10.2018 NIEDZIELA 09.00 DOM MKS ŻORY 2007 DŁUGOSZ 5:0 ZWYC.
6 27.10.2018 SOBOTA 09.00 DOM LKS ŁĄKA 2006 MOŚCICKI ARTUR 4:1 PORAŻ.
7 27.10.2018 SOBOTA 10.00 WYJAZD UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 2005 JORDAN 5:2 ZWYC.
8 27.10.2018 SOBOTA 10.30 WYJAZD MKS ODRA CENTRUM WODZISLAW ŚLĄSKI 2004 MOŚCICKI ROBERT 3:3
9 28.10.2018 NIEDZIELA 11.30 DOM MKS ŻORY 2002 MASŁOWSKI 7:0 PORAŻ.
10 28.10.2018 NIEDZIELA 11.00 WYJAZD KS ROW 1964 RYBNIK SENIORZY MASŁOWSKI 6:2 PORAŻ.

 

 
HARMONOGRAM GIER NASZYCH DRUŻYN 27.10- 28.10.2018 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 22 października 2018 15:23
HARMONOGRAM GIER w dniach 27.10.2018 – 28.10.2018
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER
1 27.10.2018 SOBOTA 09.30 WYJAZD TURNIEJ MKS 32 RADZIEJÓW RADZIEJÓW UL SZYB MARCIN 2011 BRZOSKA G.
2 28.10.2018 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD TURNIEJ KS 25 KOKOSZYCE 2010 STANIEK PAWEŁ
3 28.10.2018 NIEDZIELA 13.00 WYJAZD TURNIEJ CHAMPIONS RYBNIK NIEDOBCZYCE GÓRNOŚLĄSKA 2010 STANIEK PAWEŁ
4 27.10.2018 SOBOTA 10.00 WYJAZD TURNIEJ FORTECA ŚWIERKLANY 2009 BRZOSKA K.
5 28.10.2018 NIEDZIELA 09.00 DOM MKS ŻORY 2007 DŁUGOSZ
6 27.10.2018 SOBOTA 09.00 DOM LKS ŁĄKA 2006 MOŚCICKI ARTUR
7 27.10.2018 SOBOTA 10.00 WYJAZD UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 2005 JORDAN
8 27.10.2018 SOBOTA 10.30 WYJAZD MKS ODRA CENTRUM WODZISLAW ŚLĄSKI 2004 MOŚCICKI ROBERT
9 28.10.2018 NIEDZIELA 11.30 DOM MKS ŻORY 2002 MASŁOWSKI
10 28.10.2018 NIEDZIELA 11.00 WYJAZD KS ROW 1964 RYBNIK SENIORZY MASŁOWSKI

 

 
WYNIKI GIER NASZYCH DRUŻYN 19.10 - 21.10.2018 R PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 22 października 2018 15:21
WYNIKI GIER w dniach 19.10.2018 – 21.10.2018  
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER WYNIK
1 19.10.2018 PIĄTEK 17.00 WYJAZD TURNIEJ AP CHAMPIONS RYBNIK NIEDOBCZYCE GÓRNOŚLĄSKA 2011 BRZOSKA G. P,Z,P
2 21.10.2018 NIEDZIELA 14.30 DOM TURNIEJ W RYDUŁTOWACH MICKIEWICZA 2010 STANIEK PAWEŁ P,Z,Z
3 21.10.2018 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD TURNIEJ W BEŁKU BOISKO UL. GŁÓWNA 2010 STANIEK PAWEŁ Z,P,Z
4 20.10.2018 SOBOTA 12.00 DOM TURNIEJ W RYDUŁTOWACH MICKIEWICZA 2009 BRZOSKA K. R,Z,Z
5 21.10.2018 NIEDZIELA 14.00 WYJAZD GKS 1962 JASTRZĘBIE ZDRÓJ 2008 BIELICA 16:2 PORAŻ.
6 21.10.2018 NIEDZIELA 11.30 DOM AP CHAMPIONS RYBNIK 2007 DŁUGOSZ 6:0 PORAŻ.
7 20.10.2018 SOBOTA 10.00 WYJAZD MKS MOSiR CZERWIONKA 2006 MOŚCICKI ARTUR 2:0 PORAZ.
8 21.10.2018 NIEDZIELA 09.00 DOM RKP ROW RYBNIK 2005 JORDAN 6:4 PORAŻ.
9 20.10.2018 SOBOTA 11.30 DOM UKS GOL BIERUŃ 2004 MOŚCICKI ROBERT 6:1 ZWYC.
10 20.10.2018 SOBOTA 12.00 WYJAZD KS ROW 1964 RYBNIK 2002 MASŁOWSKI 1:1
11 20.10.2018 SOBOTA 15.00 DOM RYMER RYBNIK SENIORZY MASŁOWSKI 8:0 PORAŻ.

