INFO:

 


Mikołowski Bank Spółdzielczy

Nr. konta: 40 8436 0003 0101 0427 4225 0002


POSTAW 1% NA NAPRZÓD

KRS 0000001681


SZKOŁA TALENTÓW:


PIERWSZA DRUŻYNA

NAJBLIŻSZY MECZ:

SOBOTA, 21.03.2020
GODZ. 15.30

17 KOLEJKA KLASY "A"
 

GOSPODARZ GOŚCIE

NAPRZÓD -23 RYDUŁTOWY

DECOR BEŁK II


OSTATNI MECZ:

 

5

1

POLONIA NIEWIADOM

NAPRZÓD-23 RYDUŁTOWY 


NASZE PROFILE:

STATYSTYKI:

PROFIL:

KANAŁ TV:

PROFIL:


"Szkolenie w zakresie

sportu - piłki nożnej"

od marca 2019 roku

do grudnia 2019 roku

jest współfinansowane

w kwocie 92 000,00 zł

z budżetu:

 

Online:

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 

Logowanie



LICZNIK ODWIEDZIN

Dzisiaj17
Wczoraj47
Wizyt w tygodniu160
Wizyt w miesiącu1056
Wszystkie210796

VCNT - Visitorcounter

TABELA

TABELA A KLASA ŚLZPN

źródło: http://www.90minut.pl

 


 
WYNIKI GIER NASZYCH DRUŻYN 24.05 - 25.05.2019 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 26 sierpnia 2019 17:43
WYNIKI GIER w dniach 24.08.2019 – 25.08.2019  
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER WYNIK
1 24.08.2019 SOBOTA 12.00 WYJAZD MKS ŻORY 2006 MOŚCICKI ARTUR 6:3 ZWYC.
2 24.08.2019 SOBOTA 12.00 DOM MKS ŻORY 2005 MOŚCICKI ROBERT 4:1 ZWYC.
3 24.08.2019 SOBOTA 17.00 DOM GWIAZDA SKRZYSZÓW KLASA „A” BRZOSKA G. 2:0 PORAŻ.

 

 
HARMONOGRAM GIER NASZYCH DRUŻYN 27.08 - 01.09.2019 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 26 sierpnia 2019 17:31
HARMONOGRAM GIER w dniach 27.08.2019 – 01.09.2019
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE BOISKO NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER
1 31.08.2019 SOBOTA 11.00 DOM ORLIK KOCHANOWSKIEGO RYDUŁTOWY LKS ZRYW JASTRZĘBIE – BZIE 2009 II BRZOSKA K.
2 31.08.2019 SOBOTA 12.00 WYJAZD BAGIENKO CHROBREGO 125 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW 2009 I BRZOSKA K.
3 1.09.2019 NIEDZIELA 11.30 WYJAZD CZERWIONKA WOLNOŚCI 2A MKS MOSIR CZERWIONKA 2008 WOJTKOWIAK
4 1.09.2019 NIEDZIELA 13.00 WYJAZD JASTZRĘBIE ZDRÓJ KOŚCIELNA GKS 1962 JASTRZĘBIE ZDRÓJ 2007 DŁUGOSZ
5 28.08.2019 ŚRODA 17.00 DOM RYDUŁTOWY STADION WSP WODZISŁAW 2006 MOŚCICKI ARTUR
6 1.09.2019 NIEDZIELA 12.30 WYJAZD CIESZYN „POD WAŁKĄ” KANTORA ADOLFA 10 CKS PIAST CIESZYN 2006 MOŚCICKI ARTUR
7 27.08.2019 WTOREK 17.00 WYJAZD JASTZRĘBIE ZDRÓJ KOŚCIELNA GKS 1962 JASTRZĘBIE ZDRÓJ 2005 ADAMCZYK
8 31.08.2019 SOBOTA 09.00 WYJAZD RYBNIK GLIWICKA RKP ROW RYBNIK 2005 ADAMCZYK
9 28.08.2019 ŚRODA 17.00 WYJAZD JEJKOWICE POPRZECZNA 3A LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE JUNIORZY MOŚCICKI ROBERT
10 1.09.2019 NIEDZIELA 10.00 DOM RYDUŁTOWY STADION KS DECOR BEŁK JUNIORZY MOŚCICKI ROBERT
11 31.08.2019 SOBOTA 16.00 WYJAZD RYBNIK GRABOWNIA SKOWRONKÓW JEDNOŚĆ GRABOWNIA KLASA A BRZOSKA G.

 

 
ZAPRASZAMY NASZYCH KIBICÓW DO WSPIERANIA NASZEGO PARTNERA GÓRNIKA ZABRZE. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    czwartek, 22 sierpnia 2019 08:58


 


 

 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW NA MECZ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    środa, 21 sierpnia 2019 12:22

 
ZAPRASZAMY NA MECZ W I RUNDZIE PUCHARU POLSKI PODOKRĘGU RYBNIK PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 12 sierpnia 2019 15:24

 
I KOLEJKA KLASY "A" SEZON 2019/2020 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    niedziela, 11 sierpnia 2019 13:38

   W dniu wczorajszym nasza drużyna seniorów zainaugurowała sezon 2019/2020. Na naszym obiekcie podejmowaliśmy Polonie Niewiadom. Bramki zdobyli Sebastian Margeciok x 2 oraz Śleziak K.

