INFO:

NOWOŚCI:

 

Informujemy, że na czas remontu budynku klubowego do dyspozycji kibiców będzie tylko trybuna kryta i sąsiednie z nią sektory. Kibiców prosimy o parkowanie samochodów przy ul. Bema. 

Wjazd na obiekt sportowy dla drużyn gości i sędziów bramą nr 2 od strony ogródków działkowych. 


NR KONTA: BANK SPÓŁDZIELCZY W WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM 

28 8468 0000 0010 0027 4225 0001


POSTAW 1% NA NAPRZÓD

KRS 0000001681


SZKOŁA TALENTÓW:


PIERWSZA DRUŻYNA

NAJBLIŻSZY MECZ:

SOBOTA, 13.10.2018
GODZ. 15.00

11 KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ
II GRUPY ŚLĄSKIEGO ZPN

-

-

KS-94

RACHOWICE

NAPRZÓD

RYDUŁTOWY

OSTATNI MECZ:

0

5

NAPRZÓD

RYDUŁTOWY

PIERWSZY

CHWAŁOWICE


NASZE PROFILE:

STATYSTYKI:

PROFIL:

KANAŁ TV:

PROFIL:


"Szkolenie w zakresie

sportu - piłki nożnej"

od marca 2019 roku

do grudnia 2019 roku

jest współfinansowane

w kwocie 92 000,00 zł

z budżetu:

Online:

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 

Logowanie



LICZNIK ODWIEDZIN

Dzisiaj25
Wczoraj67
Wizyt w tygodniu92
Wizyt w miesiącu940
Wszystkie174307

VCNT - Visitorcounter

TABELA

TABELA GR. II ŚLZPN

źródło: www.90minut.pl


 
screen shot 10-05-16 at 09.37 am.jpg
ROCZNIK 2005
PDF Drukuj Email
Wpisany przez mateeo   
niedziela, 02 listopada 2025 00:00

 

R  O  C  Z  N  I  K   2005

 

alt

TRENER: Grzegorz Jordan

tel. kom. 608 188 230

 

KIEROWNIK: Tomasz Gunia

SKŁAD:

 

 


  •  
  • Kacper Adamczyk
  • Karol Bodziony 
  • Igor Bojdoł
  • Filip Broniszewski
  • Mateusz Czernik
  • Dawid Daniel
  • Dawid Grzonka
  • Szymon Gunia
  • Maksymilian Hoszycki
  • Miłosz Kacprzyk
       
  • Kamil Kolonko
  • Mateusz Kodura
  • Maksymilian Krakowczyk
  • Maciej Ligęza
  •  Wojciech Rybak
  • Sebastian Szlachta
  • Kacper Wisowski
  •  Oliwier Żaba     

https://www.facebook.com/Naprzod2005/?ref=br_rs - 

ZAJRZYJ NA NASZ FANPAGE


Składki płacimy na konto.W tytule podajemy miesiąc składkowy ,rocznik oraz imię i nazwisko zawodnika.

 

NUMER KONTA: Bank Spółdzielczy w Wodzisławiu Śląskim

 

    28 8468 0000 0010 0027 4225 0001
 

 

ROZKŁAD TRENINGÓW

   
Poniedziałek              17.30-18.30    orlik ul.Mickiewicza 
Wtorek         17.00-18.30    stadion
Środa         17.00-18.30    stadion
Piątek         17.00 -18.30   stadion

 

 
Przegrana w Jastrzębiu. PDF Drukuj Email
Wpisany przez g.jordan   
sobota, 13 października 2018 13:24

 

W meczu siódmej kolejki trampkarze musiały uznać wyższość drużyny z Jastrzębia.

 

GKS Jastrzębie Zdrój - Naprzód Rydułtowy               6:1 (2:0)

6:1 Ligęza

 

Pozostałe mecze VII kolejki:

AP Champions II Rybnik - Forteca Świerklany          1:9

RKP ROW II Rybnik - Zameczek Czernica               14.10

 

 
Porażka trampkarzy. PDF Drukuj Email
Wpisany przez g.jordan   
niedziela, 07 października 2018 14:51

 

Wysoką porażką  zakończył się mecz trampkarzy w Świerklanach.

 

Forteca Świerklany - Naprzód Rydułtowy               11:0 (3:0)

 

Skład: Bodziony, Żaba, Daniel, Grzonka, Gunia, Ligęza(k), Kodura, Broniszewski, Rybak, Bojdoł, Krakowczyk, Adamczyk, Lapman, Fojt, Koterwas.

