INFO:

 


Mikołowski Bank Spółdzielczy

Nr. konta: 40 8436 0003 0101 0427 4225 0002


POSTAW 1% NA NAPRZÓD

KRS 0000001681


SZKOŁA TALENTÓW:


PIERWSZA DRUŻYNA

NAJBLIŻSZY MECZ:

SOBOTA, 21.03.2020
GODZ. 15.30

17 KOLEJKA KLASY "A"
 

GOSPODARZ GOŚCIE

NAPRZÓD -23 RYDUŁTOWY

DECOR BEŁK II


OSTATNI MECZ:

 

5

1

POLONIA NIEWIADOM

NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY 


NASZE PROFILE:

STATYSTYKI:

PROFIL:

KANAŁ TV:

PROFIL:


"Szkolenie w zakresie

sportu - piłki nożnej"

od marca 2019 roku

do grudnia 2019 roku

jest współfinansowane

w kwocie 92 000,00 zł

z budżetu:

 

Online:

Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości 

Logowanie



LICZNIK ODWIEDZIN

Dzisiaj12
Wczoraj53
Wizyt w tygodniu606
Wizyt w miesiącu1260
Wszystkie199867

VCNT - Visitorcounter

TABELA

TABELA A KLASA ŚLZPN

źródło: http://www.90minut.pl

 


 
WYNIKI GIER NASZYCH DRUŻYN 29.05 - 02.06.2019 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    środa, 05 czerwca 2019 20:00

  

WYNIKI GIER w dniach 29.05.2019 – 02.06.2019    
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER WYNIK
1 1.06.2019 SOBOTA 12.15 WYJAZD TURNIEJ RKP ROW RYBNIK 2011 BRZOSKA G. Z,Z
2 1.06.2019 SOBOTA 10.45 WYJAZD TURNIEJ RKP ROW RYBNIK 2010 GRUPA II WOJTKOWIAK R,Z,R
3 2.06.2019 NIEDZIELA 14.00 WYJAZD TURNIEJ FORTECA ŚWIERKLANY 2010 GRUPA I STANIEK Z,Z,Z
4 1.06.2019 SOBOTA 10.00 WYJAZD TURNIEJ CHAMPIONS RYBNIK 2009 BRZOSKA K. Z,Z,Z
5 31.05.2019 PIĄTEK 17.00 WYJAZD GMINA LUBOMIA 2007 DŁUGOSZ 6:2 ZWYC.
6 2.06.2019 NIEDZIELA 13.00 DOM RKP ROW RYBNIK 2006 MOŚCICKI ARTUR 1:1
7 1.06.2019 SOBOTA 10.00 WYJAZD RYMER RYBNIK 2005 JORDAN 7:4 ZWYC.
8 29.05.2019 ŚRODA 17.00 WYJAZD ROW 1964 RYBNIK JUNIORZY MOŚCICKI ROBERT 5:0 PORAŻ.
9 1.06.2019 SOBOTA 17.00 DOM ROW II 1964 RYBNIK OKRĘG. BRZOSKA G. 5:0 PORAŻ.

 

 
KOMUNIKAT !!! ZMIANA NUMERU KONTA!!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    środa, 05 czerwca 2019 12:15

W zwiazku z połączeniem Banku Spółdzielczego w Wodzisławiu Śląskim z Mikołowskim Bankiem Spółdzielczym nastąpiła zmiana konta. Proszę o wpłacanie składek na niżej podane konto:

Mikołowski Bank Spółdzielczy w Mikołowie

nr konta: 40 84360003 0101 0427 4225 0002

 

 

 

 
NOWY ZARZĄD PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    piątek, 31 maja 2019 10:37

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Klubu GKS Naprzód-23 Rydułtowy w dniu 24 maja 2019 r. powołało nowy skład zarządu Klubu.

W jego skład weszli:

Jacek Świątek

Bogusława Szulc

Dominik Handschuh

Krzysztof Helis

Arkadiusz Mucha

Grzegorz Pochcioł

 

Na pierwszym posiedzeniu Zarządu przydzielono zostały następujące funkcje:

 

Jacek Świątek – Prezes Klubu

 

Bogusława Szulc – Wiceprezes, Skarbnik

 

Dominik Handschuh - Sekretarz

 

Powałno również komisję rewizyjną:

 

Janusz Wroblewski - Przewodniczący

 

Halina Zając - Członek

 

Piotr Groborz - Członek

 

Ustępującemu Prezesowi Grzegorzowi Chrószczowi oraz Wiceprezesowi Michałowi Załędze serdecznie dziękujemy za wieloletnie kierowanie klubem „Naprzód” Rydułtowy i wkład w rozwój sportu w naszym mieście. 

