INFO:

 


Mikołowski Bank Spółdzielczy

Nr. konta: 40 8436 0003 0101 0427 4225 0002


POSTAW 1% NA NAPRZÓD

KRS 0000001681


SZKOŁA TALENTÓW:


PIERWSZA DRUŻYNA

NAJBLIŻSZY MECZ:

SOBOTA, 21.03.2020
GODZ. 15.30

17 KOLEJKA KLASY "A"
 

GOSPODARZ GOŚCIE

NAPRZÓD -23 RYDUŁTOWY

DECOR BEŁK II


OSTATNI MECZ:

 

5

1

POLONIA NIEWIADOM

NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY 


NASZE PROFILE:

STATYSTYKI:

PROFIL:

KANAŁ TV:

PROFIL:


"Szkolenie w zakresie

sportu - piłki nożnej"

od marca 2019 roku

do grudnia 2019 roku

jest współfinansowane

w kwocie 92 000,00 zł

z budżetu:

 

Online:

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 

Logowanie



LICZNIK ODWIEDZIN

Dzisiaj15
Wczoraj47
Wizyt w tygodniu158
Wizyt w miesiącu1054
Wszystkie210794

VCNT - Visitorcounter

TABELA

TABELA A KLASA ŚLZPN

źródło: http://www.90minut.pl

 


 
ZAPRASZAMY NA MECZ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    środa, 25 września 2019 05:52


 

 
HARMONOGRAM GIER NASZYCH DRUŻYN 28.09 - 29.09.2019 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 23 września 2019 20:46
HARMONOGRAM GIER w dniach 28.09.2019 – 29.09.2019
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE BOISKO NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER
1 29.09.2019 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD WODZISŁAW ŚLĄSKI MIESZKA ORLIK TURNIEJ ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2012 STANIEK
2 29.09.2019 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD KROSTOSZOWICE ORLIK TURNIEJ WINNERS GOŁKOWICE 2011 BRZOSKA
3 29.09.2019 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD RYBNIK GLIWICKA TURNIEJ RKP ROW RYBNIK 2010 DANEL
4 28.09.2019 SOBOTA 11.00 DOM ORLIK KOCHANOWSKIEGO RYDUŁTOWY WSP WODZISŁAW ŚLĄSKI 2009 I BRZOSKA K.
5 28.09.2019 SOBOTA 11.30 WYJAZD NIEWIADOM BOISKO POLONIA NIEWIADOM 2009 II BRZOSKA K.
6 29.09.2019 NIEDZIELA 14.30 DOM RYDUŁTOWY STADION SYGNAŁY GOTARTOWICE 2008 WOJTKOWIAK
7 29.09.2019 NIEDZIELA 12.30 DOM RYDUŁTOWY STADION LKS RUCH STANOWICE 2007 DŁUGOSZ
8 28.09.2019 SOBOTA 12.00 DOM RYDUŁTOWY STADION BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO BIAŁA 2005 ADAMCZYK
9 29.09.2019 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD ŻORY PAWLIKOWSKIEGO MKS ŻORY JUNIORZY MOŚCICKI ROBERT
10 28.09.2019 SOBOTA 16.00 DOM RYDUŁTOWY STADION LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC KLASA A BRZOSKA

 

 
LIDER POKONANY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 23 września 2019 20:35


