INFO:

 


Mikołowski Bank Spółdzielczy

Nr. konta: 40 8436 0003 0101 0427 4225 0002


POSTAW 1% NA NAPRZÓD

KRS 0000001681


SZKOŁA TALENTÓW:


PIERWSZA DRUŻYNA

NAJBLIŻSZY MECZ:

SOBOTA, 15.06.2019
GODZ. 13.00

30 KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ
II GRUPY ŚLĄSKIEGO ZPN

-

-

NAPRZÓD

RYDUŁTOWY

SOŚNICA

GLIWICE

OSTATNI MECZ:

1

0

PRZYSZŁOŚĆ

CIOCHOWICE

NAPRZÓD

RYDUŁTOWY


NASZE PROFILE:

STATYSTYKI:

PROFIL:

KANAŁ TV:

PROFIL:


"Szkolenie w zakresie

sportu - piłki nożnej"

od marca 2019 roku

do grudnia 2019 roku

jest współfinansowane

w kwocie 92 000,00 zł

z budżetu:

Online:

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 

Logowanie



LICZNIK ODWIEDZIN

Dzisiaj7
Wczoraj65
Wizyt w tygodniu124
Wizyt w miesiącu1007
Wszystkie188962

VCNT - Visitorcounter

TABELA

TABELA GR. II ŚLZPN

źródło: http://www.90minut.pl

 


 
screen shot 09-16-16 at 09.10 am.jpg
2 KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ 2018/19 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    środa, 15 sierpnia 2018 08:23


 

 
1 KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ 2018/19 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    sobota, 11 sierpnia 2018 14:15


 

 
HARMONOGRAM TRENINGÓW NASZYCH DRUŻYN OD 30.10.2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    czwartek, 02 sierpnia 2018 08:46
TYGODNIOWY PLAN TRENINGÓW DRUŻYN NAPRZÓD od 30.10.2018 do 30.11.2018
TRENER PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
Grzegorz Brzoska
Rocznik 2011
Tel. 508 551 876
17.00-19.00 ORLIK, SALA Obywatelska   16.00-18.00 ORLIK, SALA Obywatelska 16.00-18.00 ORLIK, SALA Obywatelska 16.00-17.30 HALA STADION
Paweł Staniek
Rocznik 2010
Tel. 698 112 050
15.30-17.00 HALA STADION 16.00-19.00 SALA SP 4     16.00-18.00 SALA SP 2
Krzysztof Brzoska
Rocznik 2009
Tel. 517 090 335
15.30-17.00 ORLIK Mickiewicza 15.30-17.30 HALA STADION   16.30-18.30 SP 1 SALA  
Patryk Bielica
Rocznik 2008
Tel. 510 843 049
17.00-18.30 SP 1 SALA   16.00-17.30 ORLIK Mickiewicza 17.30 – 19.00 HALA STADION  
Dariusz Długosz
Rocznik 2007
Tel. 505 734 657
  16.00 – 17.30 ORLIK Kochanowskiego 16.00-17.30 HALA STADION 16.00-17.30 HALA STADION 17.00-18.30 SP 1 SALA
Artur Mościcki
Rocznik 2006
Tel. 512 457 909
17.00 – 18.30 HALA STADION 17.30-19.00 SP 1 SALA 17.00-18.30 ORLIK Mickiewicza   17.30 – 19.00 ORLIK Kochanowskiego
Grzegorz Jordan
Rocznik 2005
Tel. 509 227 348
17.00-18.30 SP 2 SALA 17.30 – 19.00 HALA STADION   16.00-17.30 ORLIK Mickiewicza 18.00-19.30 SP 2 SALA
Robert Mościcki
Rocznik 2004
Tel. 663 683 841
18.30 – 20.00 HALA STADION 17.30 – 19.00 ORLIK Kochanowskiego   17.30-19.00 ORLIK Mickiewicza 17.30 – 19.00 HALA STADION

Mieczysław Masłowski 2002/2003

Tel. 505 370 919

17.00-18.30 ORLIK Mickiewicza 19.00 – 20.30 HALA STADION   19.00 – 20.30 HALA STADION 17.00-18.30 STADION

Mieczysław Masłowski Seniorzy

Tel. 505 370 919

18.30 – 20.00 ORLIK Mickiewicza   18.30-20.00 STADION   18.30-20.00 STADION

 

 
WYJAZD NA II TURNUS - STRONIE ŚLĄSKIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    sobota, 28 lipca 2018 15:36

Wyjazd na II turnus obozu do Stronia Śląskiego we wtorek 31.07.2018 r. o godzinie 8:00. Zbiórka pod zegarem.