 
HARMONOGRAM GIER NASZYCH DRUŻYN 29.05 - 02.06.2019 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 27 maja 2019 21:24
HARMONOGRAM GIER w dniach 29.05.2019 – 02.06.2019
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE BOISKO NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER
1 1.06.2019 SOBOTA 12.15 WYJAZD RYBNIK GLIWICKA (DWA BOISKA) TURNIEJ RKP ROW RYBNIK 2011 BRZOSKA G.
2 1.06.2019 SOBOTA 10.45 WYJAZD RYBNIK GLIWICKA (DWA BOISKA) TURNIEJ RKP ROW RYBNIK 2010 GRUPA II WOJTKOWIAK
3 2.06.2019 NIEDZIELA 14.00 WYJAZD ŚWIERKLANY BOISKO ZAMKOWA 6A (DWA BOISKA) TURNIEJ FORTECA ŚWIERKLANY 2010 GRUPA I STANIEK
4 1.06.2019 SOBOTA 10.00 WYJAZD ORLIK NIEDOBCZYCE GÓRNOŚLĄSKA TURNIEJ CHAMPIONS RYBNIK 2009 BRZOSKA K.
5 31.05.2019 PIĄTEK 17.00 WYJAZD NIEBOCZOWY KOCHANOWSKIEGO GMINA LUBOMIA 2007 DŁUGOSZ
6 2.06.2019 NIEDZIELA 13.00 DOM RYDUŁTOWY STADION RKP ROW RYBNIK 2006 MOŚCICKI ARTUR
7 1.06.2019 SOBOTA 10.00 WYJAZD NIEDOBCZYCE STADION GÓRNOŚLĄSKA RYMER RYBNIK 2005 JORDAN
8 29.05.2019 ŚRODA 17.00 WYJAZD RYBNIK GLIWICKA ROW 1964 RYBNIK JUNIORZY MOŚCICKI ROBERT
9 1.06.2019 SOBOTA 17.00 DOM RYDUŁTOWY STADION ROW II 1964 RYBNIK OKRĘG. BRZOSKA G.

 

 
WYNIKI GIER NASZYCH DRUŻYN 25.05 - 26.05.2019 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 27 maja 2019 20:51
WYNIKI GIER w dniach 25.05.2019 – 26.05.2019    
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER WYNIK
1 26.05.2019 NIEDZIELA 12.00 WYJAZD TURNIEJ FORTECA ŚWIERKLANY 2011 BRZOSKA G. Z,P
2 25.05.2019 SOBOTA 12.30 WYJAZD TURNIEJ FUNDACJA WSP WODZISŁAW ŚLĄSKI 2010 GRUPA I STANIEK P,P,Z
3 26.05.2019 NIEDZIELA 14.30 DOM TURNIEJ NAPRZÓD RYDUŁTOWY 2010 GRUPA II WOJTKOWIAK P,P,Z
4 25.05.2019 SOBOTA 09.00 WYJAZD TURNIEJ RYMER RYBNIK 2009 BRZOSKA K. Z,Z,P
5 25.05.2019 SOBOTA 10.30 WYJAZD FORTECA ŚWIERKLANY 2008 BIELICA 2:2
6 25.05.2019 SOBOTA 12.00 DOM UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 2007 DŁUGOSZ 4:2 PORAŻ.
7 26.05.2019 NIEDZIELA 11.30 WYJAZD ORZEŁ PALOWICE 2006 MOŚCICKI ARTUR 5:3 PORAŻ.
8 25.05.2019 SOBOTA 10.00 WYJAZD FUNDACJA WSP WODZISŁAW ŚLĄSKI 2005 JORDAN 3:1 ZWYC.
9 26.05.2019 NIEDZIELA 10.00 DOM CZARNI GORZYCE JUNIORZY MOŚCICKI ROBERT 3:1 ZWYC.
10 25.05.2019 SOBOTA 17.00 WYJAZD RYMER RYBNIK OKRĘG. BRZOSKA G. 7:1 PORAŻ.