 
WYNIKI GIER NASZYCH DRUŻYN 17.09 - 22.09.2019 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 23 września 2019 20:19
WYNIKI GIER w dniach 17.09.2019 – 22.09.2019    
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER WYNIK
1 22.09.2019 NIEDZIELA 15.00 WYJAZD TURNIEJ MKS ŻORY 2012 STANIEK Z,P,Z
2 22.09.2019 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD TURNIEJ KP KAMIEŃ 2011 BRZOSKA  Z,R,Z
3 21.09.2019 SOBOTA 10.00 WYJAZD TURNIEJ GKS 1962 JASTRZĘBIE 2010 DANEL Z,Z,Z
4 21.09.2019 SOBOTA 14.00 WYJAZD MKS ŻORY 2009 I BRZOSKA K. 5:3 ZWYC.
5 21.09.2019 SOBOTA 11.00 DOM UKS RUPTAWA 2009 II BRZOSKA K. 8:6 PORAŻ.
6 22.09.2019 NIEDZIELA 14.30 DOM MKS ŻORY 2008 WOJTKOWIAK 7:4 ZWYC.
7 22.09.2019 NIEDZIELA 11.30 WYJAZD DĄB GASZOWICE 2007 DŁUGOSZ 1:0 PORAŻ.
8 21.09.2019 SOBOTA 10.00 DOM ORZEŁ PALOWICE 2006 MOŚCICKI ARTUR 6:1 ZWYC.
9 22.09.2019 NIEDZIELA 12.00 WYJAZD FORTECA ŚWIERKLANY 2005 ADAMCZYK 3:1 PORAŻ.
10 17.09.2019 WTOREK 17.00 DOM KS ŚWIERKLANY JUNIORZY MOŚCICKI ROBERT 10:0 ZWYC.
11 22.09.2019 NIEDZIELA 10.00 DOM PIAST CIESZYN JUNIORZY MOŚCICKI ROBERT PRZEŁOŻONY
12 22.09.2019 NIEDZIELA 16.00 WYJAZD MKS 32 RADZIEJÓW KLASA A BRZOSKA 3:2 ZWYC.

 

 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA MECZ!!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    niedziela, 15 września 2019 20:47

 
HARMONOGRAM GIER NASZYCH DRUŻYN 17.09 - 22.09.2019 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    niedziela, 15 września 2019 20:28
HARMONOGRAM GIER w dniach 17.09.2019 – 22.09.2019
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE BOISKO NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER
1 22.09.2019 NIEDZIELA 15.00 WYJAZD ŻORY PAWLIKOWSKIEGO 40 TURNIEJ MKS ŻORY 2012 STANIEK
2 22.09.2019 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD KAMIEŃ HOTELOWA TURNIEJ KP KAMIEŃ 2011 BRZOSKA G.
3 21.09.2019 SOBOTA 10.00 WYJAZD JASTRZĘBIE STASZICA TURNIEJ GKS 1962 JASTRZĘBIE 2010 DANEL
4 21.09.2019 SOBOTA 14.00 WYJAZD ŻORY PAWLIKOWSKIEGO 40 MKS ŻORY 2009 I BRZOSKA K.
5 21.09.2019 SOBOTA 11.00 DOM ORLIK KOCHANOWSKIEGO UKS RUPTAWA 2009 II BRZOSKA K.
6 22.09.2019 NIEDZIELA 14.30 DOM RYDUŁTOWY STADION MKS ŻORY 2008 WOJTKOWIAK
7 22.09.2019 NIEDZIELA 11.30 WYJAZD ŁUKÓW ŚLĄSKI LIPOWA DĄB GASZOWICE 2007 DŁUGOSZ
8 21.09.2019 SOBOTA 10.00 DOM RYDUŁTOWY STADION ORZEŁ PALOWICE 2006 MOŚCICKI ARTUR
9 22.09.2019 NIEDZIELA 12.00 WYJAZD ŚWIERKLANY ZAMKOWA FORTECA ŚWIERKLANY 2005 ADAMCZYK
10 17.09.2019 WTOREK 17.00 DOM RYDUŁTOWY STADION KS ŚWIERKLANY JUNIORZY MOŚCICKI ROBERT
11 22.09.2019 NIEDZIELA 10.00 DOM RYDUŁTOWY STADION PIAST CIESZYN JUNIORZY MOŚCICKI ROBERT
12 22.09.2019 NIEDZIELA 16.00 WYJAZD RADZIEJÓW SZYB MARCINA MKS 32 RADZIEJÓW KLASA A BRZOSKA 