 
SPARING Z ZUCH ORZEPOWICE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    piątek, 20 lipca 2018 09:24

Informujemy, że w najbliższą sobotę 21.07.2018 r. o godzinie 16.00 nasza drużyna seniorów rozegra kolejny sparing, przeciwnikiem będzie Zuch Orzepowice. Mecz rozegrany zostanie w Rydułtowach na stadionie przy ul. gen. Józefa Bema 126C.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszej drużynie. 

Kolejny sparing rozegramy w poniedzialek 23.07.2018 r. o godzinie 18.00 w Marklowicach z tamtejszą Polonią,  na który również zapraszamy naszych kibiców.

 

 
SPOTKANIE ORGANIZACYJNE - OBÓZ SPORTOWY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    wtorek, 17 lipca 2018 07:16

W dniu 23.07. 2018 r. (poniedziałek) o godzinie 18.00 odbędzię się spotkanie organizacyjne związane z wyjazdem na obóz sportowy do Stronia Śląskiego.

Spotkanie odbędzie się na stadionie pod krytą trybuną. Obecność obowiązkowa !

 
SPARING - NAPRZÓD CZYŻOWICE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    sobota, 14 lipca 2018 12:38

Kolejny sparing za nami. Gościliśmy drużynę Naprzodu Czyżowice, który gra w III grupie ligi okręgowej. 

Naprzód Rydułtowy - Naprzód Czyżowice 2:3

Bramki dla naszego zdobyli: Paweł Kubecki, Sebastian Pielczyk

Skład: Pozimski - Kubecki, zawodnik testowany, Kotala, Malgrab - Gryboś, Brzoska, Bielica, Handschuh - Mościcki, Śleziak

W drugiej połowie grali: Jurecki, Pielczyk, zawodnik testowany.


 

 
PLAN SPARINGÓW DRUŻYNY SENIORÓW PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    sobota, 07 lipca 2018 19:20

Plan sparingów naszej drużyny w przygotowaniach do sezonu 2018/2019

1. 13.07.2018 r. (piątek) - Naprzód Czyżowice godz. 18.30 - Rydułtowy

2. 21.07.2018 r. - Zuch Orzepowice (godzina i miejsce do ustalenia)

3. 23.07.2018 r. - Polonia Marklowice (godzina i miejsce do ustalenia)

4. 25.07.2018 r. - Czarni Gorzyce (godzina i miejsce do ustalenia)

5. 28.07.2018 r. - Naprzód Syrynia  (godzina i miejsce do ustalenia)

6. 04.08.2018 r. - Rafako Racibórz (godzina i miejsce do ustalenia)


 

 
PIERWSZY SPARING DRUŻYNY SENIORÓW PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    sobota, 07 lipca 2018 19:49

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy pierwszy sparing w przygotowaniach do sezonu 2018/2019. Zmierzyliśmy się z IV ligowym Chemikiem Kędzierzyn na wyjeździe remisując 1:1, bramkę zdobył po powrocie z wypożyczenia Sebastian Margeciok.

Wystąpiliśmy w składzie:

Pozimski - Buliński, Kotala, zawodnik testowany, Kubecki - Handschuch, Elias, Margeciok Patryk, zawodnik testowany - Margeciok Sebastian, Śleziak

W drugiej połowie grali: Malgrab, Gryboś, Mościcki, zawodnik testowany.


 

 
KOLEJNY SEZON W GRUPIE II LIGI OKRĘGOWEJ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    sobota, 07 lipca 2018 19:33

W kolejnym sezonie 2018/2019 będziemy grać w II grupie ligi okręgowej.