 

 
HARMONOGRAM GIER NASZYCH DRUŻYN 25.05 - 26.05.2019 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 20 maja 2019 21:11
HARMONOGRAM GIER w dniach 25.05.2019 – 26.05.2019
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE BOISKO NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER
1 26.05.2019 NIEDZIELA 12.00 WYJAZD ŚWIERKLANY BOISKO ZAMKOWA 6A TURNIEJ FORTECA ŚWIERKLANY 2011 BRZOSKA G.
2 25.05.2019 SOBOTA 12.30 WYJAZD WODZISŁAW BUDOWLANKA TURNIEJ FUNDACJA WSP WODZISŁAW ŚLĄSKI 2010 GRUPA II STANIEK
3 26.05.2019 NIEDZIELA 14.30 DOM ORLIK RYDUŁTOWY MICKIEWICZA TURNIEJ NAPRZÓD RYDUŁTOWY 2010 GRUPA I STANIEK
4 25.05.2019 SOBOTA 09.00 WYJAZD ORLIK NIEDOBCZYCE GÓRNOŚLĄSKA TURNIEJ RYMER RYBNIK 2009 BRZOSKA K.
5 25.05.2019 SOBOTA 11.30 WYJAZD ŚWIERKLANY BOISKO ZAMKOWA 6A FORTECA ŚWIERKLANY 2008 BIELICA
6 25.05.2019 SOBOTA 12.00 DOM RYDUŁTOWY STADION UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 2007 DŁUGOSZ
7 26.05.2019 NIEDZIELA 11.30 WYJAZD PALOWICE STADION DĘBOWA 1 ORZEŁ PALOWICE 2006 MOŚCICKI ARTUR
8 25.05.2019 SOBOTA 10.00 WYJAZD WODZISŁAW BUDOWLANKA FUNDACJA WSP WODZISŁAW ŚLĄSKI 2005 JORDAN
9 26.05.2019 NIEDZIELA 10.00 DOM RYDUŁTOWY STADION CZARNI GORZYCE JUNIORZY MOŚCICKI ROBERT
10 25.05.2019 SOBOTA 17.00 WYJAZD NIEDOBCZYCE STADION GÓRNOŚLĄSKA RYMER RYBNIK OKRĘG. BRZOSKA G.

 

 
WYNIKI GIER NASZYCH DRUŻYN 18.05 - 19.05.2019 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 20 maja 2019 21:07
WYNIKI GIER w dniach 18.05.2019 – 19.05.2019    
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER WYNIK
1 19.05.2019 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD TURNIEJ MKS 32 RADZIEJÓW 2011 BRZOSKA G. R,R,Z
2 19.05.2019 NIEDZIELA 14.30 DOM TURNIEJ KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 2010 GRUPA II STANIEK Z,Z,P
3 18.05.2019 SOBOTA 14.00 WYJAZD TURNIEJ WINNERS GOŁKOWICE 2010 GRUPA I STANIEK Z,Z,P
4 18.05.2019 SOBOTA 13.30 WYJAZD TURNIEJ KS LESZCZYNY 2009 BRZOSKA K. P,P,Z
5 18.05.2019 SOBOTA 12.30 DOM RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKKI 2008 BIELICA 2:1 ZWYC.
6 18.05.2019 SOBOTA 09.00 WYJAZD GKS 1962 JASTRZĘBIE ZDRÓJ 2007 DŁUGOSZ 3:1 PORAŻ.
7 18.05.2019 SOBOTA 10.00 DOM UNIA RACIBÓRZ 2006 MOŚCICKI ARTUR 2:1 ZWYC.
8 19.05.2019 NIEDZIELA 12.30 DOM UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 2005 JORDAN 4:1 ZWYC.
9 19.05.2019 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD GÓRNIK RADLIN JUNIORZY MOŚCICKI ROBERT 4:2 ZWYC.
10 18.05.2019 SOBOTA 17.00 DOM KS 94 RACHOWICE OKRĘG. BRZOSKA G. 1:0 ZWYC.

