INFO:

 


Mikołowski Bank Spółdzielczy

Nr. konta: 40 8436 0003 0101 0427 4225 0002


POSTAW 1% NA NAPRZÓD

KRS 0000001681


SZKOŁA TALENTÓW:


PIERWSZA DRUŻYNA

NAJBLIŻSZY MECZ:

SOBOTA, 21.03.2020
GODZ. 15.30

17 KOLEJKA KLASY "A"
 

GOSPODARZ GOŚCIE

NAPRZÓD -23 RYDUŁTOWY

DECOR BEŁK II


OSTATNI MECZ:

 

5

1

POLONIA NIEWIADOM

NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY 


NASZE PROFILE:

STATYSTYKI:

PROFIL:

KANAŁ TV:

PROFIL:


"Szkolenie w zakresie

sportu - piłki nożnej"

od marca 2019 roku

do grudnia 2019 roku

jest współfinansowane

w kwocie 92 000,00 zł

z budżetu:

 

Online:

Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości 

Logowanie



LICZNIK ODWIEDZIN

Dzisiaj12
Wczoraj53
Wizyt w tygodniu606
Wizyt w miesiącu1260
Wszystkie199867

VCNT - Visitorcounter

TABELA

TABELA A KLASA ŚLZPN

źródło: http://www.90minut.pl

 


 
MILA NIEPODLEGŁOŚCI - 11.11.2019 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 04 listopada 2019 19:49

W poniedziałek 11 listopada, jak co roku bierzemy udział w biegu "Mila Niepodległości". Zachęcamy do udziału działaczy, trenerów, zawodników oraz rodziców wszystkich drużyn naszego klubu. Zbiórka o godzinie 10.30 na przystanku przy piekarni "Bobrzyk". Liczymy, że jak co roku żółto-czarna rodzina Naprzodu, będzie licznie reprezentowana.
CAŁA NAPRZÓD!!!


 

 
HARMONOGRAM GIER NASZYCH DRUŻYN 09.11 - 10.11.2019 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 04 listopada 2019 19:32
HARMONOGRAM GIER w dniach 09.11.2019 – 10.11.2019
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE BOISKO NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER
1 9.11.2019 SOBOTA 10.00 WYJAZD BOISKO PALOWICE DĘBOWA 1 LKS ORZEŁ PALOWICE 2006 MOŚCICKI ARTUR
2 10.11.2019 NIEDZIELA 10.00 DOM RYDUŁTOWY STADION FORTECA ŚWIERKLANY 2005 ADAMCZYK
3 9.11.2019 SOBOTA 10.00 WYJAZD CIESZYN „POD WAŁKĄ” ADOLFA „BOLKO” KANTORA 10 CKS PIAST CIESZYN JUNIORZY MOŚCICKI ROBERT
4 9.11.2019 SOBOTA 13.00 DOM RYDUŁTOWY STADION MKS ŻORY KLASA A BRZOSKA

 

 
WYNIKI GIER NASZYCH DRUŻYN 02.11 - 03.11.2019 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    niedziela, 03 listopada 2019 19:39
WYNIKI GIER w dniach 02.11.2019 – 03.11.2019    
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER WYNIK
1 3.11.2019 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD TURNIEJ RKP ROW RYBNIK 2012 STANIEK Z,Z,P
2 3.11.2019 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD TURNIEJ FORTECA ŚWIERKLANY 2011 BRZOSKA P,P,Z
3 2.11.2019 SOBOTA 10.00 WYJAZD TURNIEJ WICHER WILCHWY 2010 DANEL R,Z,P
4 2.11.2019 SOBOTA 11.30 WYJAZD WSP WODZISŁAW ŚLĄSKI 2009 I BRZOSKA K. 8:7 ZWYC.
5 2.11.2019 SOBOTA 09.00 DOM POLONIA NIEWIADOM 2009 II BRZOSKA K. 13:1 ZWYC.
6 3.11.2019 NIEDZIELA 11.00 WYJAZD KS SYGNAŁY GOTARTOWICE 2008 WOJTKOWIAK 7:1 ZWYC.
7 3.11.2019 NIEDZIELA 11.30 WYJAZD LKS RUCH STANOWICE 2007 DŁUGOSZ 3:2 ZWYC.
8 2.11.2019 SOBOTA 09.00 DOM GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 2006 MOŚCICKI ARTUR 3:1 PORAŻ.
9 3.11.2019 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD BTS REKORD BIELSKO BIAŁA 2005 ADAMCZYK 18:0 PORAŻ.
10 2.11.2019 SOBOTA 11.00 DOM KS WICHER WILCHWY JUNIORZY MOŚCICKI ROBERT 5:3 ZWYC.
11 3.11.2019 NIEDZIELA 13.00 WYJAZD GÓRNIK BOGUSZOWICE KLASA A BRZOSKA 6:0 ZWYC.