ZINA KLASA OKRĘGOWA GRUPA 2

1 GKS PIAST II GLWICE S.A. SPADEK z IV ligi grupy 1

2 LKS UNIA KSIĄŻENICE

3 LKS ORZEŁ MOKRE

4 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE

5 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY

6 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE

7 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ

8 KS RYMER RYBNIK

9 KS ROW II 1964 RYBNIK

10 KS 94 RACHOWICE

11 LKS ZAMECZEK CZERNICA przeniesiono z grupy 3

12 MKSR CZARNI PYSKOWICE AWANS z Klasy A Podokręg Zabrze

13 KS SOŚNICA GLIWICE AWANS z Klasy A Podokręg Zabrze

14 ŚKS NAPRZÓD LIPINY AWANS z Klasy A Podokręg Katowice

15 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE AWANS z Klasy A Podokręg Rybnik

16 MKS CZERWIONKA AWANS z Klasy A Podokręg Rybnik


 

 
NABÓR ZAWODNIKÓW DO DRUŻYNY ROCZNIKA 2002 I MŁODSI PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    wtorek, 26 czerwca 2018 16:37


 

 
SPARING Z GÓRNIKIEM ZABRZE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    niedziela, 17 czerwca 2018 15:45

W poniedziałek 18.06.2018 r.  o godzinie 13.00 na stadionie w Rydułtowach, będziemy gościć Górnik Zabrze. Sparing z rówieśnikami z Zabrza rozegrają trampkarze z rocznika 2003/2004. Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszym młodym zawodnikom.


 

 
WYNIKI GIER NASZYCH DRUŻYN 12.06 - 17.06.2018 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    niedziela, 17 czerwca 2018 11:08
WYNIKI GIER w dniach 12.06.2018 – 17.06.2018
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER WYNIK
1 12.06.2018 WTOREK 18.00 WYJAZD ISKRA PSZCZYNA 03/04 MOŚCICKI ROBERT 3:3
2 15.06.2018 PIĄTEK 18.00 WYJAZD ORZEŁ MOSZCZENICA 2004 MOŚCICKI ROBERT 1:0 ZWYC.
3 16.06.2018 SOBOTA 09.00 DOM BESKID SKOCZÓW 03/04 MOŚCICKI ROBERT 1:1
4 17.06.2018 NIEDZIELA 10.00 DOM SYGNAŁY GOTARTOWICE 01/02 DŁUGOSZ 3:1 PORAŻ.

 

 
AWANS DO II LIGI WOJEWÓDZKIEJ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 11 czerwca 2018 18:47

Miło nam poinformować, że nasza drużyna trampkarzy młodszych wygrywając w dniu dzisiejszym mecz z Decor Bełk awansowała do II ligi wojewódzkiej. Gratulacje dla drużyny oraz trenera.


 

 
HARMONOGRAM GIER NASZYCH DRUŻYN 12.06 - 17.06.2018 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 11 czerwca 2018 18:33
HARMONOGRAM GIER w dniach 12.06.2018 – 17.06.2018
L.P DATA DZIEŃ GODZINA MECZU MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY KLASA TRENER
1 12.06.2018 WTOREK 18.00 WYJAZD ISKRA PSZCZYNA 03/04 MOŚCICKI ROBERT
2 15.06.2018 PIĄTEK 18.00 WYJAZD ORZEŁ MOSZCZENICA 2004 MOŚCICKI ROBERT
3 16.06.2018 SOBOTA 09.00 DOM BESKID SKOCZÓW 03/04 MOŚCICKI ROBERT
4 17.06.2018 NIEDZIELA 10.00 DOM SYGNAŁY GOTARTOWICE 01/02 DŁUGOSZ

 

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 7 z 57
Premium joomla themes

Sponsorzy klubu

ZOSTAŃ CZŁONKIEM KLUBU

KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY

DEKLARACJA


Doradztwo Podatkowe DELTA

Partnerzy klubu