.

 
AKTUALIZACJA DLA ROCZNIKA 2010 ORAZ 2005 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    niedziela, 11 sierpnia 2019 12:24
TYGODNIOWY PLAN TRENINGÓW DRUŻYN NAPRZÓD od 12.08.2019 do 31.10.2019 r.
TRENER PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
Paweł Staniek
Rocznik 2012
Tel. 698 112 050
16.00-18.00 ORLIK Obywatelska     16.00-17.30 STADION 16.00-18.00 ORLIK Obywatelska
Grzegorz Brzoska
Rocznik 2011
Tel. 508 551 876
16.00 – 17.30 ORLIK Mickiewicza   16.00-17.30 ORLIK Obywatelska   16.00 – 17.30 ORLIK Mickiewicza
Remigiusz Danel
Rocznik 2010
Tel. 512 279 449
  16.00-17.30 ORLIK Kochanowskiego 16.00 – 17.30 ORLIK Mickiewicza   17.30-19.00 ORLIK Mickiewicza
Krzysztof Brzoska
Rocznik 2009
Tel. 517 090 335
17.30-19.00 ORLIK Mickiewicza 16.00-17.30 STADION 16.00-17.30 STADION 15.30 – 17.30 ORLIK Mickiewicza  
Łukasz Wojtkowiak
Rocznik 2008
Tel. 606 399 964
16.00-17.30 STADION 17.30-19.00 ORLIK Kochanowskiego 16.00-17.30 STADION   16.00-17.30 STADION
Dariusz Długosz
Rocznik 2007
Tel. 505 734 657
  16.00-17.30 STADION 17.30-19.00 ORLIK Mickiewicza 16.00-17.30 STADION 16.00-17.30 STADION
Artur Mościcki
Rocznik 2006
Tel. 512 457 909
17.00-18.30 STADION  

17.00-18.30

STADION

17.30-19.00 ORLIK Kochanowskiego

17.00-18.30

STADION

Rafał Adamczyk
Rocznik 2005
Tel. 798 868 267
17.00-18.30 STADION

17.30-19.00

STADION

17.00-18.30 STADION 17.00-18.30 STADION  
Robert Mościcki
Rocznik 2004
Tel. 663 683 841
  17.30-19.00 STADION 17.30-19.00 STADION 17.30-19.00 STADION 17.30-19.00 STADION
Grzegorz Brzoska Seniorzy Tel. 508 551 876 18.30-20.00 STADION   18.30-20.00 STADION   18.30-20.00 STADION

 

 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA MECZ!!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    piątek, 09 sierpnia 2019 10:53

No to zaczynamy sezon 2019/2020.
Serdecznie zapraszamy na mecz.
Od tego sezonu zachęcamy do zakupu karnetu na rundę jesienną + mecze w Pucharze Polski w cenie 50 zł. Karnety będą w sprzedaży przed meczem w sekretariacie klubu oraz podczas jutrzejszego meczu.
Cała Naprzód!


 

 
NOWY HARMONOGRAM TRENINGÓW OD 22.07.2019 R. DO 02.08.2019 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    środa, 24 lipca 2019 20:55
TYGODNIOWY PLAN TRENINGÓW DRUŻYN NAPRZÓD od 22.07.2019 do 02.08.2019 r.
TRENER PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
Grzegorz Brzoska
Rocznik 2011
Tel. 508 551 876
16.00-17.30 STADION   16.00-17.30 STADION   16.00-17.30 STADION
Remigiusz Danel
Rocznik 2010
Tel. 512 279 449
15.30-17.00 STADION   15.30-17.00 STADION 15.30-17.00 STADION  
Krzysztof Brzoska
Rocznik 2009
Tel. 517 090 335
15.30-17.00 STADION 15.30-17.00 STADION   15.30-17.00 STADION  
Łukasz Wojtkowiak
Rocznik 2008
Tel. 606 399 964
  17.00-18.30 STADION 17.00-18.30 STADION   15.30-17.00 STADION
Dariusz Długosz
Rocznik 2007
Tel. 505 734 657
  15.30-17.00 STADION   15.30-17.00 STADION  
Artur Mościcki
Rocznik 2006
Tel. 512 457 909
17.00-18.30 STADION   17.00-18.30 STADION   17.00-18.30 STADION
Rafał Adamczyk
Rocznik 2005
Tel. 798 868 267
  17.00-18.30 STADION   17.00-18.30 STADION 17.00-18.30 STADION
Robert Mościcki
Rocznik 2004
Tel. 663 683 841
17.00-18.30 STADION 17.00-18.30 STADION   17.00-18.30 STADION 17.00-18.30 STADION
Grzegorz Brzoska Seniorzy Tel. 508 551 876 18.30-20.00 STADION   18.30-20.00 STADION   18.30-20.00 STADION