 

 
WYNIKI GIER NASZYCH DRUŻYN 14.09 - 15.09.2019 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    niedziela, 15 września 2019 20:27
WYNIKI GIER w dniach 14.09.2019 – 15.09.2019    
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER WYNIK
1 14.09.2019 SOBOTA 12.00 WYJAZD TURNIEJ FORTECA ŚWIERKLANY 2012 STANIEK Z,Z,Z
2 15.09.2019 NIEDZIELA 14.30 DOM TURNIEJ GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY 2011 BRZOSKA G. Z.P,Z
3 14.09.2019 SOBOTA 10.00 WYJAZD TURNIEJ RKP ROW RYBNIK 2010 DANEL Z,Z,Z
4 14.09.2019 SOBOTA 11.00 DOM KS LESZCZYNY 2009 I BRZOSKA K. 18:0 ZWYC.
5 14.09.2019 SOBOTA 09.00 WYJAZD GKS 1962 JASTRZĘBIE ZDRÓJ 2008 WOJTKOWIAK 2:1 ZWYC.
6 15.09.2019 NIEDZIELA 12.30 DOM RKP ROW RYBNIK 2007 DŁUGOSZ 5:2 PORAŻ..
7 14.09.2019 SOBOTA 10.00 WYJAZD PIERWSZY CHWAŁOWICE 2006 MOŚCICKI ARTUR 5:0 ZWYC.
8 14.09.2019 SOBOTA 12.00 DOM BTS REKORD BIELSKO BIAŁA 2005 ADAMCZYK 6:0 PORAŻ.
9 14.09.2019 SOBOTA 10.00 WYJAZD WICHER WILCHWY JUNIORZY MOŚCICKI ROBERT 4:2 PORAŻ.
11 14.09.2019 SOBOTA 16.00 DOM ZUCH ORZEPOWICE KLASA A BRZOSKA G. 2:1 ZWYC.

 

 
AKTUALIZACJA - HARMONOGRAMU TRENINGÓW OD 27.01.2020 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    piątek, 13 września 2019 11:26
TYGODNIOWY PLAN TRENINGÓW DRUŻYN NAPRZODU od 27.01.2020 do ODWOŁANIA
TRENER PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
Paweł Staniek
Rocznik 2012
Tel. 698 112 050
16.30-18.30 SALA Obywatelska     16.00-18.00 HALA STADION 16.30-18.30 SALA Obywatelska
Grzegorz Brzoska
Rocznik 2011
Tel. 508 551 876
16.00 – 17.30 SALA SP 2 17.00-18.30 HALA STADION     16.00-18.00 HALA STADION
Remigiusz Danel
Rocznik 2010
Tel. 512 279 449
  15.30-17.00 HALA STADION 16.00 – 17.30 ORLIK Mickiewicza LUB 17.00-19.00 SALA OBYWATELSKA   16.00 – 17.30 SALA SP 2
Krzysztof Brzoska
Rocznik 2009
Tel. 517 090 335
17.00-18.30 HALA STADION 16.00 – 17.30 ORLIK Mickiewicza LUB 16.00-19.00 SALA SP 4   16.00 – 18.30 SALA SP 1  
Łukasz Wojtkowiak
Rocznik 2008
Tel. 606 399 964
15.30-17.00 HALA STADION 18.30-20.00 HALA STADION     17.30 – 19.00 SALA SP 2
Dariusz Długosz
Rocznik 2007
Tel. 505 734 657
17.00 – 18.30 ORLIK Mickiewicza LUB 17.30-19.00 SALA SP 2   15.30-17.00 HALA STADION   17.00 – 18.30 SALA SP 1
Artur Mościcki
Rocznik 2006
Tel. 512 457 909
17.00 – 18.30 SALA SP 1   17.00-18.30 HALA STADION 17.30 – 18.30 ORLIK Mickiewicza LUB 17.30-19.00 SALA SP 2 16.00-17.30 ORLIK Mickiewicza
Robert Mościcki
Rocznik 2004
Tel. 663 683 841
18.30-20.00 HALA STADION 17.30-19.00 ORLIK Mickiewicza   18.00-20.00 HALA STADION 17.30-19.00 ORLIK Mickiewicza
Grzegorz Brzoska Seniorzy Tel. 508 551 876 18.30-20.00 ORLIK Mickiewicza   18.30-20.00 HALA STADION   18.30-20.00 HALA STADION

