Dzisiaj dotarła do nas bardzo smutna informacja.  W wieku 69 lat zmarł Tomasz Adamczyk, prezes naszego klubu w latach 1996-1999.

Z tego miejsca składamy  najszczersze wyrazy współczucia i głębokiego żalu oraz kondolencje dla rodziny i bliskich zmarłego.
Msza żałobna odbędzie się w środę 29 listopada o godz.9.00 kościele pw. św. Jerzego w Rydułtowach.

Z ogromnym smutkiem i bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej długoletniej fizjoterapeutki Lidii Fingas.
Tym samym zarząd, trenerzy, zawodnicy z rodzinami składają wyrazy głębokiego współczucia oraz słowa wsparcia i otuchy dla całej Rodziny.

Z okazji jubileuszu stulecia piłkarze GKS „Naprzód-23” Rydułtowy rozegrają mecz towarzyski z czternastokrotnym mistrzem Polski Górnik Zabrze S.A.. Spotkanie odbędzie się w 8 września o godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim „Naprzód” .
Serdecznie zapraszamy. Cała Naprzód!

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Klubu GKS "Naprzód-23" Rydułtowy w dniu 29 czerwca 2023 r. powołało nowy skład Zarządu Klubu.

Zarząd GKS NAprzód-23 Rydułtowy zaprasza na uroczystość obchodów 100-lecia klubu

Do odwołania sekretariat klubu otwarty będzie w czwartki w godzinach 15:00-18:00. W razie jakichkolwiek spraw związanych z klubem, proszę o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do zakupu klubowych gadżetów wydanych na okoliczność setnej rocznicy powstania naszego klubu.

Z początkiem stycznia do treningów wróciła drużyna seniorów. O kilka zdań na temat przygotowań drużyny do rundy wiosennej spytaliśmy trenera Grzegorza Brzoska.

© GKS Naprzód 23 Rydułtowy 2023. Wszystkie prawa zastrzeżone. Produkcja: Tomasz.ko.