INFO:

NOWOŚCI:

 

Informujemy, że na czas remontu budynku klubowego do dyspozycji kibiców będzie tylko trybuna kryta i sąsiednie z nią sektory. Kibiców prosimy o parkowanie samochodów przy ul. Bema. 

Wjazd na obiekt sportowy dla drużyn gości i sędziów bramą nr 2 od strony ogródków działkowych. 


NR KONTA: BANK SPÓŁDZIELCZY W WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM 

28 8468 0000 0010 0027 4225 0001


POSTAW 1% NA NAPRZÓD

KRS 0000001681


SZKOŁA TALENTÓW:


PIERWSZA DRUŻYNA

NAJBLIŻSZY MECZ:

NIEDZIELA, 11.11.2018
GODZ. 14.00

15 KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ
II GRUPY ŚLĄSKIEGO ZPN

3

0

SOŚNICA

GLIWICE

NAPRZÓD

RYDUŁTOWY

OSTATNI MECZ:

2

1

NAPRZÓD

RYDUŁTOWY

PRZYSZŁOŚĆ

CIOCHOWICE


NASZE PROFILE:

STATYSTYKI:

PROFIL:

KANAŁ TV:

PROFIL:


"Szkolenie w zakresie

sportu - piłki nożnej"

od marca 2019 roku

do grudnia 2019 roku

jest współfinansowane

w kwocie 92 000,00 zł

z budżetu:

Online:

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

Logowanie



LICZNIK ODWIEDZIN

Dzisiaj5
Wczoraj63
Wizyt w tygodniu280
Wizyt w miesiącu763
Wszystkie178306

VCNT - Visitorcounter

TABELA

TABELA GR. II ŚLZPN

źródło: www.90minut.pl


 
screen shot 11-29-16 at 09.12 pm.jpg
19 KOLEJKA SEZONU 2017/2018 LIGI OKRĘGOWEJ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    niedziela, 08 kwietnia 2018 10:04

Składy:

Więcej…
 
HARMONOGRAM GIER NASZYCH DRUŻYN 05.04 - 08.04.2018 R PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    wtorek, 03 kwietnia 2018 17:53
HARMONOGRAM GIER w dniach 05.04.2018 – 08.04.2018
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER
1 8.04.2018 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD MOSiR JASTRZĘBIE 2010 STANIEK
2 8.04.2018 NIEDZIELA 10.00 WYJAZD CHAMPIONS RYBNIK 2009 BRZOSKA K.
3 7.04.2018 SOBOTA 10.00 WYJAZD FORTECA ŚWIERKLANY 2008 BIELICA
4 7.04.2018 SOBOTA 12.00 DOM MKS CZERWIONKA 2007 BRZOSKA G.
5 7.04.2018 SOBOTA 13.00 WYJAZD MKS CZERWIONKA 2006 MOŚCICKI ARTUR
6 7.04.2018 SOBOTA 11.30 DOM MKS ŻORY 2005 JORDAN
7 7.04.2018 SOBOTA 10.00 WYJAZD ODRA WODZISŁAW 2004  
8 5.04.2018 CZWARTEK 17.00 DOM ROW RYBNIK 2003 MOŚCICKI ROBERT
8 7.04.2018 SOBOTA 10.00 WYJAZD ZAPORA WAPIENNICA 2003 MOŚCICKI ROBERT
9 8.04.2018 NIEDZIELA 10.00 DOM GÓRNIK RADLIN 01/02 DŁUGOSZ
10 8.04.2018 NIEDZIELA 17.00 WYJAZD ROW RYBNIK OKRĘG. MASŁOWSKI

 

 
ŚWIĘTA WIELKANOCNE 2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    niedziela, 01 kwietnia 2018 10:07

 

Zarząd Klubu Sportowego "NAPRZÓD" Rydułtowy życzy pracownikom klubu,

zawodnikom i ich rodzinom oraz wszystkim sympatykom

 

 


 

 
18 KOLEJKA SEZONU 2017/2018 LIGI OKRĘGOWEJ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    czwartek, 29 marca 2018 17:01

 

KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - LKS RASZCZYCE 1:0

 

BRAMKA DLA NAPRZODU: KRZYSZTOF ŚLEZIAK

 


 