 

 
12 KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ SEZONU 2018/19 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    piątek, 19 października 2018 07:09


 

 
HARMONOGRAM GIER NASZYCH DRUŻYN 19.10 - 21.10.2018r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 15 października 2018 15:11
HARMONOGRAM GIER w dniach 19.10.2018 – 21.10.2018
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER
1 19.10.2018 PIĄTEK 17.00 WYJAZD TURNIEJ AP CHAMPIONS RYBNIK NIEDOBCZYCE GÓRNOŚLĄSKA 2011 BRZOSKA G.
2 21.10.2018 NIEDZIELA 14.30 DOM TURNIEJ W RYDUŁTOWACH MICKIEWICZA 2010 STANIEK PAWEŁ
3 21.10.2018 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD TURNIEJ W BEŁKU BOISKO UL. GŁÓWNA 2010 STANIEK PAWEŁ
4 20.10.2018 SOBOTA 12.00 DOM TURNIEJ W RYDUŁTOWACH MICKIEWICZA 2009 BRZOSKA K.
5 21.10.2018 NIEDZIELA 14.00 WYJAZD GKS 1962 JASTRZĘBIE ZDRÓJ 2008 BIELICA
6 21.10.2018 NIEDZIELA 11.30 DOM AP CHAMPIONS RYBNIK 2007 DŁUGOSZ
7 20.10.2018 SOBOTA 10.00 WYJAZD MKS MOSiR CZERWIONKA 2006 MOŚCICKI ARTUR
8 21.10.2018 NIEDZIELA 09.00 DOM RKP ROW RYBNIK 2005 JORDAN
9 20.10.2018 SOBOTA 11.30 DOM UKS GOL BIERUŃ 2004 MOŚCICKI ROBERT
10 20.10.2018 SOBOTA 12.00 WYJAZD KS ROW 1964 RYBNIK 2002 MASŁOWSKI
11 20.10.2018 SOBOTA 15.00 DOM RYMER RYBNIK SENIORZY MASŁOWSKI

 

 
WYNIKI MECZY W DNIACH OD 13.10 DO 14.10.2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 15 października 2018 15:08
WYNIKI GIER w dniach 13.10.2018 – 14.10.2018
Lp. DATA DZIEŃ GODZINA MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY DRUŻYNA TRENER WYNIK
1 14.10.2018 NIEDZIELA 14.30 DOM TURNIEJ W RYDUŁTOWACH MICKIEWICZA 2011 BRZOSKA G. Z,Z,Z
2 14.10.2018 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD TURNIEJ APN ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI 2010 STANIEK PAWEŁ P,P,Z
3 14.10.2018 NIEDZIELA 09.00 WYJAZD TURNIEJ WSP WODZISŁAW ŚLĄSKI BOISKO BUDOWLANKA 2010 STANIEK PAWEŁ P,P,P
4 13.10.2018 SOBOTA 10.00 WYJAZD TURNIEJ ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2009 BRZOSKA K. Z,R,P
5 13.10.2018 SOBOTA 12.00 DOM KS SZCZERBICE ORLIK MICKIEWICZA 2008 BIELICA 7:2 PORAŻ.
6 14.10.2018 NIEDZIELA 13.00 WYJAZD MKP ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI 2007 DŁUGOSZ 4:2 ZWYC.
7 13.10.2018 SOBOTA 09.00 DOM APN GKS TYCHY 2006 MOŚCICKI ARTUR 5:0 PORAŻ.
8 14.10.2018 SOBOTA 11.30 WYJAZD GKS 1962 JASTRZĘBIE ZDRÓJ 2005 JORDAN 6:1 PORAŻ.
9 14.10.2018 NIEDZIELA 09.00 WYJAZD PODBESKIDZIE BIELSKO BIAŁA 2004 MOŚCICKI ROBERT 2:0 ZWYC.
10 14.10.2018 NIEDZIELA 11.30 DOM CZARNI GORZYCE 2002 MASŁOWSKI 3:1 PORAZ.
11 13.10.2018 SOBOTA 15.00 WYJAZD KS 94 RACHOWICE SENIORZY MASŁOWSKI 1:0 PORAZ.

 

 
HARMONOGRAM GIER NASZYCH DRUŻYN 13.10 - 14.10.2018 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    wtorek, 09 października 2018 19:59
HARMONOGRAM GIER w dniach 13.10.2018 – 14.10.2018
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY DRUŻYNA TRENER
1 14.10.2018 NIEDZIELA 14.30 DOM TURNIEJ W RYDUŁTOWACH MICKIEWICZA 2011 BRZOSKA G.
2 14.10.2018 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD TURNIEJ APN ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI 2010 STANIEK PAWEŁ
3 14.10.2018 NIEDZIELA 09.00 WYJAZD TURNIEJ WSP WODZISŁAW ŚLĄSKI BOISKO BUDOWLANKA 2010 STANIEK PAWEŁ
4 13.10.2018 SOBOTA 10.00 WYJAZD TURNIEJ ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2009 BRZOSKA K.
5 13.10.2018 SOBOTA 12.00 DOM KS SZCZERBICE ORLIK MICKIEWICZA 2008 BIELICA
6 14.10.2018 NIEDZIELA 13.00 WYJAZD MKP ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI 2007 DŁUGOSZ
7 13.10.2018 SOBOTA 09.00 DOM APN GKS TYCHY 2006 MOŚCICKI ARTUR
8 13.10.2018 SOBOTA 11.30 WYJAZD GKS 1962 JASTRZĘBIE ZDRÓJ 2005 JORDAN
9 14.10.2018 NIEDZIELA 09.00 WYJAZD PODBESKIDZIE BIELSKO BIAŁA 2004 MOŚCICKI ROBERT
10 14.10.2018 NIEDZIELA 11.30 DOM CZARNI GORZYCE 2002 MASŁOWSKI
11 13.10.2018 SOBOTA 15.00 WYJAZD KS 94 RACHOWICE SENIORZY MASŁOWSKI

 

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 2 z 54
Premium joomla themes

Sponsorzy klubu

ZOSTAŃ CZŁONKIEM KLUBU

KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY

DEKLARACJA


Doradztwo Podatkowe DELTA

Partnerzy klubu

 


Kalendarz