 

Pozostałe mecze VI kolejki:

 

Zameczek Czernica - GKS Jastrzębie Zdrój               2:4

AP Champions II Rybnik - RKP ROW II Rybnik             0:3

 

Tabela:

 

1. LKS Forteca Świerklany                                        8                        18                     57:2

2. KS Naprzód Rydułtowy                                          8                        12                     23:20

3. RKP ROW II Rybnik                                                8                        10                     20:20

4. GKS II Jastrzębie Zdrój                                         8                          7                      18:30

5. AP Champions II Rybnik                                        8                          5                      19:33

6. Zameczek Czernica                                              8                          0                       3:35

 
Pewne zwycięstwo trampkarzy. PDF Drukuj Email
Wpisany przez g.jordan   
sobota, 29 września 2018 11:16

 

W piątej kolejce młodziki pokonały drużynę Zameczku.

 

Zameczek Czernica - Naprzód Rydułtowy                       1:7 (0:4)

 

0:1 Ligęza

0:2 Ligęza

0:3 Broniszewski

0:4 Kolonko (asysta Grzonka)

0:5 Grzonka

1:6 Bojdoł (asysta Gunia)

1:7 Daniel

 

Skład: Szlachta, Rybak, Daniel, Żaba, Gunia, Ligęza(k), Adamczyk, Broniszewski, Bojdoł, Grzonka, Kodura, Kolonko, Krakowczyk, Bodziony

 

Pozostałe mecze V kolejki;

 

AP Champions II Rybnik - GKS II Jastrzębie                    5:5

RKP ROW II Rybnik - Forteca Świerklany                        0:9              

 
Wygrana z Championsami. PDF Drukuj Email
Wpisany przez g.jordan   
niedziela, 23 września 2018 10:35

 

W meczu IV kolejki trampkarze pokonali AP Champions.

 

 

Naprzód Rydułtowy - AP Champions II Rybnik  5:2 (4:1)

 

1:0 Adamczyk

2:0 Hadam

3:0 Bojdoł

4:1 Mazur

5:1 Czernik (karny)

 

Skład: Rumin, Żaba, Daniel, Ligęza, Rybak, Czernik (k), Gunia, Grzonka, Broniszewski, Krakowczyk, Bojdoł, Hadam, Kolonko, Mazur, Markiton, Matusiak, Adamczyk

 

Pozostałe mecze IV kolejki:

 

Forteca Świerklany - Zameczek Czernica            6:0

GKS II Jastrzębie Zdrój - RKP ROW II Rybnik        3:10

 
Zwycięstwo w Rybniku. PDF Drukuj Email
Wpisany przez g.jordan   
niedziela, 16 września 2018 12:23

 

Po ciężkim meczu trampkarze pokonali w Rybniku drugą drużynę RKP.

 

 

RKP ROW II Rybnik - Naprzód Rydułtowy  2:6 (0:2)

 

0:1 Czernik (asysta Grzonka)

0:2 Bojdoł

2:3 Czernik (wolny)

2:4 Czernik (wolny)

2:5 Ligęza (asysta Czernik)

2:6 Bojdoł (asysta Ligęza)

 

Skład: Szlachta, Żaba, Rybak, Kodura, Daniel, Gunia, Ligęza, Broniszewski, Grzonka, Bojdoł, Czernik(k), 

Kolonko, Adamczyk, Hadam, Markiton.

 

Pozostałe mecze III kolejki:

 

Forteca Świerklany - GKS II Jastrzębie Zdrój           10:0

AP Champions II Rybnik - Zameczek Czernica          10:0

 

 

 
Zwycięstwo trampkarzy. PDF Drukuj Email
Wpisany przez g.jordan   
sobota, 08 września 2018 15:48

W drugiej kolejce tramkarze pokonali drużynę jastrzębskiego GKSu.

 

Naprzód Rydułtowy - GKS II Jastrzębie                     3:1 (1:1)

 

1:1 Broniszewski (asysta Ligęza)

2:1 Daniel (asysta Ligęza)

3:1 Czernik

 

Skład: Szlachta, Kodura, Żaba, Wisowski (k), Daniel, Ligęza, Gunia, Czernik, Grzonka, Broniszewski, Bojdoł, Rybak, Kolonko, Krakowczyk, Bodziony, Fojt, Świątkowski, Dudek.

 

 Pozostałe mecze II kolejki:

 

Zameczek Czernica - RKP ROW II Rybnik                 0:3

Forteca Świerklany - AP Champions II Rybnik       18:0

 

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 26
Premium joomla themes

Sponsorzy klubu

ZOSTAŃ CZŁONKIEM KLUBU

KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY

DEKLARACJA


Doradztwo Podatkowe DELTA

Partnerzy klubu

 


Kalendarz