 

 
OBÓZ LETNI 2020 R. - STRONIE ŚLĄSKIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    sobota, 02 listopada 2019 20:49

Zarząd klubu, informuję że obóz sportowy w 2020 r., odbędzię się w terminie 01.08 - 08.08.2020 r. w Górskim Poranku - Stronie Śląskie. 


 

 
NOWY HARMONOGRAM TRENINGÓW OD 04.11.2019 R. DO ODWOŁANIA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    sobota, 02 listopada 2019 20:28
TYGODNIOWY PLAN TRENINGÓW DRUŻYN NAPRZODU OD 04.11.2019 DO ODWOŁANIA
TRENER PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
Paweł Staniek
Rocznik 2012
Tel. 698 112 050
16.30.00-18.30 SALA Obywatelska     16.00-18.00 HALA STADION 17.00.00-19.00 SALA Obywatelska
Grzegorz Brzoska
Rocznik 2011
Tel. 508 551 876
16.00-17.30 SP 2 SALA 17.00 – 18.30 HALA STADION     16.00-18.00 HALA STADION
Remigiusz Danel
Rocznik 2010
Tel. 512 279 449
  15.30-17.00 HALA STADION 16.00-17.30 ORLIK MICKIEWICZA LUB SALA SP 3   16.00-17.30 SP 2 SALA
Krzysztof Brzoska
Rocznik 2009
Tel. 517 090 335
15.30-17.30 HALA STADION 16.00-17.30 ORLIK KOCHANOWSKI LUB SALA SP 4   16.00-18.30 SP 1 SALA  
Łukasz Wojtkowiak
Rocznik 2008
Tel. 606 399 964
17.30 – 19.00 HALA STADION 17.30-19.00 ORLIK KOCHANOWSKI LUB SALA SP 4     17.30-19.00 SP 2 SALA
Dariusz Długosz
Rocznik 2007
Tel. 505 734 657
16.00-17.30 ORLIK Mickiewicza   16.00-17.30 HALA STADION   17.00-18.30 SP 1 SALA
Artur Mościcki
Rocznik 2006
Tel. 512 457 909
16.30-18.30 SP 1 SALA   17.00 – 18.30 HALA STADION   16.00-17.30 ORLIK Mickiewicza
Rafał Adamczyk

Tel. 798 868 267
17.30-19.00 SP 2 SALA     17.30-19.00 SP 2 SALA  
Robert Mościcki
Rocznik 2004/05
Tel. 663 683 841
17.00 – 18.30 ORLIK Mickiewicza 18.30 – 20.00 HALA STADION   18.00 – 20.00 HALA STADION 17.30 – 19.00 ORLIK Mickiewicza
Grzegorz Brzoska Seniorzy Tel. 508 551 876 18.30-20.00 ORLIK MICKIEWICZA   18.30-20.00 HALA STADION   18.30-20.00 HALA STADION
Daniel Szkuta Piłkarskie Przedszkole Tel. 504 209 470   16.00-18.00 SALA Obywatelska   17.00.00-19.00 SALA Obywatelska  