 

 
ZAPRASZAMY NA MECZ GÓRNIKA ZABRZE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    piątek, 19 lipca 2019 10:25

ZA

 
WYNIKI GIER NASZYCH DRUŻYN 15.06 - 16.06.2019 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    wtorek, 18 czerwca 2019 20:18
WYNIKI GIER w dniach 15.06.2019 – 16.06.2019    
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER WYNIK
1 15.06.2019 SOBOTA 10.00 WYJAZD UKS WINNERS GOŁKOWICE 2005 JORDAN 3:3
2 16.06.2019 NIEDZIELA 10.00 DOM KS 1905 KRZANOWICE JUNIORZY MOŚCICKI ROBERT 5:3 ZWYC.
3 15.06.2019 SOBOTA 13.00 DOM SOŚNICA GLIWICE OKRĘG. BRZOSKA G. 2:2

 

 
ZARZĄD KLUBU ZAPRASZA NA MECZ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    wtorek, 11 czerwca 2019 21:01

 
HARMONOGRAM GIER NASZYCH DRUŻYN 15.06 - 16.06.2019 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    wtorek, 11 czerwca 2019 20:43
HARMONOGRAM GIER w dniach 15.06.2019 – 16.06.2019
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE BOISKO NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER
1 15.06.2019 SOBOTA 10.00 WYJAZD GODÓW BOISKO UKS WINNERS GOŁKOWICE 2005 JORDAN
2 16.06.2019 NIEDZIELA 10.00 DOM RYDUŁTOWY STADION KS 1905 KRZANOWICE JUNIORZY MOŚCICKI ROBERT
3 15.06.2019 SOBOTA 13.00 DOM RYDUŁTOWY STADION SOŚNICA GLIWICE OKRĘG. BRZOSKA G.

 

 
WYNIKI GIER NASZYCH DRUŻYN 05.06 -09.06.2019 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    wtorek, 11 czerwca 2019 09:51
WYNIKI GIER w dniach 05.06.2019 – 09.06.2019    
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER WYNIK
1 9.06.2019 NIEDZIELA 14.30 DOM TURNIEJ NAPRZÓD RYDUŁTOWY 2011 BRZOSKA G. P,Z,P
2 9.06.2019 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD TURNIEJ KS LESZCZYNY 2010 GRUPA II STANIEK P,P,P
3 9.06.2019 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD TURNIEJ ODRA CENTRUM WODZISŁAW 2010 GRUPA I STANIEK Z,Z,Z
4 8.06.2019 SOBOTA 12.30 DOM TURNIEJ NAPRZÓD RYDUŁTOWY 2009 BRZOSKA K. Z,R,Z
5 5.06.2019 ŚRODA 17.30 DOM KS GÓRNIK RADLIN 2008 BIELICA 4:4
6 8.06.2019 SOBOTA 13.00 WYJAZD MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW 2008 BIELICA 9:0 PORAŻ.
7 8.06.2019 SOBOTA 12.00 DOM MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW 2007 DŁUGOSZ 3:1 ZWYC.
8 8.06.2019 SOBOTA 09.30 WYJAZD MKS MOSIR CZERWIONKA 2006 MOŚCICKI ARTUR 4:3 ZWYC.
9 5.06.2019 ŚRODA 17.00 DOM KS 1905 KRZANOWICE 2005 JORDAN 2:1 ZWYC.
10 9.06.2019 NIEDZIELA 12.30 DOM ZAMECZEK CZERNICA 2005 JORDAN 2:0 ZWYC.
11 8.06.2019 SOBOTA 10.00 WYJAZD JEDNOŚĆ JEJKOWICE JUNIORZY MOŚCICKI ROBERT 7:1 ZWYC.
12 8.06.2019 SOBOTA 16.00 WYJAZD PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE OKRĘG. BRZOSKA G. 1:0 PORAŻ.

 

 
ZATRUDNIMY TRENERÓW PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    wtorek, 11 czerwca 2019 09:04

GKS "Naprzód-23" Rydułtowy zatrudni trenerów z uprawnieniami do prowadzenia drużyn dziecięco-młodzieżowych. Mile widziane wykształcenie pedagogiczne. Osoby zainteresowane pracą w naszym klubie prosimy o kontakt z trenerem koordynatorem Robertem Mościckim pod numerem telefonu 663 683 841.

 

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 6 z 62
Premium joomla themes

Sponsorzy klubu

ZOSTAŃ CZŁONKIEM KLUBU

GKS "NAPRZÓD-23" RYDUŁTOWY

DEKLARACJA


Doradztwo Podatkowe DELTA

 

 

 

Partnerzy klubu