INFO:

 


NR KONTA: BANK SPÓŁDZIELCZY W WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM 

28 8468 0000 0010 0027 4225 0001


POSTAW 1% NA NAPRZÓD

KRS 0000001681


SZKOŁA TALENTÓW:


PIERWSZA DRUŻYNA

NAJBLIŻSZY MECZ:

NIEDZIELA, 20.04.2019
GODZ. 13.00

21 KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ
II GRUPY ŚLĄSKIEGO ZPN

0

1

NAPRZÓD

RYDUŁTOWY

ZAMECZEK

CZERNICA

OSTATNI MECZ:

3

1

ORZEŁ

MOKRE

NAPRZÓD

RYDUŁTOWY


NASZE PROFILE:

STATYSTYKI:

PROFIL:

KANAŁ TV:

PROFIL:


"Szkolenie w zakresie

sportu - piłki nożnej"

od marca 2019 roku

do grudnia 2019 roku

jest współfinansowane

w kwocie 92 000,00 zł

z budżetu:

Online:

Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości 

Logowanie



LICZNIK ODWIEDZIN

Dzisiaj3
Wczoraj46
Wizyt w tygodniu230
Wizyt w miesiącu1475
Wszystkie185744

VCNT - Visitorcounter

TABELA

TABELA GR. II ŚLZPN

źródło: www.90minut.pl


 
screen shot 10-05-16 at 09.37 am.jpg
HARMONOGRAM GIER NASZYCH DRUŻYN 30.08 - 02.09.2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 27 sierpnia 2018 15:47
HARMONOGRAM GIER w dniach 30.08.2018 – 02.09.2018
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER
1 31.08.2018 PIĄTEK 18.00 WYJAZD MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2008 BIELICA
2 2.09.2018 NIEDZIELA 13,30 WYJAZD GÓRNIK BOGUSZOWICE 2007 DŁUGOSZ
3 30.08.2018 CZWARTEK 17.00 WYJAZD APN GKS TYCHY 2006 MOŚCICKI ARTUR
4 1.09.2018 SOBOTA 09.00 DOM MKS MOSIR CZERWIONKA 2006 MOŚCICKI ARTUR
5 2.09.2018 NIEDZIELA 09.00 DOM FORTECA ŚWIERKLANY 2005 JORDAN
6 30.08.2018 CZWARTEK 17.00 DOM PODBESKIDZIE BIELSKO BIAŁA 2004 MOŚCICKI ROBERT
7 1.09.2018 SOBOTA 11.00 WYJAZD UKS GOL BIERUŃ 2004 MOŚCICKI ROBERT
8 2.09.2018 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD WICHER WILCHWY 2002 MASŁOWSKI
9 1.09.2018 SOBOTA 16.00 DOM ORZEŁ MOKRE SENIORZY MASŁOWSKI

 

 
POKAZOWY TRENING SZKÓŁKI BRAMKARSKIEJ "SALI" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    niedziela, 26 sierpnia 2018 11:54

Informacja dla wszystkich chętnych do udziału w pokazowym treningu szkółki bramkarskiej "SALI". Trening miał odbyć się 30 sierpnia 2018 r. o godzinie 17.00 na stadionie Naprzodu Rydułtowy. Jednak jego lokalizacja uległa zmianie, więc zapraszamy zainteresowanych na orlik przy ul. Obywateskiej na godz. 17.00.


 

 
ZMIANA SKŁADEK CZŁONKOWSKICH PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 20 sierpnia 2018 16:49

Rydułtowy, dnia 06.07.2018 r.

 

UCHWAŁA NR 1/2018

 

Zarząd Klubu Sportowego Naprzód Rydułtowy zmienia wysokość opłaty za składkę członkowską i zasady opłat składek członkowskich.

1. Składka członkowska przy 1 dziecku w Klubie na miesiąc będzie wynosiła 60 zł/os.

2. Składka członkowska w przypadku rodzeństwa na miesiąc będzie wynosiła od kolejnego dziecka 40 zł/os.

3. Nie płacenie składek członkowskich przez 2 miesiące bez pisemnego uzasadnienia i akceptacji władz Klubu grozi wydaleniem lub zawieszeniem zawodnika z Klubu. Do momentu kiedy rodzic/opiekun prawny nie zgłosi na piśmie do biura Zarządu Klubu rezygnacji z członkowstwa w Klubie, składki są naliczane.