 

 
NAPRZÓD RYDUŁTOWY - GÓRNIK RADLIN 3:3 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 28 października 2019 10:39



 

 
HARMONOGRAM GIER NASZYCH DRUŻYN 02.11 - 03.11.2019 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 28 października 2019 10:18
HARMONOGRAM GIER w dniach 02.11.2019 – 03.11.2019
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE BOISKO NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER
1 03.11.2019 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD RYBNIK GLIWICKA TURNIEJ RKP ROW RYBNIK 2012 STANIEK
2 3.11.2019 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD ŚWIERKLANY ZAMKOWA 6A TURNIEJ FORTECA ŚWIERKLANY 2011 BRZOSKA
3 3.11.2019 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD WILCHWY JASTRZĘBSKA TURNIEJ WICHER WILCHWY 2010 DANEL
4 2.11.2019 SOBOTA 11.30 WYJAZD WODZISŁAW ŚLĄSKI BUDOWLANKA WSP WODZISŁAW ŚLĄSKI 2009 I BRZOSKA K.
5 2.11.2019 SOBOTA 09.00 DOM RYDUŁTOWY ORLIK KOCHANOWSKIEGO POLONIA NIEWIADOM 2009 II BRZOSKA K.
6 3.11.2019 NIEDZIELA 11.00 WYJAZD RYBNIK SYGNAŁY 62 KS SYGNAŁY GOTARTOWICE 2008 WOJTKOWIAK
7 3.11.2019 NIEDZIELA 11.30 WYJAZD STANOWICE STADION LKS RUCH STANOWICE 2007 DŁUGOSZ
8 2.11.2019 SOBOTA 09.00 DOM RYDUŁTOWY STADION GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 2006 MOŚCICKI ARTUR
9 3.11.2019 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD BIELSKO BIAŁA STAROWA 13 BTS REKORD BIELSKO BIAŁA 2005 ADAMCZYK
10 2.11.2019 SOBOTA 11.00 DOM RYDUŁTOWY STADION KS WICHER WILCHWY JUNIORZY MOŚCICKI ROBERT
11 3.11.2019 NIEDZIELA 13.00 WYJAZD RYBNIK MAŁACHOWSKIEGO 130 GÓRNIK BOGUSZOWICE KLASA A BRZOSKA

 

 
WYNIKI GIER NASZYCH DRUŻYN 26.10 - 27.10.2019 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 28 października 2019 10:16
WYNIKI GIER w dniach 19.10.2019 – 20.10.2019    
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER WYNIK
1 27.10.2019 NIEDZIELA 14.30 DOM TURNIEJ NAPRZÓD RYDUŁTOWY 2012 STANIEK Z,Z,Z
2 27.10.2019 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD TURNIEJ GKS 1964 JASTRZĘBIE 2011 BRZOSKA P,Z,P
3 26.10.2019 SOBOTA 10.00 WYJAZD TURNIEJKS LESZCZYNY 2010 DANEL Z,P,Z
4 26.10.2019 SOBOTA 09.00 DOM MKS ŻORY 2009 I BRZOSKA K. 6:5 ZWYC.
5 26.10.2019 SOBOTA 10.00 WYJAZD UKS RUPTAWA 2009 II BRZOSKA K. 10:5 PORAŻ.
6 26.10.2019 SOBOTA 10.00 WYJAZD MKS ŻORY 2008 WOJTKOWIAK 4:2 ZWYC.
7 27.10.2019 NIEDZIELA 12.30 DOM GKS DĄB GASZOWICE 2007 DŁUGOSZ 6:0 ZWYC.
8 27.10.2019 NIEDZIELA 12.30 WYJAZD RKP ROW RYBNIK 2006 MOŚCICKI ARTUR 3:2 ZWYC.
9 27.10.2019 NIEDZIELA 10.00 DOM UKS LISEK MILOWKA 2005 ADAMCZYK 6:1 PORAŻ.
10 27.10.2019 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD KS ROW 1694 RYBNIK JUNIORZY MOŚCICKI ROBERT 5:3 ZWYC.
11 26.10.2019 SOBOTA 14.00 DOM GÓRNIK RADLIN KLASA A BRZOSKA 3:3