 
NOWY HARMONOGRAM TRENINGÓW PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    piątek, 30 marca 2018 15:01
TYGODNIOWY PLAN TRENINGÓW DRUŻYN NAPRZÓD od 03.04.2018 do 30.06. 2018
TRENER PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
Paweł Staniek
Rocznik 2010
Tel. 698 112 050
16.00 – 17.30 ORLIK MICKIEWICZA 15.30-17.30 ORLIK KOCHANOWSKIEGO   15.30-17.30 ORLIK OBYWATELSKA  
Krzysztof Brzoska
Rocznik 2009
Tel. 517 090 335
  15.30 – 17.00 STADION 15.30-17.30 ORLIK OBYWATELSKA   15.30-17.30 ORLIK KOCHANOWSKIEGO
Patryk Bielica
Rocznik 2008
Tel. 510 843 049
15.30-17.30 ORLIK OBYWATELSKA   16.00 – 17.30 ORLIK MICKIEWICZA 16.00 – 17.30 ORLIK MICKIEWICZA  
Grzegorz Brzoska
Rocznik 2007
Tel. 508 551 876
16.00 – 17.30 STADION   17.30 – 19.00 ORLIK MICKIEWICZA 17.30 – 19.00 ORLIK MICKIEWICZA  
Artur Mościcki
Rocznik 2006
Tel. 512 457 909
16.00 – 17.30 STADION 17.30-19.00 ORLIK KOCHANOWSKIEGO 16.00 – 17.30 STADION   16.00 – 17.30 STADION
Grzegorz Jordan
Rocznik 2005
Tel. 509 227 348
17.30 – 18.30 ORLIK MICKIEWICZA

17.00 -18.30

STADION

  16.30 – 18.00 STADION

17.00 -18.30

STADION

Robert Mościcki
Rocznik 2003/2004
Tel. 663 683 841
17.30 – 19.00 STADION 17.30 – 19.00 STADION   17.30 – 19.00 STADION 17.30-19.00 ORLIK KOCHANOWSKIEGO
Dariusz Długosz
Rocznik 2001/2002
Tel. 505 734 657
18.00 – 19.30 STADION   18.00 – 19.30 STADION 18.00 – 19.30 STADION 18.00 – 19.30 STADION
Mieczysław Masłowski Seniorzy Tel. 505 370 919 18.30 – 20.00 ORLIK MICKIEWICZA   18.30 – 20.00 STADION 18.30 – 20.00 STADION  
Krzysztof Dudek Trening bramkarski tel: 691 912 960 16.00 – 18.00 SALA, ORLIK SP 3   16.00 – 18.00 SALA, ORLIK SP 3    

 

 
WYNIKI MECZY W DNIACH OD 25.03 - 26.03.2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    środa, 28 marca 2018 18:51
WYNIKI GIER w dniach 25.03.2018 – 26.03.2018
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER WYNIK
1 25.03.2018 NIEDZIELA 10.00 DOM UNIA RACIBÓRZ III LIGA 2004 MOŚCICKI ROBERT 4:0 ZWYC.
2 25.03.2018 NIEDZIELA 09.00 WYJAZD GKS 1962 JASTRZĘBIE II LIGA MOŚCICKI ROBERT 1:2 PORAŻ.
3 25.03.2018 NIEDZIELA 10.00 DOM GRANICA RUPTAWA III LIGA 01/02 DŁUGOSZ 1:4 PORAŻ.
4 24.03.2018 SOBOTA 15.30 WYJAZD RYMER RYBNIK LIGA OKRĘG. MASŁOWSKI 1:3 ZWYC.

 

 
17 KOLEJKA SEZONU 2017/2018 LIGI OKRĘGOWEJ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 26 marca 2018 16:21

Składy:

Więcej…
 
SPARING Z APN ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 19 marca 2018 20:19

Wykorzystując sytuację z przełożeniem 1 kolejki w lidze okręgowej, rozegraliśmy sparing z występującą w lidze okręgowej Odrą Wodzisław. Mecz zakończył się remisem 2:2, bramki zdobyli Artur Mościcki oraz Mateusz Kołodziejczyk.

Wystąpiliśmy w składzie: K. Jurecki - P. Buliński, P. Kubecki, P. Bielica, K. Gryboś - M. Tlon, K. Elias, P. Margeciok, M. Kołodziejczyk - A. Mościcki, K. Śleziak

Rezerwa: R. Kotala, D. Malgrab, D. Zatylny, Ł. Handschuh


 

 
MECZE ODWOŁANE ! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    piątek, 16 marca 2018 11:08

MECZE PIERWSZEJ KOLEJKI RUNDY WIOSENNEJ ZOSTAJĄ ODWOŁANE PRZEZ ŚLZPN.

TERMINY ODWOŁANYCH MECZY ZOSTANĄ PODANE W PÓŹNIEJSZYM TERMINIE.

 


 

 
HARMONOGRAM TRENINGÓW OD 12.03 - 31.03.2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 12 marca 2018 16:53
TYGODNIOWY PLAN TRENINGÓW DRUŻYN NAPRZÓD od 12.03.2018 do 31.03. 2018
TRENER PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
Paweł Staniek Rocznik 2010 Tel. 698 112 050  

17.00 -18.30

SP 1

18.40 20-10 SP 1 MAŁA SALA 16.00 – 18.00 SALA OBYWATELSKA  
Krzysztof Brzoska
Rocznik 2009
Tel. 517 090 335

17.00 -18.30

SP 2

  16.00 – 17.30 SALA OBYWATELSKA  

17.00 – 18.30

SP 1

Patryk Bielica
Rocznik 2008
Tel. 510 843 049
16.00 – 18.00 SALA OBYWATELSKA   16.00 – 17.00 ORLIK MICKIEWICZA