4. Od dnia 01.01.2019 r. składki powinny być wpłacane z góry do 15 każdego miesiąca.

Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

​      

Rodzice, którzy już wpłacili za miesiąc siepień kwotę 50 zł, proszeni są o uregulowanie różnicy w następnym miesiącu. 

 


 

 
3 KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ 2018/19 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    sobota, 18 sierpnia 2018 16:25


 

 
2 KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ 2018/19 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    środa, 15 sierpnia 2018 08:23


 

 
1 KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ 2018/19 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    sobota, 11 sierpnia 2018 14:15


 

 
HARMONOGRAM TRENINGÓW NASZYCH DRUŻYN OD 30.10.2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    czwartek, 02 sierpnia 2018 08:46
TYGODNIOWY PLAN TRENINGÓW DRUŻYN NAPRZÓD od 30.10.2018 do 30.11.2018
TRENER PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
Grzegorz Brzoska
Rocznik 2011
Tel. 508 551 876
17.00-19.00 ORLIK, SALA Obywatelska   16.00-18.00 ORLIK, SALA Obywatelska 16.00-18.00 ORLIK, SALA Obywatelska 16.00-17.30 HALA STADION
Paweł Staniek
Rocznik 2010
Tel. 698 112 050
15.30-17.00 HALA STADION 16.00-19.00 SALA SP 4     16.00-18.00 SALA SP 2
Krzysztof Brzoska
Rocznik 2009
Tel. 517 090 335
15.30-17.00 ORLIK Mickiewicza 15.30-17.30 HALA STADION   16.30-18.30 SP 1 SALA  
Patryk Bielica
Rocznik 2008
Tel. 510 843 049
17.00-18.30 SP 1 SALA   16.00-17.30 ORLIK Mickiewicza 17.30 – 19.00 HALA STADION  
Dariusz Długosz
Rocznik 2007
Tel. 505 734 657
  16.00 – 17.30 ORLIK Kochanowskiego 16.00-17.30 HALA STADION 16.00-17.30 HALA STADION 17.00-18.30 SP 1 SALA
Artur Mościcki
Rocznik 2006
Tel. 512 457 909
17.00 – 18.30 HALA STADION 17.30-19.00 SP 1 SALA 17.00-18.30 ORLIK Mickiewicza   17.30 – 19.00 ORLIK Kochanowskiego
Grzegorz Jordan
Rocznik 2005
Tel. 509 227 348
17.00-18.30 SP 2 SALA 17.30 – 19.00 HALA STADION   16.00-17.30 ORLIK Mickiewicza 18.00-19.30 SP 2 SALA
Robert Mościcki
Rocznik 2004
Tel. 663 683 841
18.30 – 20.00 HALA STADION 17.30 – 19.00 ORLIK Kochanowskiego   17.30-19.00 ORLIK Mickiewicza 17.30 – 19.00 HALA STADION

Mieczysław Masłowski 2002/2003

Tel. 505 370 919

17.00-18.30 ORLIK Mickiewicza 19.00 – 20.30 HALA STADION   19.00 – 20.30 HALA STADION 17.00-18.30 STADION

Mieczysław Masłowski Seniorzy

Tel. 505 370 919

18.30 – 20.00 ORLIK Mickiewicza   18.30-20.00 STADION   18.30-20.00 STADION

 

 
WYJAZD NA II TURNUS - STRONIE ŚLĄSKIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    sobota, 28 lipca 2018 15:36

Wyjazd na II turnus obozu do Stronia Śląskiego we wtorek 31.07.2018 r. o godzinie 8:00. Zbiórka pod zegarem.

 
SPARING Z ZUCH ORZEPOWICE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    piątek, 20 lipca 2018 09:24

Informujemy, że w najbliższą sobotę 21.07.2018 r. o godzinie 16.00 nasza drużyna seniorów rozegra kolejny sparing, przeciwnikiem będzie Zuch Orzepowice. Mecz rozegrany zostanie w Rydułtowach na stadionie przy ul. gen. Józefa Bema 126C.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszej drużynie. 

Kolejny sparing rozegramy w poniedzialek 23.07.2018 r. o godzinie 18.00 w Marklowicach z tamtejszą Polonią,  na który również zapraszamy naszych kibiców.