 

 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA MECZ NAPRZÓD RYDUŁTOWY - GÓRNIK RADLIN PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    wtorek, 22 października 2019 06:43


 

 
HARMONOGRAM GIER NASZYCH DRUŻYN 26.10 - 27.10.2019 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    wtorek, 22 października 2019 06:31
HARMONOGRAM GIER w dniach 26.10.2019 – 27.10.2019
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE BOISKO NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER
1 27.10.2019 NIEDZIELA 14.30 DOM RYDUŁTOWY ORLIK MICKIEWICZA TURNIEJ NAPRZÓD RYDUŁTOWY 2012 STANIEK
2 27.10.2019 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD JASTRZĘBIE ZDRÓJ ORLIK STASZICA TURNIEJ GKS 1964 JASTRZĘBIE 2011 BRZOSKA
3 26.10.2019 SOBOTA 10.00 WYJAZD LESZCZYNY BRZOZOWA 1 TURNIEJKS LESZCZYNY 2010 DANEL
4 26.10.2019 SOBOTA 09.00 DOM RYDUŁTOWY ORLIK KOCHANOWSKIEGO MKS ŻORY 2009 I BRZOSKA K.
5 26.10.2019 SOBOTA 10.00 WYJAZD JASTRZĘBIE ZDRÓJ LIBOWIEC UKS RUPTAWA 2009 II BRZOSKA K.
6 26.10.2019 SOBOTA 10.00 WYJAZD ŻORY ZS 6 PAWLIKOWSKIEGO MKS ŻORY 2008 WOJTKOWIAK
7 27.10.2019 NIEDZIELA 12.30 DOM RYDUŁTOWY STADION GKS DĄB GASZOWICE 2007 DŁUGOSZ
8 27.10.2019 NIEDZIELA 12.30 WYJAZD RYBNIK GLIWICKA RKP ROW RYBNIK 2006 MOŚCICKI ARTUR
9 27.10.2019 NIEDZIELA 10.00 DOM RYDUŁTOWY STADION UKS LISEK MILOWKA 2005 ADAMCZYK
10 27.10.2019 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD RYBNIK GLIWICKA KS ROW 1694 RYBNIK JUNIORZY MOŚCICKI ROBERT
11 26.10.2019 SOBOTA 14.00 DOM RYDUŁTOWY STADION GÓRNIK RADLIN KLASA A BRZOSKA

 

 
WICHER WILCHWY - NAPRZÓD RYDUŁTOWY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    wtorek, 22 października 2019 06:20



 

 
WYNIKI GIER NASZYCH DRUŻYN 19.10 - 20.10.2019 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    wtorek, 22 października 2019 06:18
WYNIKI GIER w dniach 19.10.2019 – 20.10.2019    
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER WYNIK
1 20.10.2019 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD TURNIEJ FORTECA ŚWIERKLANY 2012 STANIEK Z,P,Z
2 19.10.2019 SOBOTA 10.00 WYJAZD TURNIEJ RKP ROW RYBNIK 2011 BRZOSKA P,P,P
3 19.10.2019 SOBOTA 12.00 DOM TURNIEJ NAPRZÓD RYDUŁTOWY 2010 DANEL Z,Z,P
4 19.10.2019 SOBOTA 11.30 WYJAZD KS LESZCZYNYY 2009 I BRZOSKA K. 9:2 ZWYC.
5 20.10.2019 NIEDZIELA 14.30 DOM KS GKS 1962 JASTRZĘBIE ZDRÓJ 2008 WOJTKOWIAK 4:0 PORAŻ.
6 19.10.2019 SOBOTA 12.00 WYJAZD RKP ROW RYBNIK 2007 DŁUGOSZ 1:0 PORAŻ.
7 19.10.2019 SOBOTA 10.00 DOM CKS PIAST CIESZYN 2006 MOŚCICKI ARTUR 7:2 ZWYC.
8 19.10.2019 SOBOTA 12.00 DOM RKP ROW RYBNIK 2005 ADAMCZYK 2:0 PORAŻ.
9 20.10.2019 NIEDZIELA 09.00 WYJAZD LKS DECOR BEŁK JUNIORZY MOŚCICKI ROBERT 5:1 PORAŻ.
10 19.10.2019 SOBOTA 15.00 WYJAZD KS WICHER WILCHWY KLASA A BRZOSKA 1:0 ZWYC.