16.00 -17.30

SP 1

 
Grzegorz Brzoska
Rocznik 2007
Tel. 508 551 876
16.00 – 17.00 ORLIK MICKIEWICZA  

17.40 – 19.10

SP 1

15.30 – 17.00 ORLIK MICKIEWICZA

17.00 -19.00

SP 2

Artur Mościcki
Rocznik 2006
Tel. 512 457 909

17.00 -18.30

SP 1

16.00 -17.30 ORLIK KOCHANOWSKI 17.00 – 18.30 ORLIK MICKIEWICZA   16.00-17.30 ORLIK KOCHANOWSKI
Grzegorz Jordan
Rocznik 2005
Tel. 509 227 348
17.00 – 18.30 ORLIK MICKIEWICZA

17.30 – 19.00

SP 2

 

18.30 – 20.00

SP 2

17.30 – 19.00 ORLIK KOCHANOWSKI
Robert Mościcki
Rocznik 2003/2004
Tel. 663 683 841
17.00 – 18.30 STADION 17.30-19.00 ORLIK KOCHANOWSKI   17.00 – 18.30 ORLIK MICKIEWICZA 17.00 – 18.30 STADION
Dariusz Długosz
Rocznik 2001/2002
Tel. 505 734 657
18.00 – 19.30 STADION   18.30 – 20.00 ORLIK MICKIEWICZA 18.30 – 20.00 ORLIK MICKIEWICZA 18.00 – 19.30 STADION
Mieczysław Masłowski Seniorzy Tel. 505 370 919 18.30 – 20.00 ORLIK MICKIEWICZA   18.30 – 20.00 STADION   18.30 – 20.00 STADION
Krzysztof Dudek Trening bramkarski tel: 691 912 960 16.00 – 18.00 SALA, ORLIK SP 3   16.00 – 18.00 SALA, ORLIK SP 3    

 

 
SPARING NUMER 6 - NAPRZÓD SYRYNIA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 26 lutego 2018 20:36

NAPRZÓD RYDUŁTOWY NAPRZÓD SYRYNIA 3:4 (3:1)

Bramki: G. Brzoska, D. Klima, Ł. Handschuh

 

Skład: Przemysław Kuczera - Piotr Buliński, Patryk Margeciok, Paweł Kubecki, Dawid Klima - Mateusz Kołodziejczyk, Kamil Elias, Mateusz Kubiniok, Łukasz Handschuh - Grzegorz Brzoska, Krzysztof Śleziak

Rezerwa: Rafał Kotala, Dominik Klingenberg, Kamil Mucha, Wiktor Koś

 

Kolejne debiuty za nami w drużynie seniorów, tym razem zadebiutowali Kamil Mucha oraz Wiktor Koś. Warto zauważyć, że po długiej przerwie spowodowanej kontuzją do składu wrócił Rafał Kotala, życzymy Rafał powodzenia.

 
DZIEŃ KOBIET :) PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    czwartek, 08 marca 2018 00:00

 

Z okazji Dnia Kobiet zarząd klubu, trenerzy i zawodnicy składają wszystkim paniom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i samych pięknych dni w życiu. Życzymy, by uśmiech rozpromieniał Wasze twarze i byście zawsze czuły się doceniane i kochane :)


 

 
SPARING NUMER 5 - DĄB GASZOWICE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    czwartek, 22 lutego 2018 16:30

NAPRZÓD RYDUŁTOWY - DĄB GASZOWICE  2:3 (2:0)

1:0 Śleziak

2:0 Śleziak

2:1

2:2

2:3

Skład: Kamil Jurecki - Piotr Buliński, Paweł Kubecki, Patryk Margeciok, Patryk Bielica - Marcin Tlon, Kamil Elias, Matuesz Kołodziejczyk, Sebastian Pielczyk - Artur Mościcki, Dawid Zatylny
Rezerwa: Przemysław Kuczera, Krzysztof Śleziak, Mateusz Kubiniok, Dominik Klingenberg

Kolejny debiutant w drużynie seniorów to Dominik Klingenberg, witamy i powodzenia.


 

 
SPARING NUMER 6 - NAPRZÓD SYRYNIA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    wtorek, 20 lutego 2018 19:10

W sobotę 24 lutego drużyna seniorów rozegra kolejny sparing z  drużyną Naprzód Syrynia. Mecz zostanie rozegrany na boisku w Wodzisławiu Śląskim (Budowlanka) o godzinie 17.00


 

 
SPARING NUMER 5 - DĄB GASZOWICE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    wtorek, 20 lutego 2018 10:39

W środę 21 lutego drużyna seniorów rozegra kolejny sparing z IV ligową drużyną Dąb Gaszowice. Mecz zostanie rozegrany na boisku w Rybniku - Kamieniu o godzinie 20.00


 

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 7 z 54
Premium joomla themes

Sponsorzy klubu

ZOSTAŃ CZŁONKIEM KLUBU

KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY

DEKLARACJA


Doradztwo Podatkowe DELTA

Partnerzy klubu

 


Kalendarz