 

 
ZAPRASZAMY NA MECZ Z LIDEREM A-KLASY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    wtorek, 10 września 2019 21:11


 

 
HARMONOGRAM GIER NASZYCH DRUŻYN 14.09 - 15.09.2019 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    wtorek, 10 września 2019 20:56
HARMONOGRAM GIER w dniach 14.09.2019 –15.09.2019
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE BOISKO NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER
1 14.09.2019 SOBOTA 12.00 WYJAZD ŚWIERKLANY ZAMKOWA 6A TURNIEJ FORTECA ŚWIERKLANY 2012 STANIEK
2 15.09.2019 NIEDZIELA 14.30 DOM ORLIK MICKIEWICZA RYDUŁTOWY TURNIEJ GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY 2011 BRZOSKA G.
3 14.09.2019 SOBOTA 10.00 WYJAZD RYBNIK GLIWICKA TURNIEJ RKP ROW RYBNIK 2010 DANEL
4 14.09.2019 SOBOTA 11.00 DOM ORLIK MICKIEWICZA RYDUŁTOWY KS LESZCZYNY 2009 I BRZOSKA K.
5 14.09.2019 SOBOTA 09.00 WYJAZD JASTRZĘBIZE ZDRÓJ KOŚCIELNA GKS 1962 JASTRZĘBIE ZDRÓJ 2008 WOJTKOWIAK
6 15.09.2019 NIEDZIELA 12.30 DOM RYDUŁTOWY STADION RKP ROW RYBNIK 2007 DŁUGOSZ
7 14.09.2019 SOBOTA 10.00 WYJAZD CHWAŁOWICE 1 MAJA PIERWSZY CHWAŁOWICE 2006 MOŚCICKI ARTUR
8 14.09.2019 SOBOTA 12.00 DOM RYDUŁTOWY STADION BTS REKORD BIELSKO BIAŁA 2005 ADAMCZYK
9 14.09.2019 SOBOTA 10.00 WYJAZD WILCHWY JASTRZĘBSKA WICHER WILCHWY JUNIORZY MOŚCICKI ROBERT
11 14.09.2019 SOBOTA 16.00 DOM RYDUŁTOWY STADION ZUCH ORZEPOWICE KLASA A BRZOSKA G.

 

 
ZAPRASZAMY NASZYCH KIBICÓW DO WSPIERANIA NASZEGO PARTNERA GÓRNIKA ZABRZE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    wtorek, 10 września 2019 07:31


 

 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA MECZ!!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    czwartek, 05 września 2019 20:43


 

 