 

 
ZAPRASZAMY NA WYJAZDOWY MECZ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    piątek, 18 października 2019 11:01


 

 
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 14 października 2019 07:15

Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

wszystkim Nauczycielom, Pracownikom Oświaty, Trenerom,

najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności,

satysfakcji z pracy na rzecz wspólnego dobra oraz

zadowolenia z trudnej pracy, ale niezmiernie ważnej pracy,

sukcesów w życiu zawodowym oraz prywatnym

                            składają   

Prezes Zarządu                  Wiceprezes, Skarbnik

 Jacek Świątek                         Bogumiła Szulc   

oraz Członkowie Zarządu, rodzice wraz z zawodnikami.  

 
HARMONOGRAM GIER NASZYCH DRUZYN 19.10-20.10.2019 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 14 października 2019 06:55
HARMONOGRAM GIER w dniach 19.10.2019 – 20.10.2019
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE BOISKO NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER
1 20.10.2019 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD ŚWIERKLANY ZAMKOWA 6A TURNIEJ FORTECA ŚWIERKLANY 2012 STANIEK
2 19.10.2019 SOBOTA 10.00 WYJAZD RYBNIK GLIWICKA TURNIEJ RKP ROW RYBNIK 2011 BRZOSKA
3 19.10.2019 SOBOTA 12.00 DOM RYDUŁTOWY ORLIK MICKIEWICZA TURNIEJ NAPRZÓD RYDUŁTOWY 2010 DANEL
4 19.10.2019 SOBOTA 11.30 WYJAZD LESZCZYNY BRZOZOWA 1 KS LESZCZYNYY 2009 I BRZOSKA K.
5 20.10.2019 NIEDZIELA 14.30 DOM RYDUŁTOWY STADION KS GKS 1962 JASTRZĘBIE ZDRÓJ 2008 WOJTKOWIAK
6 19.10.2019 SOBOTA 12.00 WYJAZD RYBNIK GLIWICKA RKP ROW RYBNIK 2007 DŁUGOSZ
7 19.10.2019 SOBOTA 10.00 DOM RYDUŁTOWY STADION CKS PIAST CIESZYN 2006 MOŚCICKI ARTUR
8 19.10.2019 SOBOTA 12.00 DOM RYDUŁTOWY STADION RKP ROW RYBNIK 2005 ADAMCZYK
9 20.10.2019 NIEDZIELA 09.00 WYJAZD BEŁK GŁOWNA 28 BOISKO LKS DECOR BEŁK JUNIORZY MOŚCICKI ROBERT
10 19.10.2019 SOBOTA 15.00 WYJAZD WILCHWY JASTRZĘBSKA 194 KS WICHER WILCHWY KLASA A BRZOSKA 

 

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 2 z 61
Premium joomla themes

Sponsorzy klubu

ZOSTAŃ CZŁONKIEM KLUBU

GKS "NAPRZÓD-23" RYDUŁTOWY

DEKLARACJA


Doradztwo Podatkowe DELTA

 

 

 

 

Partnerzy klubu