 

 
ZAPRASZAMY NA MECZ - KS 94 RACHOWICE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    czwartek, 16 maja 2019 15:06


 

 
HARMONOGRAM GIER NASZYCH DRUŻYN 18.05 - 19.05.2019 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    czwartek, 16 maja 2019 15:03
HARMONOGRAM GIER w dniach 18.05.2019 – 19.05.2019
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE BOISKO NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER
1 19.05.2019 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD RADZIEJÓW SZYB MARCINA TURNIEJ MKS 32 RADZIEJÓW 2011 BRZOSKA G.
2 19.04.2019 NIEDZIELA 14.30 DOM ORLIK MICKIEWICZA TURNIEJ KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 2010 GRUPA II STANIEK
3 18.05.2019 SOBOTA 14.00 WYJAZD ORLIK KROSTOSZOWICE TURNIEJ WINNERS GOŁKOWICE 2010 GRUPA I STANIEK
4 18.05.2019 SOBOTA 13.30 WYJAZD ORLIK LESZCZYNY BRONIEWSKIEGO TURNIEJ KS LESZCZYNY 2009 BRZOSKA K.
5 18.05.2019 SOBOTA 12.30 DOM ORLIK MICKIEWICZA RYDUŁTOWY RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKKI 2008 BIELICA
6 18.05.2019 SOBOTA 09.00 WYJAZD JASTZRĘBIE ZDRÓJ KOŚCIELNA GKS 1962 JASTRZĘBIE ZDRÓJ 2007 DŁUGOSZ
7 18.05.2019 SOBOTA 10.00 DOM RYDUŁTOWY STADION UNIA RACIBÓRZ 2006 MOŚCICKI ARTUR
8 19.04.2019 NIEDZIELA 12.30 DOM RYDUŁTOWY STADION UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 2005 JORDAN
9 19.05.2019 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD RADLIN BOISKO GÓRNIK RADLIN JUNIORZY MOŚCICKI ROBERT
10 18.05.2019 SOBOTA 17.00 DOM RYDUŁTOWY STADION KS 94 RACHOWICE OKRĘG. BRZOSKA G.

 

 
TESTY SPRAWNOŚCIOWE DO KLAS SPORTOWYCH PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 13 maja 2019 17:33

Informujemy, że wszyscy kandydaci do klas sportowych niezależnie od preferencji, którą wybrali zobowiązani są do udziału w próbie sprawności fizycznej.

Test odbędzie się 23 maja 2019r. (czwartek) o godzinie 16.00 na obiektach sportowych szkoły przy ulicy Obywatelskiej 30.

Sprawdzian będzie przeprowadzony w następującym zakresie:

- szybkość,
- próba mocy (skok w dal z miejsca),
- technika specjalna (prowadzenie piłki),
- technika specjalna (strzał),
- gra (technika, taktyka, mobilność, mentalność),
- beep test.

Konieczne jest również posiadanie podpisanej przez rodzica (opiekuna prawnego) zgody na udział w testach (do pobrania ze strony szkoły - http://www.zsp2rydultowy.pl/).


 

 

 
WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE CZŁONKÓW KLUBU PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    piątek, 10 maja 2019 16:54

ZARZĄD KLUBU SPORTOWEGO ,,NAPRZÓD” RYDUŁTOWY INFORMUJE, ŻE 24 MAJA 2019 O GODZINIE 17.00 W SALI KONFERENCYJNEJ BUDYNKU ROSIR PRZY UL. GEN. J. BEMA ODBĘDZIE SIĘ WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE CZŁONKÓW KLUBU SPORTOWEGO "NAPRZÓD" RYDUŁTOWY.

 

PORZĄDEK OBRAD WALNEGO ZEBRANIA CZŁONKÓW KLUBU SPORTOWEGO "NAPRZÓD" RYDUŁTOWY:

1. OTWARCIE WALNEGO ZEBRANIA CZŁONKÓW I POWOŁANIE PROTOKOLANTA ZEBRANIA .

2. STWIERDZENIE WAŻNOŚCI OBRAD.

3. WYBÓR PRZEWODNICZĄCEGO ZEBRANIA.

4. ZATWIERDZENIE PORZĄDKU I REGULAMINU ZEBRANIA.

5. WYBÓR KOMISJI UCHWAŁ I KOMISJI WYBORCZEJ.

6. SPRAWOZDANIE ZARZĄDU ZA OKRES SPRAWOZDAWCZY.

7. SPRAWOZDANIE KOMISJI REWIZYJNEJ.

8. GŁOSOWANIE NAD UDZIELENIEM ABSOLUTORIUM ZARZĄDOWI.

9. WYBORY ZARZĄDU – PRZYJĘCIE ILOŚCIOWEGO SKŁADU, ZGŁASZANIE KANDYDATÓW,  WYBORY.

10. WYBORY KOMISJI REWIZYJNEJ – JAK W PKT 10.

11. DYSKUSJA.

12. DYSKUSJA I GŁOSOWANIE DOTYCZĄCE PRZYWRÓCENIA STOWARZYSZENIU NAZWY: GÓRNICZY KLUB SPORTOWY "NAPRZÓD-23" RYDUŁTOWY ORAZ ZMIANY STATUTU.

13. PRZYJĘCIE UCHWAŁ ZEBRANIA .

14.OGŁOSZENIE WYNIKÓW.

15. ZAKOŃCZENIE ZEBRANIA.

 


 

 
ZAPRASZAMY NA WYJAZD - PIERWSZY CHWAŁOLWICE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    wtorek, 07 maja 2019 17:07

 
HARMONOGRAM GIER NASZYCH DRUŻYN 11.05 - 12.05.2019 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    wtorek, 07 maja 2019 16:40
HARMONOGRAM GIER w dniach 11.05.2019 – 12.05.2019
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE BOISKO NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER
1 11.05.2019 SOBOTA 12.30 DOM ORLIK MICKIEWICZA RKP ROW RYBNIK 2008 BIELICA
2 11.05.2019 SOBOTA 11.00 WYJAZD RYBNIK GLIWICKA 72 RKP ROW RYBNIK 2007 DŁUGOSZ
3 12.05.2019 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD ŻORY PAWLIKOWSKIEGO 40 MKS ŻORY 2006 MOŚCICKI ARTUR
4 12.05.2019 NIEDZIELA 10.00 DOM RYDUŁTOWY STADION KS GOSŁAW JEDŁOWNIK JUNIORZY MOŚCICKI ROBERT
5 11.05.2019 SOBOTA 17.00 WYJAZD RYBNIK 1 MAJA 104 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE OKRĘG. BRZOSKA G.

 

 
WYNIKI GIER NASZYCH DRUŻYN 04.05 - 05.05.2019 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    wtorek, 07 maja 2019 15:54
WYNIKI GIER w dniach 04.05.2019 – 05.05.2019  
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER WYNIK
1 4.05.2019 SOBOTA 10.00 WYJAZD TURNIEJ RKP ROW RYBNIK 2011 BRZOSKA G. Z,Z,Z
2 5.05.2019 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD TURNIEJ GKS 1962 JASTRZĘBIE ZDRÓJ 2010 GRUPA B STANIEK Z,Z,P
3 4.05.2019 SOBOTA 10.00 WYJAZD TURNIEJ MKS 32 RADZIEJÓW 2010 GRUPA A WOJTKOWIAK Z,Z,Z
4 4.05.2019 SOBOTA 10.00 WYJAZD MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2009 BRZOSKA K. Z,Z,Z
5 4.05.2019 SOBOTA 12.30 DOM MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2008 BIELICA 8:4 PORAŻ.
6 5.05.2019 NIEDZIELA 13.00 WYJAZD MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 2007 DŁUGOSZ 4:1 ZWYC.
7 4.05.2019 SOBOTA 10.00 DOM MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 2006 MOŚCICKI ARTUR 5:0 PORAŻ.
8 5.05.2019 NIEDZIELA 12.30 DOM UKS SP WINNERS GOŁKOWICE 2005 JORDAN 3:2 ZWYC.
9 5.05.2019 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD KS 1905 KRZANOWICE JUNIORZY MOŚCICKI ROBERT 4:0 ZWYC.
10 4.05.2019 SOBOTA 17.00 DOM TĘCZA WIELOWIEŚ OKRĘG. BRZOSKA G. 3:3

 

 
ZAPRASZAMY NA MECZ - TĘCZA WIELOWIEŚ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    czwartek, 02 maja 2019 16:10


 

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 6 z 61
Premium joomla themes

Sponsorzy klubu

ZOSTAŃ CZŁONKIEM KLUBU

GKS "NAPRZÓD-23" RYDUŁTOWY

DEKLARACJA


Doradztwo Podatkowe DELTA

 

 

 

 

Partnerzy klubu