 
HARMONOGRAM GIER NASZYCH DRUŻYN 07.09 - 08.09.2019 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 02 września 2019 19:22
HARMONOGRAM GIER w dniach 07.09.2019 – 08.09.2019
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE BOISKO NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER
1 8.09.2019 NIEDZIELA 14.30 DOM ORLIK MICKIEWICZA RYDUŁTOWY TURNIEJ GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY 2012 STANEK
2 7.09.2019 SOBOTA 10.00 WYJAZD RYBNIK GLIWICKA (2 BOISKA) RKP ROW RYBNIK 2011 BRZOSKA G.
3 7.09.2019 SOBOTA 12.00 DOM ORLIK MICKIEWICZA RYDUŁTOWY TURNIEJ GKS NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY 2010 DANEL
4 7.09.2019 SOBOTA 11.00 DOM ORLIK KOCHANOWSKIEGO RYDUŁTOWY LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW 2009 II BRZOSKA K.
5 8.09.2019 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD RYBNIK GLIWICKA RKP ROW RYBNIK 2009 I BRZOSKA K.
6 8.09.2019 NIEDZIELA 14.30 DOM RYDUŁTOWY STADION RKP ROW RYBNIK 2008 WOJTKOWIAK
7 8.09.2019 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD WODZISŁAW BAGIENKO CHROBREGO 125 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW 2007 DŁUGOSZ
8 7.09.2019 SOBOTA 10.00 DOM RYDUŁTOWY STADION RKP ROW RYBNIK 2006 MOŚCICKI ARTUR
9 8.09.2019 NIEDZIELA 09.00 WYJAZD MILÓWKA TARGOWA LISEK MILÓWKA 2005 ADAMCZYK
10 8.09.2019 NIEDZIELA 10.00 DOM RYDUŁTOWY STADION KS ROW 1964 RYBNIK JUNIORZY MOŚCICKI ROBERT
11 8.09.2019 NIEDZIELA 16.00 WYJAZD BARANOWICE LIPOWA 9 LKS BARANOWICE KLASA A BRZOSKA G.

 

 
WYNIKI GIER NASZYCH DRUŻYN 27.08 - 01.09.2019 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 02 września 2019 19:07
WYNIKI GIER w dniach 27.08.2019 – 01.09.2019    
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER WYNIK
1 31.08.2019 SOBOTA 11.00 DOM LKS ZRYW JASTRZĘBIE – BZIE 2009 II BRZOSKA K. 38:0 ZWYC.
2 31.08.2019 SOBOTA 12.00 WYJAZD MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW 2009 I BRZOSKA K. 12:1 ZWYC.
3 1.09.2019 NIEDZIELA 11.30 WYJAZD MKS MOSIR CZERWIONKA 2008 WOJTKOWIAK 13:0 ZWYC.
4 1.09.2019 NIEDZIELA 13.00 WYJAZD GKS 1962 JASTRZĘBIE ZDRÓJ 2007 DŁUGOSZ 9:0 PORAŻ.
5 28.08.2019 ŚRODA 17.00 DOM WSP WODZISŁAW 2006 MOŚCICKI ARTUR 3:2 ZWYC.
6 1.09.2019 NIEDZIELA 12.30 WYJAZD CKS PIAST CIESZYN 2006 MOŚCICKI ARTUR 2:2
7 27.08.2019 WTOREK 17.00 WYJAZD GKS 1962 JASTRZĘBIE ZDRÓJ 2005 ADAMCZYK 10:2 PORAŻ.
8 31.08.2019 SOBOTA 09.00 WYJAZD RKP ROW RYBNIK 2005 ADAMCZYK 4:1 PORAŻ.
9 28.08.2019 ŚRODA 17.00 WYJAZD LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE JUNIORZY MOŚCICKI ROBERT 2:2
10 1.09.2019 NIEDZIELA 10.00 DOM KS DECOR BEŁK JUNIORZY MOŚCICKI ROBERT 4:2 PORAŻ.
11 31.08.2019 SOBOTA 16.00 WYJAZD JEDNOŚĆ GRABOWNIA KLASA A BRZOSKA G. 8:0 ZWYC.

 

 
ZAPRASZAMY DO KIBICOWANIA NASZEJ DRUŻYNIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    czwartek, 29 sierpnia 2019 19:38


 

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 5 z 62
Premium joomla themes

Sponsorzy klubu

ZOSTAŃ CZŁONKIEM KLUBU

GKS "NAPRZÓD-23" RYDUŁTOWY

DEKLARACJA


Doradztwo Podatkowe DELTA

 

 

 

Partnerzy klubu