 

 
SPOTKANIE ORGANIZACYJNE - OBÓZ SPORTOWY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    wtorek, 17 lipca 2018 07:16

W dniu 23.07. 2018 r. (poniedziałek) o godzinie 18.00 odbędzię się spotkanie organizacyjne związane z wyjazdem na obóz sportowy do Stronia Śląskiego.

Spotkanie odbędzie się na stadionie pod krytą trybuną. Obecność obowiązkowa !

 
SPARING - NAPRZÓD CZYŻOWICE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    sobota, 14 lipca 2018 12:38

Kolejny sparing za nami. Gościliśmy drużynę Naprzodu Czyżowice, który gra w III grupie ligi okręgowej. 

Naprzód Rydułtowy - Naprzód Czyżowice 2:3

Bramki dla naszego zdobyli: Paweł Kubecki, Sebastian Pielczyk

Skład: Pozimski - Kubecki, zawodnik testowany, Kotala, Malgrab - Gryboś, Brzoska, Bielica, Handschuh - Mościcki, Śleziak

W drugiej połowie grali: Jurecki, Pielczyk, zawodnik testowany.


 

 
PLAN SPARINGÓW DRUŻYNY SENIORÓW PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    sobota, 07 lipca 2018 19:20

Plan sparingów naszej drużyny w przygotowaniach do sezonu 2018/2019

1. 13.07.2018 r. (piątek) - Naprzód Czyżowice godz. 18.30 - Rydułtowy

2. 21.07.2018 r. - Zuch Orzepowice (godzina i miejsce do ustalenia)

3. 23.07.2018 r. - Polonia Marklowice (godzina i miejsce do ustalenia)

4. 25.07.2018 r. - Czarni Gorzyce (godzina i miejsce do ustalenia)

5. 28.07.2018 r. - Naprzód Syrynia  (godzina i miejsce do ustalenia)

6. 04.08.2018 r. - Rafako Racibórz (godzina i miejsce do ustalenia)


 

 
PIERWSZY SPARING DRUŻYNY SENIORÓW PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    sobota, 07 lipca 2018 19:49

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy pierwszy sparing w przygotowaniach do sezonu 2018/2019. Zmierzyliśmy się z IV ligowym Chemikiem Kędzierzyn na wyjeździe remisując 1:1, bramkę zdobył po powrocie z wypożyczenia Sebastian Margeciok.

Wystąpiliśmy w składzie:

Pozimski - Buliński, Kotala, zawodnik testowany, Kubecki - Handschuch, Elias, Margeciok Patryk, zawodnik testowany - Margeciok Sebastian, Śleziak

W drugiej połowie grali: Malgrab, Gryboś, Mościcki, zawodnik testowany.


 

 
KOLEJNY SEZON W GRUPIE II LIGI OKRĘGOWEJ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    sobota, 07 lipca 2018 19:33

W kolejnym sezonie 2018/2019 będziemy grać w II grupie ligi okręgowej.

ZINA KLASA OKRĘGOWA GRUPA 2

1 GKS PIAST II GLWICE S.A. SPADEK z IV ligi grupy 1

2 LKS UNIA KSIĄŻENICE

3 LKS ORZEŁ MOKRE

4 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE

5 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY

6 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE

7 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ

8 KS RYMER RYBNIK

9 KS ROW II 1964 RYBNIK

10 KS 94 RACHOWICE

11 LKS ZAMECZEK CZERNICA przeniesiono z grupy 3

12 MKSR CZARNI PYSKOWICE AWANS z Klasy A Podokręg Zabrze

13 KS SOŚNICA GLIWICE AWANS z Klasy A Podokręg Zabrze

14 ŚKS NAPRZÓD LIPINY AWANS z Klasy A Podokręg Katowice

15 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE AWANS z Klasy A Podokręg Rybnik

16 MKS CZERWIONKA AWANS z Klasy A Podokręg Rybnik


 

 
NABÓR ZAWODNIKÓW DO DRUŻYNY ROCZNIKA 2002 I MŁODSI PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    wtorek, 26 czerwca 2018 16:37


 

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 5 z 55
Premium joomla themes

Sponsorzy klubu

ZOSTAŃ CZŁONKIEM KLUBU

KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY

DEKLARACJA


Doradztwo Podatkowe DELTA

Partnerzy klubu

 


Kalendarz